Προς το περιεχόμενο

Προσέγγιση κοπέλας...


xpapias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 205
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
οκ, ουτε χρειαζετε να κανεις προπονηση για να τρεξεις 400 μετρα.

get my point now?

 

ναι ρε , αλλα γιατι τοση αναλυση και τοσο ανχος? οτι κατσει ρε χαλαρωστε.αυτα γινονται αυθορμητα. γιατι βλεπω οτι σας τρωει δεν ειναι οτι απλα το συζητατε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ρε , αλλα γιατι τοση αναλυση και τοσο ανχος? οτι κατσει ρε χαλαρωστε.αυτα γινονται αυθορμητα. γιατι βλεπω οτι σας τρωει δεν ειναι οτι απλα το συζητατε.

ναι ολοι ειμαστε ιδιοι οταν γεννιομαστε, παιρναμε τα ιδια βιωματα και ο χαρακτηρας διαμορφώνετε το ιδιο σε ολους....

ποιο αγχος? το αγχος ειναι μεχρι να αρχισεις, μετα δεν υπαρχει. το οτι κατσει αν σου κανει εσενα οκ. εσενα αν σου βγαινει φυσικο, δεν σημαινει οτι βγαινει και σε εμενα η σε καποιον αλλο.

δεν το καταλαβαινεις αστο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ολοι ειμαστε ιδιοι οταν γεννιομαστε, παιρναμε τα ιδια βιωματα και ο χαρακτηρας διαμορφώνετε το ιδιο σε ολους....

ποιο αγχος? το αγχος ειναι μεχρι να αρχισεις, μετα δεν υπαρχει. το οτι κατσει αν σου κανει εσενα οκ. εσενα αν σου βγαινει φυσικο, δεν σημαινει οτι βγαινει και σε εμενα η σε καποιον αλλο.

δεν το καταλαβαινεις αστο.

 

ρε σε καταλαβαινω ,αλλα με το να το αναλυεις τοσο πολυ χαλας ολη την μαγεια στο τελος. ξερω γω . σαν πλάνο μαχης μου φαινονται αυτα που διαβαζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσο και αν φανεί αστείο σε κάποιους σαν topic, ή ακόμα και λίγο αόριστο, θα ήθελα να ρωτήσω με ποιόν τρόπο θα προσεγγίζατε μια άγνωστη κοπέλα που σας ενδιαφέρει.

 

Βρίσκομαι σε μια ανάλογη κατάσταση και έχω κολλήσει πολύ καιρό.

 

Εγώ δεν κατάλαβα.Είναι μία άγνωστη ή πολλές άγνωστές?Εγώ αρχικά την κοιτάω και αμα δω ότι ανταποδίδει το βλέμμα την ξανακοιτάω.Μετά πάω και κάθομαι και κοντά της, της μιλάω, αν δω ότι έχει όρεξη για αρπαχτή συνεχίζω , αν είναι μονιμού φεύγω.

 

ΥΓ Συχνάζω μόνο σε ελληνάδικα και εννοείται ότι άλλα θα πεις στη 17χρονη(μην της μιλήσεις για σχολείο) και άλλο στην 20άρα.

 

Αν θες να το ξεχέσεις το θέμα κάνεις το εξής.Αν είσαι στην καφετέρια αρχίζεις και λες για εξπρεσιονισμούς , ιμπρεσιονισμούς, για διαφορές ανάμεσα στον Πρωταγόρα και στον Ηράκλειτο(στην πλάκα ) οπότε οι γκόμενες από το δίπλα τραπέζι θέλοντας και μη ακούνε:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε μια γυναικα υπαρχουνε συγκεκριμενα σινιαλα που ειναι hard wired μεσα απο την εξελιξη του ειδους και τα επιδικνιουνε οταν καποιος αντρας με μεγαλη αξια ειναι σε εγγυτιτα. ειναι ολα υποσεινηδητα.

