Προς το περιεχόμενο

Μειώσεις τιμών από τον ΟΤΕ στα ευρυζωνικά προϊόντα


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

κατσε ρε φιλε και εγω soho εχω κλειδωμενο στα 20mbps και δεν κατεβαζει πανω απο 800 σε ιδανικες συνθηκες,τα παραλες,,,,,,,

 

 

Παιδιά για τις πραγματικές ταχύτητες παίζει μεγάλο απόσταση από το τηλ.κέντρο.

Άλλη ταχύτητα έχει κάποιος που απέχει 5 χιλιόμετρα από το τηλ.κέντρο, κι άλλη κάποιος που απέχει 1 χλμ. (μέχρι και 40% διαφορά)

Επίσης μεγάλη διαφορά υπάρχει από περιοχή σε περιοχή, λόγω αρτιότητας του δικτύου χαλκού (μπαλώματα - ενώσεις κλπ.) και υπερφόρτωσης του συγκεκριμένου κέντρου.

 

Ρωτάτε πάντα ποιος πάροχος είναι καλύτερος στην περιοχή σας και όχι γενικά στο λεκανοπέδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 317
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators
Στις τιμες που αναγραφονται ειναι συν το παγιο του τηλεφωνου η ειναι μεσα στην τιμη?

 

profanws kai OXI...twra gia to an oi times autes einai isp+pagio adsl no idea...psaxnomai adslgr.com na diavasw...

 

κατσε ρε φιλε και εγω soho εχω κλειδωμενο στα 20mbps και δεν κατεβαζει πανω απο 800 σε ιδανικες συνθηκες,τα παραλες,,,,,,,

 

den ta paraleei...den einai oti den katevazei me panw apo 800 se sena alla to oti DEN SOU STELNOUN panw apo 800...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

thanks file mou

 

Paidia san tin sigouria tou ote kamia eteria.einai sinepis o ote se 7 meres ou lei tha sou vali dsl kai se 7 to exis

 

San ton ote kamia eteria

 

 

oso gia tin kerkira pou lei i forthnet oti ton fevrouario tha tin kalipsi to dikito tis afta ta akousame kai stin xanthi elegan gia nmoevrio kai ton noevrio to alaxan kai ipan ton fevrouario kai ton fevrouario tha to alaxoun skata sta moutra tous

 

 

OTE FOR EVER

 

Καλά μην είσαι και τοσο fanatic του ΟΤΕ, γιατί μπορεί να σου τύχει και σένα καμιά στραβή και να τον βρίζεις :P

 

και ναι, σίγουρα είναι πιο αξιόπιστος... αφού έχει και την οικονομική και την πρακτική υποδομή... τόσες δεκαετίες τράβαγε τα λεφτουδάκια από τις τσέπες ΚΑΘΕ Έλληνα (και όχι) κάτοικου της Ελλάδας...

 

Ας μη συγκρίνουμε ανόμοια πράγματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

einai mexri na pitaroun ta dslam tou teleiws...gnwstes katastaseis...

 

pantws me thn meiwsh twn xondrikwn timwn yparxei kai allo peri8wrio gia tous enallaktikous na katevasoun tis times tous :P

 

oso gia to STA 24mbit (kai oxi ews...) pou leei h anakoinwsh apla ROFLCOPTER...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δλδ εμενα η 768 coon-x θα γινει 1024 και με μειωμενη τιμη?(τωρα απο οτι ειδα στον τελευταιο λογαριασμο πληρωνα 25 και κατι ψιλα ή 47 το διμηνο...,ενας φιλος μου παλι πληρωνει μονο 38το διμηνο γτ την ιδια συνδεση αλλα δν ειναι εκει η απορια μου)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλά,το παρελθόν του ΟΤΕ...

 

Εγώ θέλω να ρωτήσω γι'αυτό που'πε ο abapanos,αυτές οι τιμές ισχύουν μόνο για Αθήνα και Θεσσαλονίκη?

Γιατί αν είναι έτσι,δώρο άδωρον..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

nai Sadman profanws...

epishs oloi oi aoristou xronou syndromhtes 8a epofelh8oun apo tis nees times...autoi pou proplhrwsan...los poulos...

 

oi taxythtes 8a apeu8unontai opou yparxoun ta analoga dslams asfalws...an perioxh sou exei 4 & 8mbit taxythtes 8a tis exeis stis nees times (otan autes isxysoun) twra gia ta ews 24mbit (kai oxi sketa 24mbit :P ) logika stis idies perioxes pou exoun 4 kai 8mbit mias kai auta dinontai me adsl2+ apo oti 8ymamai...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ουφ ορεα.Παλι καλα εγω αοριστου χρονου.

Και αντε αφου κανανε μειωσεις μπορει να αποφασισουνε να βαλουνε και στο σχολειο δσλ ρε σεις :P.

Και αυτες οι τιμες απο ποτε θα υσχειουνε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
ουφ ορεα.Παλι καλα εγω αοριστου χρονου.

Και αντε αφου κανανε μειωσεις μπορει να αποφασισουνε να βαλουνε και στο σχολειο δσλ ρε σεις :P.

Και αυτες οι τιμες απο ποτε θα υσχειουνε?

 

thn deutera 8a ginei h epishmh anakoinwsh kai tote 8a poun...upo8etw apo tou xronou :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν οι εναλακτικοι σου δινουν μεχρι 16+ ταχυτητα και απεριοριστα αστικα , κινητα και ορισμενα διεθνη δωρεαν και δυο γραμμες για τηλεφωνια με 35-40 ευρω τι αλλη απαντηση περιμενεις ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως η δικιά μου απάντηση είναι ότι τα μισά από αυτά που παρέχουν παίρνουμε ... πολύ καλή κίνηση από ΟΤ(MIG) οι μειώσεις άντε να βλέπουμε καλές ταχύτητες και στο σπίτι και όχι μόνο στο Πανεπιστήμιο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως η δικιά μου απάντηση είναι ότι τα μισά από αυτά που παρέχουν παίρνουμε ...

 

 

Αυτο ειναι και αληθεια αλλα και με τον ΟΤΕ θα ειναι καλυτερα τα πραγματα ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...