Προς το περιεχόμενο

Πιστεύετε ότι μπορεί να υπάρξει πραγματική φιλιά


searching

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 110
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Εγώ ξέρω πάντως οτι τα πιο ωραία γκολ μπαίνουν στα φιλικά....

 

γκολ να 'ναι κι ότι να 'ναι... Το σκορ μετράει μόνο όσο καλά και να παίξεις...Το πλεχτό να ακουμπήσουμε...τελειώσαμε με τις μεταφορές; :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδη οτι βλεπετε εξω και ειναι ωραια κοπελα θελετε να την πηδήξετε?

 

Άλλο θέλω και άλλο το κάνω.Μπορεί να θέλω να πετάξω κιόλας αλλά δεν μπορώ...

Πιστεύω ότι όλοι σκεφτόμαστε ότι νάναι εκ του ασφαλούς αλλά δεν σημαίνει ότι θα τα κάνουμε κιόλας :-D

 

Το να δεις μια ωραία κοπέλα και να μην σου περάσει από το μυαλό κάτι πονηρό,έστω και για μια στιγμή,πιστεύω ότι κάτι άλλο σημαίνει... :P (πολύ aledjo ακούστηκα? :lol:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η απάντηση είναι μάλλον προς το ΟΧΙ Μπορει ένας αντρας να έιναι φίλος με μια γυναίκα,να μιλάνε ανοιχτά μεταξύ τους κτλ αλλά αυτό είναι ουσιαστικά μια ΒΟΜΒΑ ετοιμη να εκραγεί. Πολλές φορές τα ενστικτα υπερέχουν της λογικής και εκει είναι που μπορεί να χαλάσει το πράγμα. Προσωπικα τέτοιες φιλίες τις κρατάω σε απόσταση, καλύτερα να έχεις το κεφάλι σου ησυχο παρά να τρέχεις αργοτερα.

 

Και προκειμένου να μην ανοίγω νέο θέμα, σε προέκταση του υπάρχοντος, πιστεύεται πως μπορεί να αναπτυχθεί φιλια μεταξύ πρώην; Υπάρχει λόγος να κρατάς επαφές με πρώην ή μήπως καταλήγεις να πρέπει να προσποιηθείς τον πολιτισμένο;

 

Ρωτάω γιατι πρόσφατα η πρώην μου (απο τον απρίλιο ''πρώην) μου ανακοίνωσε πως ξαναγύρησε στον πρώην της. Αν και είχαμε χωρίσει λόγο απόστασης (Ελλάδα-Ισπανια), αν και είχαμε πεί πως είναι καλύτερα να μείνουμε καλοί φίλοι, εμένα μου έμει κολλήσει η πικρή γευση του ''κάποιος αλλος πηδάει την (εστω και πρώην) γκόμενα μου'' .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει τέτοια φιλία,δύσκολα μεν,αλλά υπάρχει.Η κολλητή μου ειναι πολύ ωραία,μέχρι και από πρακτορείο μοντέλων έχει δεχτεί πρόταση, αλλά αν και απαντώ ναι στον τούφα

δηλαδη οτι βλεπετε εξω και ειναι ωραια κοπελα θελετε να την πηδήξετε?

 

την συγκεκριμένη κοπέλα δεν μπορώ να την δω κάπως αλλιώς παρα μόνο φιλικά. Και στο ίδιο κρεβάτι έχουμε κοιμηθεί χωρίς πρόβλημα. Βγαίνουμε συχνα οι 2 μας,και τις μιλάω όπως σε έναν άντρα φίλο μου."Τι γκάυλα έιναι αυτή? Πως γ@μ!$@ προχτές, ποια έκανε τις καλύτερες π!πε$" κτλ χωρίς κανενα πρόβλημα και τα ίδια μου λέει και αυτή.

Όσο για τις πρώην,όχι κατηγοριματικά ,δεν μπορεί να προκύψει φιλία. Ο μόνος λόγος που κρατάς επαφή μαζί τους είναι μπας και τις ξαναγ@μ!$ε!$ κάποια μέρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εξαρταται πως εχουν χωρισει και αν γενικα ειναι ενταξει ατομα.

αλλα γκομενα που χωριζει με τον ενα γκομενο, βρισκει αλλον χωριζει και μετα ξαναγυριζει στον πρωτο ειναι για κλαματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εξαρταται πως εχουν χωρισει και αν γενικα ειναι ενταξει ατομα.

αλλα γκομενα που χωριζει με τον ενα γκομενο, βρισκει αλλον χωριζει και μετα ξαναγυριζει στον πρωτο ειναι για κλαματα.

 

Βασικα δεν την κατηγορώ, βρισκόμαστε 2.5 ωρες μακρια με το αεροπλάνο χωρις ενδεχόμενο να αλλάξει κάτι. Οτι θέλει μπορεί να κάνει ο καθένας.Αλλά δεν μπορώ αυτήν την λογική ''να μείνουμε καλοί φίλοι'' ή ''να μιλάμε συχνά''. Μάλλον η διακοπή κάθε επαφής σε αυτήν την περίπτωση είναι και η ποιο ενδεδειγμένη λύση όπως ανέφερε και ο bolec.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει τέτοια φιλία,δύσκολα μεν,αλλά υπάρχει.Η κολλητή μου ειναι πολύ ωραία,μέχρι και από πρακτορείο μοντέλων έχει δεχτεί πρόταση, αλλά αν και απαντώ ναι στον τούφα

 

 

την συγκεκριμένη κοπέλα δεν μπορώ να την δω κάπως αλλιώς παρα μόνο φιλικά. Και στο ίδιο κρεβάτι έχουμε κοιμηθεί χωρίς πρόβλημα. Βγαίνουμε συχνα οι 2 μας,και τις μιλάω όπως σε έναν άντρα φίλο μου."Τι γκάυλα έιναι αυτή? Πως γ@μ!$@ προχτές, ποια έκανε τις καλύτερες π!πε$" κτλ χωρίς κανενα πρόβλημα και τα ίδια μου λέει και αυτή.

Όσο για τις πρώην,όχι κατηγοριματικά ,δεν μπορεί να προκύψει φιλία. Ο μόνος λόγος που κρατάς επαφή μαζί τους είναι μπας και τις ξαναγ@μ!$ε!$ κάποια μέρα.

εσυ λες με τους φιλους σου αν η κοπελα που πηγες εκανε καλες πιπες?

wow ....mature.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τουφας, δεν τα έβγαλα και στην φόρα σε μεσημεριανή εκπομπή.Απλά θεωρώ οτι το σεξουαλικό είναι ένα πολύ κοινό θέμα συζήτησης μεταξύ πολύ στενών φίλων. Από κει και πέρα τις π!πε$ τις έδωσα σαν παράδειγμα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...