το αγγιγμα των μαλλιων, το ξυσιμο στο πανω μερος του καρπου, το ξυσιμο στην γωνια της ωμοπλάτης , ακομα και το ξυσιμο στο μαγουλο κατω απο το ματι στο υψος της μυτης.

ακουγετε χαζο ε? ειναι απο της ημερες μας σαν πιθηκοι. το θηλυκό διχνει οτι εχει αναγκη απο περιποίηση στο συγκεκριμενο σημειο, και το αρσενικο που ηταν κοντα πηγαινε και το εκανε.

σημερα οντως θα υπαρξει η αναγκη να ξυσει πχ το χερι της, γιατι αν ελκεται απο το αρσενικο, θα το κανει θελει δεν θελει ειναι μεσα μας.

αυτο φυσικα δεν σημαινει πλεον, οτι θα πας να την ξυσεις η θα πας να την ψειρισεις. οχι.

αλλα υπαρχει μια σειρα ας πουμε.

παει ενας αντρας σε ενα μερος με κοσμο. μονος του η με φιλους του. παει και παιρνει ποτα με την παρεα του κοβει 2 βολτες γυρω γυρω στο club κοιτανε εκει που χορευουνε , και μετα παει καθετε καπου και "στηνει την βαση του".

ηδη εχει διαλύσει/καταστρεψει τα παντα. γιατι δεν εχει καμια κοινωνικη αξια εκει μεσα. ουτε εχει δειξει οτι ειναι αρχηγος των αντρων, ουτε οτι ερχετε προεπιλεγμενος απο γυναικες και το προβλημα ειναι οτι χωρις να εχει κανει τιποτα παραξενο, εχει ηδη χαμηλη αξια.

καντε το αλλο. μπειτε μεσα, μιληστε σε ενα group με 2-3 κοπελες και καντε 3 πραγματα. ανοιχτε την κουβεντα, επιδειχτε συστηματικα higher value (οι value attraction switches ειναι, preselected by other women, leader of men, protector of loved ones, williningess to emote) αν συστιματικα μπορεις να επιδείξεις αυτες τις 4 αξιες, η γυναικα θα νιωσει ελξη για σενα. δεν ειναι επιλογη της.

μπειτε μεσα, μιληστε σε 2 κοπελες για 2 λεπτα, αν εισαι ευχαριστος/ενδιαφέρον τυπος γιατι να μην το κανουνε δηλαδη? παρτες απο το χερι, πες παμε να κανουμε καινουριους φιλους. ας πουμε αυτη που σου αρεσει ειναι με 2 αντρες. πηγαινε εκει. ηδη μπαινεις μεσα με 2 γυναικες, ερχεσε δηλαδη προεπιλεγμενος. η 3αδα δεν εχει καμια ιδεα το οτι πριν 10 λεπτα οι 2 κοπελες σου ηταν αγνωστες. αρα εχουμε 1 switch στο μυαλο της γυναικας το οποιο εφυγε. κανεις συγχρόνως disqualify τον εαυτο σου στην γυναικα γιατι δεν πας για να της την πεσεις, ηδη εισαι με 2 γυναικες μαζι αρα και οι 2 αντρες που ειναι μαζι της δεν νιωθουνε καμια απειλη απο εσενα οταν θα πλησιασεις και δειχνεις αξια και σε αυτους επειδη εισαι με 2 γυναικες μαζι. πουλας την καθε κοπελα στον καθενα, και στο τελος παιρνεις αυτο που θες εσυ. αυτο ειναι social dynamics .

αυτο φυσικα γινεται και με το να πας με 2 φιλες σου εξω. δεν σημαινει οτι επειδη θα βγεις με μια γυναικα οτι θα κανεις και σεξ μαζι της. αντρες με μεγαλη αξια λενε οχι πολυ πιο συχνα απο οτι λενε ναι αλλα κανουνε σεξ, οπως υπαρχουνε γυναικες που θα μπορουσανε να κανουνε σεξ καθε μερα και λεει πιο συχνα οχι απο οτι λεει ναι. και για μενα αυτη η γυναικα εχει καλυτερη ποιοτητα. ναι ειναι ομορφες, αλλα η ομορφια ειναι κοινη αλλα ειναι δευτερεύον. αυτο που λαμπει ειναι η προσωπικότητα, η ενεργεια, η αποψη για την ζωη.

