Προς το περιεχόμενο

Προσέγγιση κοπέλας...


xpapias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 205
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
απο το 2001 ζω στην αγγλια με αντε ενα χρονο συνολικα απο διακοπες να ειμαι ελλαδα.

 

σαυρα δεν ειναι καμια. αυτο που σου επιτασει η κοινωνια ειναι σαυρα/ομορφη

.

 

Αυτό το δεύτερο μου κάνει κάτι ανάμεσα σε Αledjo και σε Γέχα. Ιδέα μου θα είναι, μη δίνετε σημασία:devil:

 

Πάντως, μια που λέμε πράματα που πρέπει να έχουμε στο νού μας, να προσθέσω ότι δεν πρέπει να ξεχνάμε τη διαφορά στη μενταλιτέ που διαχωρίζει πχ τις Ελληνίδες από τις Αγγλίδες. Για να μην πω για το ΧΑΟΣ που υπάρχει ανάμεσα (πχ) στις Λαρισαίες και τις Σερραίες. Είναι να σε πιάνει ίλιγγος....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια για να λεμε την αληθεια

οταν εχεις το χαρισμα να εισαι τοπ μοντελ , πας με αλλο αερα στη γκομενα και με καθαρο μυαλο γιατι ξερεις οτι εχεις την εμφανιση.

Οταν εισαι δεν λεω ασχημος αλλα απλα γλυκουλης δεν εχεις τον αερα ουτε την ανεση και αναγκαστικα ψαχνεις μεθοδους κλπ

θελω να πω για την πρωτη επαφη παιζει ρολο η εμφανιση

 

Το αλλο που πιανει ειναι αλλα Κουρκουλος στο 'ορατοτης μηδεν' βαζεις καποιους να την πεσουν στη γκομενα και εσυ τους πλακωνεις στο ξυλο και την σωζεις.

Η γυναικα ερωτευται τον ανδρισμο και την μαγκια.:eek:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια για να λεμε την αληθεια

οταν εχεις το χαρισμα να εισαι τοπ μοντελ , πας με αλλο αερα στη γκομενα και με καθαρο μυαλο γιατι ξερεις οτι εχεις την εμφανιση.

Οταν εισαι δεν λεω ασχημος αλλα απλα γλυκουλης δεν εχεις τον αερα ουτε την ανεση και αναγκαστικα ψαχνεις μεθοδους κλπ

θελω να πω για την πρωτη επαφη παιζει ρολο η εμφανιση

 

Το αλλο που πιανει ειναι αλλα Κουρκουλος στο 'ορατοτης μηδεν' βαζεις καποιους να την πεσουν στη γκομενα και εσυ τους πλακωνεις στο ξυλο και την σωζεις.

Η γυναικα ερωτευται τον ανδρισμο και την μαγκια.:eek:

 

πρέπει να το διαθέτεις όμως το γ***μένο... (πάντως συμφωνώ ότι, στις πρώτες τουλάχιστον "επαφές" χρειάζεται ΚΑΙ η εμφάνιση)

εξαρτάται από τη γυναίκα πάντα ε ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αλλο που πιανει ειναι αλλα Κουρκουλος στο 'ορατοτης μηδεν' βαζεις καποιους να την πεσουν στη γκομενα και εσυ τους πλακωνεις στο ξυλο και την σωζεις.

Η γυναικα ερωτευται τον ανδρισμο και την μαγκια.:eek:

 

Αχ για μένα δέρνονται οι άντρηδες... είπε η Κούλα. Μετά ρούφηξε λίγο βερμουτάκι που είχε μείνει στον πάτο του ποτηριού της, άναψε ένα 22 και ανέβηκε στην πίστα να χορέψει λίγο σέικ :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειλικρινα ομως

 

Κατ'αρχην,οσο κυνικο κι αν ακουγεται αυτο,πιστευω οτι η κοπελα που πας να την πεσεις πρεπει αναλογικα να ειναι σε καποια πλαισια που κινεισαι κι εσυ εμφανισιακα. Δηλαδη,αν δεν εισαι ωραιος δε γινεται να τα φτιαξεις με μια θεα.Η αν τα φτιαξεις θα ειναι για λογους συμφεροντος,πχ επειδη εχεις λεφτα,επειδη εχεις τα μεσα για κατι κ.ο.κ

Τωρα,απο κει και περα,εφοσον δε νιωθεις μειονεκτικα απεναντι της και εχεις αυτοπεποιθηση πως ειναι στα μετρα σου κ μπορεις να τη ριξεις,την προσεγγιζεις.

