Προς το περιεχόμενο

ΟΤΕ : Μειωμένες τιμές στο Conn-X aDSL έως και 44,5% και νέα ταχύτητα έως 24 Mbps


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δουλεύει τον κόσμο και παίζει με την νοημοσύνη μας.

 

1mbps 16.5 ευρώ. Τι τρελλή προσφορά. Θα βάλω τα κλάμματα από συγκίνηση.

 

18 ευρώ η Ηol και 24mbps.

 

ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ Π-ΟΤΕ!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 288
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

κατι αλλο. εκανα προχθες τηλεφωνικη αιτηση στον οτε απο 1 σε 8mbps. σημερα και μπαινοντας στις ρυθμισεις του speedtouch 530 μου λεει οτι εχω 768 αντι για ενα που ειχα πριν... μαξιμουμ download απο 105-110 που ειxα τωρα εχω ~85kbps! ξερει κανεις τιποτα?

 

στο τηλ που ειχα παρει για την αναβαθμιση της συνδεσης μου ειπε ο ανθρωπος οτι το συγκεκριμενο router δε θα συγχρονισει με την 8αρα και οτι θα μου εστελναν ενα αλλο (560?) σε 12 μερες, οταν θα γινοταν και η αναβαθμιση.

 

πως το βλεπετε το ολο θεμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δουλεύει τον κόσμο και παίζει με την νοημοσύνη μας.

 

1mbps 16.5 ευρώ. Τι τρελλή προσφορά. Θα βάλω τα κλάμματα από συγκίνηση.

 

18 ευρώ η Ηol και 24mbps.

 

ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ Π-ΟΤΕ!!!!

 

Και το παγιο ξεχασες ειναι συν 16 ευρω, και για μην χρεωνεσαι οταν κανουν κλησεις αλλα 16 ευρω.Προσφορα ΑΑΑ μην ξεχνας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατι αλλο. εκανα προχθες τηλεφωνικη αιτηση στον οτε απο 1 σε 8mbps. σημερα και μπαινοντας στις ρυθμισεις του speedtouch 530 μου λεει οτι εχω 768 αντι για ενα που ειχα πριν... μαξιμουμ download απο 105-110 που ειxα τωρα εχω ~85kbps! ξερει κανεις τιποτα?

 

στο τηλ που ειχα παρει για την αναβαθμιση της συνδεσης μου ειπε ο ανθρωπος οτι το συγκεκριμενο router δε θα συγχρονισει με την 8αρα και οτι θα μου εστελναν ενα αλλο (560?) σε 12 μερες, οταν θα γινοταν και η αναβαθμιση.

 

πως το βλεπετε το ολο θεμα?

 

Για τον συγχρονισμό σου σε 768, ίσως να χρειάζεται downgrade, για να μπορέσει να σε αναβαθμίσει στην 8άρα, αλλά εγώ μόνο υποθέσεις μπορώ να κάνω. Πάρε 121 και ρώτα.

 

Κι εγώ έκανα αίτηση για την 24άρα απο 1Mbps, και μου είπαν ότι θα μου στείλουν νέο modem που να υποστηρίζει adsl2. Το Conn-X όμως, το έχω απο 10/10/07 και μου είπαν ότι δεν χρειάζεται να το αλλάξουμε.

12 εργάσιμες και για μένα στο Dslam Π. Φαλήρου.

 

 

Δουλεύει τον κόσμο και παίζει με την νοημοσύνη μας.

 

1mbps 16.5 ευρώ. Τι τρελλή προσφορά. Θα βάλω τα κλάμματα από συγκίνηση.

 

18 ευρώ η Ηol και 24mbps.

 

ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ Π-ΟΤΕ!!!!

 

Για πές μας και πόσα χρόνια περίμενες να πας στην HOL και παρέθεσε και κάποια στοιχεία για την πραγματική σου ταχύτητα. Πιάνεις τουλάχιστον τα 3/4 της υποσχόμενης ταχύτητας? Αν ναί, καλά έκανες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεω και ΤΕΛΟΣ....

 

 

ΟΤΕ εισαι μεγαλη παικταρα!!!! μας εχεις τρελανει ολους!!!!

 

προχθες μεσημερι τηλεφωνικη αιτηση για 8αρα, σημερα το απογευμα ΠΕΤΑΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ:

 

dhwm58kbgqm7lq8v58hh.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηρα τηλ. στο 134

 

1)εδωσα αριθμο κατοικιας --> 210....

2)ΑΦΜ κατοχου γραμμης και σε ποιο Δ.Ο.Υ. ανηκει

3)κωδικο/password συνδεσης --> ______@otenet. gr

 

και τελος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχω ιδεα να σου απαντησω για το συγκεκριμενο τροπο φιλε Sadman... καποιος αλλος που να ξερει????

 

134 δεν μπορεις να παρεις? απαντανε παντε μπαμ μπαμ. 3 φορες πηρα και δεν περιμενα πανω απο 20 δευτερολεπτα στην κυριολεξια...

 

πρωτα 134, μετα πατας 2 και περιμενεις να σου απαντησουν. so simple....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξερω ρε οτι απαντανε κατευθειαν(εχω παρει πολλες φορες αλλωστε)αλλα το θεμα ειναι οτι το θεμα με τα τηλ.εδω ειναι λιγο μπαχαλο(2γραμμες τηλ.1δσλ)και οι 2 για τηλ. ειναι κατω στο μαγαζι και κουβαλαμε ασυρματο απο εδω,ασυρματο απο κει...και πιασε το αυγο και κουρεψετο.(δν μπορω να βγω και απο το σπιτι για λογους υγειας,αν βαλω τον μπαμπα μου ειναι ικανος να βαλει καμια 24 αντι για 2αρα...)τελοσπα θα δω τι θα κανω.Thx m8.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Για πές μας και πόσα χρόνια περίμενες να πας στην HOL και παρέθεσε και κάποια στοιχεία για την πραγματική σου ταχύτητα. Πιάνεις τουλάχιστον τα 3/4 της υποσχόμενης ταχύτητας? Αν ναί, καλά έκανες.

 

me oti taxythta sygxronize sthn HOL tosh 8a sygxronizei me OTE kai opoiondhpote allo provider...

 

twra ti taxythta pianei vash autou tou sygxronismou einai allo 8ema...

 

mia allh swsth erwthsh einai ti 8a ginei me ton ote otan mazeutoun perissoteroi xrhstes me 4,8,"24" mbit? 8a doume pali katastaseis pitarismenwn dslam opws palia? :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω με την 8αρα ειμαι τερμα!

 

ερωτηση: αν πχ βαλλουν ολοι 24αρα, οι 8αρες θα επηρεαζονται? ή οι 4αρες επηρεαζονται απο 4αρες, οι 8αρες απο 8αρες και οι 24αρες απο 24αρες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...