αν ενας αντρας θελει να κανει επίδειξη της αξιας του ειναι καλυτερο να το δειξει ζωντανα αυτα τα 4 που ειπα πιο πανω μπορει να το κανει και απο μονος του με το να το εμπεδωνει στις ιστοριες που λεει.

τεσπα κουραστικά παλι :P

 

Λοιπόν αυτό εδώ είναι μεγάλο ποστ και να το διαβάσετε πολλές φορές.

Σοβαρά.

 

Επίσης κάπου είδα ένα ποστ για το "φαίνεσθαι" και το "είναι".

Κάτι σε στυλ πως θα είμαι ο εαυτός μου και δε θα προσπαθήσω να εντυπωσιάσω καμία.

 

1) Αν θεωρείτε πως με το να είστε ο εαυτός σας, δεν εντυπωσιάζετε, εξηγήστε μου λίγο πως δεν έχετε αυτοκτονήσει.

2) Αν θεωρείτε πως το "φαίνεσθαι" έχει μεγαλύτερη αξία από το "είναι", καλό θα ήταν να μας εξηγήσετε για ποιο και ως προς ποιο πράγμα έχει "μεγαλύτερη αξία". Διότι όταν εγώ την έπεφτα (<-κραυγαλέος αόριστος, μη τις μαζέψουμε) σε θηλυκά ή όταν ήθελα να εξυπηρετηθώ γρήγορα στην εφορία, δεν καθόμουν να τους εξηγήσω πως κατά βάθος είμαι ευαίσθητος και εσωστρεφής και πολύ τρυφερός -για να πηδήξω και να ψαρώσω, είχε μεγαλύτερη αξία το φαίνεσθαι.

 

Και για να σαπίσω όλα όσα είπα,

 

3) δεν υπάρχει "είναι". Ο Λούσιφερ για τον αλέτζο ΕΙΝΑΙ μαλάκας, ο Λούσιφερ για τη γκαρνέλ είναι μαλάκας με την καλή έννοια, ο Λούσιφερ για τη μάνα του είναι η επιτομή της αυτοθυσίας, ο χαρακτήρας μου για την ξανθιά της παρέας είναι πολύπλοκος, η ψυχοσύνθεση μου για τον parsifal είναι ενδιαφέρουσα. Και ΤΙΠΟΤΑ από αυτά δεν είναι λάθος. Όσο αντιφατικά και αν είναι αυτά, υπάρχουν. Επειδή δεν υπάρχει σκέτο Είναι, όπως δεν υπάρχει σκέτο Φαίνεσθαι. Κάτι μας φαίνεται κάπως και είμαστε κάτι μόνο συναρτήσει κάτι άλλου. Και αυτό κατά βάση εκμηδενίζει τη διαφορά του είναι και του φαίνεσθαι, καθώς αν εγώ φερθώ σε μια κοπελίτσα σαν άκαρδος μαλάκας, πολύ που θα την νοιάξει αν κατά βάθος είμαι ευαίσθητος -θα έχω φερθεί σαν άκαρδος μαλάκας και αυτό θα είμαι.-

 

Και θα κλείσω -για ακόμη μια φορά- το φιλοσοφικό μου ντελίριο (να μιλήσετε και 'σεις για γκόμενες) με μια ατάκα μιας θαυμάσιας δεσποινίδος:

 

We do not see things as they are; we see things as we are.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ρε μαν αλλα δεν χρειαζετε να κανω διατριβη στον συγκεκριμενο κλαδο για να πλησιασω μια γκομενα.

μπορώ να πω οτι έλιωσα στο γέλιο με το παραπάνω, γλαφυρό και περιεκτικό!

