Προς το περιεχόμενο

24' monitor


aliakas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 171
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Παιδιά θα ήθελα τη βοήθεια σας και εγώ ενδιαφέρομαι για αγορά οθόνης 22-24’’ και συμφωνώ για την HP 2475w ( αν και ξεπερνά το budget μου . Για την Hp 2275w τι άποψη έχετε ? ( pva panel –αλλά με μεγάλο χρόνο απόκρισης) . Μήπως το Saturn έχει καμία από αυτές?

Αλλιώς μάλλον θα πάω σε κάποια από τις γνωστές ΤΝ 22αρες Samsung ( 2253,T220..)

Βασικά την θέλω για γενική χρήση ,εργασία γραφείου μετά την δουλειά ( κείμενα,browsing ) άρα να είναι ξεκούραστη στο μάτι , games ( κυρίως strategy ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τόσο χάλια είναι το tn panel? Και εγω θελω να πάρω την T240hd για tv και για το ps3 και οχι για μονιτορ, λέτε να μην την πάρω;

 

Αν στα χρωματα ειναι μουφα οι οθονες με ΤΝ πανελ,στις γωνιες θεασεις ειναι για να χτυπας το κεφαλι σου στον τοιχο. ΜΗΝ ΔΙΑΝΝΟΗΘΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΝ ΠΑΝΕΛ ΓΙΑ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ. Σου δινω ενα απλο παραδειγμα για να καταλαβεις. Ξαπλωνεις στο κρεβατι σου να παιξεις metal gear solid 4. Το μονο που θα βλεπεις ειναι κατι ξεθωριασμενα χρωματα. ΟΙ ΓΩΝΙΕΣ ΘΕΑΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΕΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παίδες... Βρίσκομαι στο ίδιο δίλλημα με τον aldon... Είμαι ανάμεσα στην Τ240 και στην 2493 ... Επίσης και εγώ δίνω μέχρι 400ε, παραπάνω δεν το βλέπω όμως... Για πείτε γνώμες :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...

τελικά παράγγειλα απ' έξω 24αρι monitor

https://www.overclockers.co.uk/showproduct.php?prodid=MO-028-NE

 

γύρω στο 500αρι θα μου έρθει με μεταφορικά

(η αγορά είναι συμφέρουσα λόγω της ισοτιμίας

μεταξύ λίρας-ευρώ αλλιώς ...@/\@)

και απ' ότι λένε προκιτε για πολύ καλό monitor

4-8 μέρες λέει η μεταφορική για ελλαδα

και άκουσον-άκουσον έχει και live tracking του δέματος woot ...

άντε να δούμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

tnx

αλλά κάτσε να την δούμε πρώτα :P

 

σε 2 μέρες πιστεύω να έχει έρθει

απ ότι βλέπω έχει φτάσει Βουλγαρία

έχω το αθάνατο 19αρι crt της samsung

ελπίζω να μην μου κακοφανει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ήρθε κι εμένα η nec και όπως είπαν οι ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ στο φόρουμ του OC (τους παρουσίαζε καμμένα pixel), έχει κι εμένα ένα κόκκινο/μπλέ σε μαύρο φόντο, σε μπλέ φόντο είναι ψιλοάσπρο, τέσπα, για μένα που σπάνια τη χρησιμοποιώ σε παιχνίδια και ταινίες δε με ενοχλεί και πολύ αλλά αν σκοπεύετε να τη χρησιμοποιήσετε γι αυτούς τους λόγους ΑΠΟΦΥΓΕΤΕ την...

Απλά μπήτε στο φόρουμ του OC.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επανερχομαι...πηρα την dell s2409w η οποια ειχε ενα καμμενο πιξελ...πηρα τηλ στην αντιπροσωπεια και μου ειπαν οτι την αλλαζουν στα 5 καμμενα πιξελ...καποια παιδια μου παν οτι οι dell εχουν εγγυση για 0 καμμενα πιξελ...τι ισχυει τελικα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...