Προς το περιεχόμενο

Προσέγγιση κοπέλας...


xpapias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε, είναι σα να βγαίνω εγώ και να λέω "εγώ στο κρεββάτι νοιάζομαι μόνο για το εύρος του κολπικού σωλήνα, τα βυζόμπαλα και άμα δίνει πίσω έμπα".

 

Από τη στιγμή που λέγεται σε ανδροπαρέα και δεν βγαίνει παραέξω, no harm no foul.

Το αυτό ισχύει και για τα κορίτσια.

εεεε....Νίκο Τσιαμτσίκα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 205
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

H Κνουποπριγκήπισσα θέλει τα μούσκουλα και για άλλο λόγο. Να ευχαριστιέται τις μπούφλες που θα τρώει (βλέπε υπογραφή της). Αν και, MsquitoPrincess, ο Αντωνάκης τι μπούφλα να ρίξει; Τον έχεις και υπογραφή...

 

 

Lucifer, εσύ καλύτερα να μας γράψεις την άποψη σου σε αυτό το θέμα, γιατί με τέτοια φάτσα σατανά που έχεις (όπως φημολογείται σε άλλα threads), μόνο αν είσαι καλός πεφτάκιας υπάρχει περίπτωση να ρίξεις γκόμενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Φίλιππο: Ρε ποια φάτσα, αυτές μόνο το φερμουάρ σου, τον έλεγχό σου και το μπράτσο σου κοιτάνε, τι λέμε τόση ώρα.

 

εντιτ, η ως άνω απόπειρα τυλίγματος, αν και μερικώς επιτυχής, δεν ρίπτει εις λήθης ποταμόν το μουσκουλοπόστ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H Κνουποπριγκήπισσα θέλει τα μούσκουλα και για άλλο λόγο. Να ευχαριστιέται τις μπούφλες που θα τρώει (βλέπε υπογραφή της). Αν και, MsquitoPrincess, ο Αντωνάκης τι μπούφλα να ρίξει; Τον έχεις και υπογραφή...
YO! :P....
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και είμαστε κοριτσοπαρέα εδώ;;;;

 

Μιξ γκρίλ είμαστε, αλλά οι hoes της παρέας αποφάσισαν να παίξουν με τα νεύρα μας(βάζω τον εαυτό μου μέσα από ανδρική αλληλεγγύη:-D). Ξέρεις τώρα, φτερά μπεκάτσας, ζευγάρωμα κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Toufas, δεν είναι θέμα ικανοποίησης από τις επιτυχίες. Δεν είναι αυτό το θέμα και, εγώ τουλάχιστον, δεν ισχυρίζομαι ότι ξέρω από πέσιμο.

 

Απ'όσο κατάλαβα, τα σεμινάρια σου λένε να είσαι ηγέτης, να είσαι άνετος, να είσαι πρωτότυπος, να είσαι έξυπνος, να είσαι αστείος και τέτοια. Αν συζητάμε για φλερτ με σκοπό πιθανή σχέση, όλα αυτά δεν έχουν απολύτως κανένα νόημα, γιατί απλά δεν μπορείς να υποκριθείς ότι είσαι κάτι από αυτά, αν όντως δεν είσαι. Κι αν υποκριθείς πετυχημένα για 1 ώρα, σύντομα θα πέσει η μάσκα. Αν πάλι είσαι έξυπνος, ηγέτης, με αυτοπεποίθηση, δε χρειάζεσαι συμβουλές για να το δείξεις!

 

Οπότε, το σεμινάριο έχει νόημα μόνο για τη φάση "πάω στο μπαρ-τσιμπάω μια μισομεθυσμένη-την πηδάω-έφυγα". Ε, αν δίνεις λεφτά (όχι εσύ, γενικά) για να σου μάθουν πώς να το κάνεις αυτό, το βρίσκω λυπηρό. Λυπηρό ως προς τις προτεραιότητες που βάζουν κάποιοι άνθρωποι.

 

Το να ασχοληθεί κάποιος με τη θεωρία της εξέλιξης, να διαβάσει ψυχολογία, να προσπαθήσει να καταλάβει πώς σκέφτονται οι γυναίκες κ.ο.κ. είναι πολύ ωραίο και βοηθά στη γενικότερη καλλιέργεια ενός ατόμου. Ως παράπλευρο κέρδος μιας τέτοιας διαδικασίας, έχει και μεγαλύτερη επιτυχία στις γυναίκες. Δεν μπορεί όμως να είναι αυτός ο σκοπός!

ποσες αγνωστες πλησιαζεις σε μια βραδυνη σου εξοδο?

απο αυτες με ποσες θα κρατησεις μια κουβεντα πανω απο 3 λεπτα?

 

δεν το παω παραπερα δεν θα τις βγαλουμε εξω*, αυτα τα 2 θελω να μου πεις.

 

 

βλεπουν και κοριτσα

 

 

και λουσι, ξεχασες και το πορτοφολι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σου πω, νομίζω πως η γεύση του σπέρματος εξαρτάται από το είδος της τροφής του σπερματοδότη (τα πολλά φρούτα βελτιώνουν τη γεύση, το γλυκαίνουν...) και από την ποσότητα ύδατος στον οργανισμό.

 

Επομένως η γενίκευση μου μοιάζει άτοπη... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποσες αγνωστες πλησιαζεις σε μια βραδυνη σου εξοδο?

απο αυτες με ποσες θα κρατησεις μια κουβεντα πανω απο 3 λεπτα?!

 

Με "πονηρό" σκοπό; Καμία βασικά. Από μόνιμη σχέση σε μόνιμη σχέση το πάω και καμία δεν τη γνώρισα σε βραδυνή έξοδο. Γι' αυτό και σου λέω, τεχνικές πεσίματος δεν έχω αναπτύξει. Παρόλ' αυτά, όσο μεγαλώνω και βελτιώνομαι (ελπίζω) ως άτομο, αντιλαμβάνομαι ότι θα μπορούσα πιο εύκολα να το κάνω από 5 χρόνια πριν, γιατί έχω μεγαλύτερη αυτοπεποίθηση και μεγαλύτερη κατανόηση του τι συμβαίνει γύρω μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...