_________

 

Ο μόνος ουσιαστικός λόγος για να την ψάξεις σε βάθος στην βάση του "πως πρέπει να την πλησιάσω" - ανθρωπολογικά και βιοχημικά- είναι για να μπορέσεις να ερμηνεύσεις την υποκρισία που παίζεται αναφορικά με το παιχνίδι της "κατάκτησης" έτσι όπως διαμορφώνεται ανα περιόδους. Γιατί η υποκρισία αυτή , του πως θα πλησιάσω , τι θα παρουσιάσω και πως θα ενεργοποιήσω την γενετήσια λειτουργία της, έχει επακόλουθα εσωτερικά αν δεν συνειδητοποιείς τον σκοπό σου. Το εφέ της φυσικής επιλογής παύει να ορίζεται ως τέτοιο όταν το διαχειριζεσαι , το φαινεσαι/φερεσαι δηλαδή κατα τις επιταγές μιας χαοτικής ψευδοψυχοανάλησης του ζητήματος "γνωρίζω μια γκόμενα". Προσπαθόντας να "φανείς" ανατρέπεις τους νόμους της φυσικής επιλογής αφου δεν "είσαι" αλλά "φαίνεσαι", γίνεσαι κάτι τεχνιτό - το να προσπαθείς έντονα να το τελειοποιήσεις είναι μάλλον μια ψυχαναγκαστική πρακτική. Χρειάζεται να ξέρεις γιατί γίνεται μια επιλογή , δεν λέω, και πάλι δεν μπορείς να είσαι σίγουρος , αλλά πραγματικά η γνώση αυτή αποτελεί μια αναγκαιότητα προκειμένου για την ατομική συνείδηση , το "είναι" που στο κάτω κάτω αυτό έχεις να προσφέρεις.

 

:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε μια γυναικα υπαρχουνε συγκεκριμενα σινιαλα που ειναι hard wired μεσα απο την εξελιξη του ειδους και τα επιδικνιουνε οταν καποιος αντρας με μεγαλη αξια ειναι σε εγγυτιτα. ειναι ολα υποσεινηδητα.

το αγγιγμα των μαλλιων, το ξυσιμο στο πανω μερος του καρπου, το ξυσιμο στην γωνια της ωμοπλάτης , ακομα και το ξυσιμο στο μαγουλο κατω απο το ματι στο υψος της μυτης.

ακουγετε χαζο ε? ειναι απο της ημερες μας σαν πιθηκοι. το θηλυκό διχνει οτι εχει αναγκη απο περιποίηση στο συγκεκριμενο σημειο, και το αρσενικο που ηταν κοντα πηγαινε και το εκανε.

σημερα οντως θα υπαρξει η αναγκη να ξυσει πχ το χερι της, γιατι αν ελκεται απο το αρσενικο, θα το κανει θελει δεν θελει ειναι μεσα μας.

αυτο φυσικα δεν σημαινει πλεον, οτι θα πας να την ξυσεις η θα πας να την ψειρισεις. οχι.

αλλα υπαρχει μια σειρα ας πουμε.

παει ενας αντρας σε ενα μερος με κοσμο. μονος του η με φιλους του. παει και παιρνει ποτα με την παρεα του κοβει 2 βολτες γυρω γυρω στο club κοιτανε εκει που χορευουνε , και μετα παει καθετε καπου και "στηνει την βαση του".

ηδη εχει διαλύσει/καταστρεψει τα παντα. γιατι δεν εχει καμια κοινωνικη αξια εκει μεσα. ουτε εχει δειξει οτι ειναι αρχηγος των αντρων, ουτε οτι ερχετε προεπιλεγμενος απο γυναικες και το προβλημα ειναι οτι χωρις να εχει κανει τιποτα παραξενο, εχει ηδη χαμηλη αξια.

