Προς το περιεχόμενο

Πιστεύετε ότι μπορεί να υπάρξει πραγματική φιλιά


searching

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 110
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Ναι, διαπιστωμένο.. Η κοπέλα κούκλα, αλλά δεν είναι ανάγκη ότι θηλυκό υπάρχει δίπλα μας να περνάει και από το κρεβάτι μας (αν και δεν θα με χάλαγε :-D). Και οκ με έλκει σεξουαλικά, που είναι απόλυτα φυσιολογικό, αλλά δεν θέλω να γίνει κάτι μεταξύ μας ..

 

ΥΓ Όχι aledjo δεν είμαι gay :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και βέβαια! ειδικά όταν είναι μαζί απο μικρή ηλικία. Βέβαια εξαρτάται και απο τον κάθε άνθρωπο και ''πώς'' ο καθένας ''βλέπει'' τον άλλον...

 

^^ ούτε εγώ είμαι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφοσον δεν μιλαμε για εμφανισιακα τερατα

 

Μονο φιλια?Οχι(δλδ ειλικρινα ποιος εδω μεσα εχει φιλη που βλεπεται και δεν εχει σκεφτει "Ενα κερασμα της το εκανα")

Να μεινει μονο στην φιλια για παντα παροτι ενας ή και οι 2 γουσταρουν παραπανω χωρις να τεθει ανοιχτα?Ναι, ανετα

Να μεινει μονο φιλια ?Ευκολο, πηδιονται μια φορα, βγαινει αυτο απο την μεση και συνεχιζουν μονο φιλοι (εχω real παραδειγμα γιαυτο, ενταξει δεν γιναν κολλητοι αλλα συνεσιαν να βρισκονται που και που μαζι σε κοινες παρεες χωρις κανενας τους να θεσει θεμα επανασυνδεσης)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να καθορισουμε τι σημαινει πραγματικη φιλια..

Εγω, για παραδειγμα, δεν θεωρω το παρακατω πραγματικη φιλια..

Ναι, διαπιστωμένο.. Η κοπέλα κούκλα, αλλά δεν είναι ανάγκη ότι θηλυκό υπάρχει δίπλα μας να περνάει και από το κρεβάτι μας (αν και δεν θα με χάλαγε :-D). Και οκ με έλκει σεξουαλικά, που είναι απόλυτα φυσιολογικό, αλλά δεν θέλω να γίνει κάτι μεταξύ μας ..

 

Ολες τις παρομοιες με την παραπανω περιπτωσεις, που πιστευω οτι ειναι παρα πολλες, δεν μπορω να τις χαρακτηρισω πραγματικη φιλια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω πως ο ΚάηζερΣόζε το κατέχει.

Αν και γενικά, εκεί στο τέλος, στο "πηδιούνται μια φορά", κάπου χάνεται ένα μεγάλο "ποσοστό" φιλίας.

 

Γενικά η φιλία προϋποθέτει είτε (όπως το 'χε θέσει η ontopic κολλητή μου) "μεγάλη πνευματική συμπάθεια και μεγάλη φυσιογνωμική αντιπάθεια" είτε τη στοιχειώδη αξιοπρέπεια να αναγνωρίσεις πως αυτή τη ΜΙΑ γκόμενα μπορείς και να ΜΗ τη χώσεις ως δείγμα σεβασμού, ανταπόδοση και μέθοδο διατήρησης προς αυτό το όμορφο πνευματικό μπλιμπλίκι -και πηδάς κάποια άλλη. Γηέη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανώς σπάνιο και δύσκολο αλλά λέω έχει συμβεί. Με την κολλητή μου, ωραιότατη κοπέλα (αν κι όχι σε "ενοχλητικό" βαθμό, με bellucci δεν υπάρχει πραγματική φιλία) 100 καταστάσεις-ευκαιρίες είχαμε να κάνουμε κάτι (από χωρίσματα και τέτοια) αλλά ουτέ καν φτάσαμε στο "ασ'το για να μην χαλάσει η φιλία", απλά δεν βλεπόμαστε έτσι.

Είναι το ανάποδο 'η αντίστοιχο καψούρας. Μπορεί μια κοπέλα να μην είναι η ομορφότερη κτλ αλλά έχεις κολλήσει, τέρμα. Έτσι κι εδώ μπορεί να ναι ωραία, ταιριαστη κτλ αλλά δεν είναι εκείνο το πράγμα, είναι φίλη, δεν μου βγαίνει τίποτα πονηρό.

Επαναλαμβάνω όμως, σπάνιο και δύσκολο γιατί πέραν του σεξουλικού, αγόρι-κορίτσι δύσκολα συνεννοούνται :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...