καντε το αλλο. μπειτε μεσα, μιληστε σε ενα group με 2-3 κοπελες και καντε 3 πραγματα. ανοιχτε την κουβεντα, επιδειχτε συστηματικα higher value (οι value attraction switches ειναι, preselected by other women, leader of men, protector of loved ones, williningess to emote) αν συστιματικα μπορεις να επιδείξεις αυτες τις 4 αξιες, η γυναικα θα νιωσει ελξη για σενα. δεν ειναι επιλογη της.

μπειτε μεσα, μιληστε σε 2 κοπελες για 2 λεπτα, αν εισαι ευχαριστος/ενδιαφέρον τυπος γιατι να μην το κανουνε δηλαδη? παρτες απο το χερι, πες παμε να κανουμε καινουριους φιλους. ας πουμε αυτη που σου αρεσει ειναι με 2 αντρες. πηγαινε εκει. ηδη μπαινεις μεσα με 2 γυναικες, ερχεσε δηλαδη προεπιλεγμενος. η 3αδα δεν εχει καμια ιδεα το οτι πριν 10 λεπτα οι 2 κοπελες σου ηταν αγνωστες. αρα εχουμε 1 switch στο μυαλο της γυναικας το οποιο εφυγε. κανεις συγχρόνως disqualify τον εαυτο σου στην γυναικα γιατι δεν πας για να της την πεσεις, ηδη εισαι με 2 γυναικες μαζι αρα και οι 2 αντρες που ειναι μαζι της δεν νιωθουνε καμια απειλη απο εσενα οταν θα πλησιασεις και δειχνεις αξια και σε αυτους επειδη εισαι με 2 γυναικες μαζι. πουλας την καθε κοπελα στον καθενα, και στο τελος παιρνεις αυτο που θες εσυ. αυτο ειναι social dynamics .

αυτο φυσικα γινεται και με το να πας με 2 φιλες σου εξω. δεν σημαινει οτι επειδη θα βγεις με μια γυναικα οτι θα κανεις και σεξ μαζι της. αντρες με μεγαλη αξια λενε οχι πολυ πιο συχνα απο οτι λενε ναι αλλα κανουνε σεξ, οπως υπαρχουνε γυναικες που θα μπορουσανε να κανουνε σεξ καθε μερα και λεει πιο συχνα οχι απο οτι λεει ναι. και για μενα αυτη η γυναικα εχει καλυτερη ποιοτητα. ναι ειναι ομορφες, αλλα η ομορφια ειναι κοινη αλλα ειναι δευτερεύον. αυτο που λαμπει ειναι η προσωπικότητα, η ενεργεια, η αποψη για την ζωη.

αν ενας αντρας θελει να κανει επίδειξη της αξιας του ειναι καλυτερο να το δειξει ζωντανα αυτα τα 4 που ειπα πιο πανω μπορει να το κανει και απο μονος του με το να το εμπεδωνει στις ιστοριες που λεει.

τεσπα κουραστικά παλι :P

 

Δόξα το Θεό το canary wharf είναι τίγκα στις πουτάνες. Δε χρειάζονται όλα αυτά.

 

 

Αυτό μόνο τέλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω παει σε μια νεα δουλεια , ξεκινησα αυτη τη βδομαδα και μου αρεσει η γραμματεας εντω μεταξυ πρεπει να της σφυριξανε οτι ειμαι célibataire και στο τελος της βδομαδας αρχισε να μου κανει κατι κινησεις περιεργες , πχ ειχε ενα ζευγαρι γαντια και μου τα χτυπησε ελφρα στην πλάτη και μου λεει με ενα γελακι 'δουλευε εσυ!' λετε να ....

 

δεν μπορω να γραφω αλλο ελιωσα !!!!

:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν αυτό εδώ είναι μεγάλο ποστ και να το διαβάσετε πολλές φορές.

Σοβαρά.

 

Πλάκα κάνεις.:cry:

Τι να πάρω στα σοβαρά.Το ότι όταν οι γυναίκες ξύνονται σημαίνει πως θέλουν φίκι φίκι:shock:Η ότι κάνει ολόκληρη ανάλυση πως μπαίνει ένας άντρας σε ένα club.Να γράψουμε και master thesis αν είναι γι αυτό το θέμα.Τι λαλακίες είναι αυτές higher value, expectations,(και στα αγγλικά βεβαίως βεβαίως) αξία του άντρα( σε δραχμές , euro με το κιλό ή την οκά).

 

Οποιος έχει πρόβλημα να την πέσει σε μια κοπέλα στα ίσα καλό είναι να ψαχτεί( δεν εννοώ να την πέσει στη Βούρου ούτε στη Λάσκαρη).Στο 90% των σαυροειδών που κυκλοφορουν και που αν δε βαφτούν δε σταυρώνουν βλέμμα από άντρα τι να φοβηθείς.Και να σ απορρίψει τι έγινε?Ετσι κι αλλιώς αν κάνεις μια σχέση όλες ίδιες είναι.Η σχέση δεν είναι ανάγκη όπως το χέσιμο ή το φαί.Να το πω αλλιώς, είναι αστικό χαπάκι για τον κοινωνικό λήθαργο.Το πρότυπο του "ήσυχου" οικογενειάρχη , με τη δουλίτσα του , τη λαμαρίνα του και τα κουτσούβελα που θα πάρουν τη θέση του .

 

Στα φλωράκια τους άντρες που ξημεροβραδιάζονται στα γυμναστήρια (λες και έχουμε κανά πόλεμο και δεν το πήρα πρέφα), το άκρον άωτον του μαζοχισμού θα τα ψάλλω άλλη φορά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλάκα κάνεις.:cry:

Τι να πάρω στα σοβαρά.Το ότι όταν οι γυναίκες ξύνονται σημαίνει πως θέλουν φίκι φίκι:shock:Η ότι κάνει ολόκληρη ανάλυση πως μπαίνει ένας άντρας σε ένα club.Να γράψουμε και master thesis αν είναι γι αυτό το θέμα.Τι λαλακίες είναι αυτές higher value, expectations,(και στα αγγλικά βεβαίως βεβαίως) αξία του άντρα( σε δραχμές , euro με το κιλό ή την οκά).

 

Οποιος έχει πρόβλημα να την πέσει σε μια κοπέλα στα ίσα καλό είναι να ψαχτεί( δεν εννοώ να την πέσει στη Βούρου ούτε στη Λάσκαρη).Στο 90% των σαυροειδών που κυκλοφορουν και που αν δε βαφτούν δε σταυρώνουν βλέμμα από άντρα τι να φοβηθείς.Και να σ απορρίψει τι έγινε?Ετσι κι αλλιώς αν κάνεις μια σχέση όλες ίδιες είναι.Η σχέση δεν είναι ανάγκη όπως το χέσιμο ή το φαί.Να το πω αλλιώς, είναι αστικό χαπάκι για τον κοινωνικό λήθαργο.Το πρότυπο του "ήσυχου" οικογενειάρχη , με τη δουλίτσα του , τη λαμαρίνα του και τα κουτσούβελα που θα πάρουν τη θέση του .

 

Στα φλωράκια τους άντρες που ξημεροβραδιάζονται στα γυμναστήρια (λες και έχουμε κανά πόλεμο και δεν το πήρα πρέφα), το άκρον άωτον του μαζοχισμού θα τα ψάλλω άλλη φορά

απο το 2001 ζω στην αγγλια με αντε ενα χρονο συνολικα απο διακοπες να ειμαι ελλαδα.

εγω οταν μαθενω κατι το μαθενω στα αγγλικα, μιας και τα βιβλια ειναι σε αυτη την γλωσσα. δεν ειναι για φιγουρα.

κοιτα εμενα στα παπαρια μου αν θα καταλαβεις τι εγραψα ουτε φιγουρα μπηκα να κανω σαν τον αλετζο αλλα ειναι σαν να σου εξηγω τι ειναι το sous vide και γιατι υπερτερει απο αλλες μεθοδους μαγειρεματος και εσυ μου λες ελα μωρε και τα σουβλατζιδικα ειναι γαματα.

σαυρα δεν ειναι καμια. αυτο που σου επιτασει η κοινωνια ειναι σαυρα/ομορφη

και οσο για το ξυσιμο, κατσε διαβασε κανα βιβλιο και κλεισε το νιτρο και το φρεε και ισως πιασεις τιποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δόξα το Θεό το canary wharf είναι τίγκα στις πουτάνες. Δε χρειάζονται όλα αυτά.

 

 

Αυτό μόνο τέλος.

 

λλ πουτανες εχει παντου μωρε.. με ειδες να λεω εδω, παιδια ετσι πηδανε? το θεμα ειναι να γινουμε καλιτεροι ανθρωποι. αν το byproduct ειναι το να βρισκεις πιο ευκολα γκομενασχεσηγυναικα, να διαβαζεις τις κινησεις του αλλου...που ειναι το κακο?

απλα παντα μα παντα οποτε ατομο που ασχολειτε λιγο παραπανω με κατι θα ερθει ο αλλος να σου πει οτι λες βλακιες οτι οι αντρες ειναι αλλιως και αλλα γλυκαναλατα.

 

 

για να sum up σε οποιον δεν αρεσει ο τροπος σκεψης μου, ας συνεχισει να κερναει ποτα, να κανει οπα οπα σε οπια φετα ανεβει σε κανα τραπεζι και να δινει 2μισι μισθους σε 57 ραντεβου με την ιδια μπας και τους κατσει. μετα μην λετε οτι οι γυναικες ειναι κακομαθημενες. μια χαρα ειναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Toufa πες την φάση του *******21R με την γκόμενα και τον γκόμενο της που γίνανε και φιλαράκια στο τέλος :P

Η όλη φάση του pickup artist είναι πολύ γαμάτη άμα το ψάξεις λίγο(εγώ βαριέμαι βέβαια :P ),αλλά πιστέψτε με αν είσαι γνώστης μπορείς να κάνεις πολλά πράγματα χωρίς να έχεις ούτε ένα κοιλιακό,ούτε μια ferrari,ούτε ένα σπίτι στο κολονάκι,ούτε ούτε ούτε...

 

Toufa πες και άλλα ρε man γιατί με τα βιβλία δεν τα πάω καλά.Τούλ να μάθουμε από εδώ τπτ :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε το κακό δεν είναι πουθενά. Απλώς πόσταρα αποτέλεσμα εσωτερικού μονόλογου που καταλήγει στο ότι όλα αυτά μου φαίνονται άσκοπα/άχρηστα:

 

Με λίγα λόγια μετά απο 12-14 δουλειά την ημέρα, ειλικρινά θεωρώ ότι είναι too much hassle.

+

Ξέρεις και απο το offtopic ότι δεν έχω και σε μεγάλη υπόληψη το ασθενές φύλο αυτή την (παρατεταμένη είναι η αλήθεια) περίοδο.

+

Επιδιώκω απο τον ελάχιστο ελεύθερο μου χρόνο τη μέγιστη δυνατή χρηστικότητα (για να καταλάβεις τι εννοώ, πλέον δεν βλέπω καν τα παιχνίδια του Παναθηναικού στη μπάλα)

 

Άρα. Η κοσμοθεωρία μου είναι πλέον ως εξής. Quality time με τους φίλους μου τους κάφρους. Δεν χαραμίζω ούτε δευτερόλεπτο σε καμάκι πλέον ρε φίλε. Γιατί; Διότι έχει αμφίβολα αποτελέσματα και το trade off συνήθως δεν είναι και το καλύτερο. Όποτε τα @@ μου αρχίζουν να με ρωτάνε αν ο μικρός Γιαννάκης κάνει απεργία (κοινώς όταν με έχουν κόψει τα γάλατα) υπάρχουν και οι επαγγελματίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...