Το να σου πω πως δεν πρεπει να φανεις και πολυ καψουρης,γιατι πιθανοτατα εισαι τελειωμενος,ειναι περιττο νομιζω.Το να σου πω πως δεν πρεπει να καταλαβει πως δν εχεις ματια για αλλη,περιττο επισης...

Επισης,κατα τη γνωμη μου δεν πρεπει να μιλας πολυ και να πα να το παιξεις εξυπνος διοτι πολυ απλα λιγες γυναικες γουσταρουν τους εξυπνους...Η ευφυια δε νομιζω οτι ειναι κατι που εκτιμουν ιδιαιτερα.Πιο πολυ πετυχαινει να το ριξεις στο χαβαλε,και να εισαι χαλαρος και απλος,εως απλοικος.Και πλακα στην πλακα σκας κι ενα φιλι-οπου εκει πλεον παιζονται ολα.Ή χυλοπιτα,ή σχεση.Βεβαια,υποτιθεται πως την ωρα που το κανεις,κι αυτη το περιμενει.Εχεις προετοιμασει το εδαφος,την εχεις ψυχολογησει κλπκλπ. Αλλα νομιζω καλυτερα να τη φιλησεις παρα να της πεις "σ'αγαπαω" και τετοιες μαλακειες.Τουλαχιστον εγω ποτε δεν εχω ζητησει απο κοπελα να τα φτιαξουμε, στο μιλητο.Δεν ξερω οι υπολοιποι τι κανετε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...δεν πρεπει να μιλας πολυ και να πα να το παιξεις εξυπνος διοτι πολυ απλα λιγες γυναικες γουσταρουν τους εξυπνους...Η ευφυια δε νομιζω οτι ειναι κατι που εκτιμουν ιδιαιτερα
Μη σου πω ότι η ευφυία είναι από τα πιο αναγκαία χαρακτηριστικά σ'έναν άντρα.

Δυσκολεύομαι να πιστέψω ότι υπάρχει γυναίκα που να μην την εκιμάει..Ο εξυπνακισμός,ναι,αυτός δύσκολα εκτιμάται:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σαυρα δεν ειναι καμια. αυτο που σου επιτασει η κοινωνια ειναι σαυρα/ομορφη

.

δεν συμφωνω, δεν περασαμε απο την μια μερα στην αλλη απο τις παχουλες κυριες της Αναγεννησης σε μοντελα του στιλ giselle.

Υπαρχει χρονικη εξελιξη, εκεινη την εποχη οι ασχημες ηταν οι χωρις δοντια και αρρωστες, τωρα οι ασχημες ειναι οι κοντοχοντρες ξερω γω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερω αν κανεις παρεα με κουλτουριαρες αναχογκομενες,αλλα οσες εχω γνωρισει εγω,φρικαρουν ετσι και καταλαβουν πως εισαι λιγο πιο διαβασμενος απο το μεσο ορο. Βεβαια,αν εισαι ωραιος,αυτοματως αναγορευεσαι σε "ψαγμενο" και "επιπεδου",αν δεν εισαι αυτοματως αναγορευεσαι σε "ξενερωτο αμπελοφιλοσοφο"

Δηλαδη,συγγνωμη,για να το κανω πιο απλο:Eσυ,προσωπικα,εχεις ριξει γυναικα χαρη στην ευστροφια σου,η τις ατακες,η την καλλιεργεια σου?

(Η επειδη ησουνα πειθηνιο σκυλακι που ζουζουνιζε και εκανε δωρακια και εκπληξεις? )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη,συγγνωμη,για να το κανω πιο απλο:Eσυ,προσωπικα,εχεις ριξει γυναικα χαρη στην ευστροφια σου,η τις ατακες,η την καλλιεργεια σου?

 

Δεδομένου ότι ο χρήστης στον οποίο απαντάς έχει ψευδώνυμο MsquitoPrincess (PRINCESS), μάλλον δεν αναφέρεται στις γυναίκες που έχει ρίξει (ποτέ δεν ξέρεις βέβαια), γεγονός που μας οδηγεί να υποθέσουμε ότι όντως εσύ δεν έχεις ρίξει γυναίκα με την ευστροφία σου!

 

Εντάξει, πλακίτσα κάνουμε!

 

Κάποιος ανέφερε πριν τον De Angelo. Έψαξα κι εγώ να δω τι είναι ο τύπος και έχω να πω το εξής: Ασχέτως αν λέει λογικά πράγματα αυτός (δεν το πολυέψαξα κιόλας), είναι πολύ τραγικό να πηγαίνεις σε σεμινάρια για μάθεις πώς να ρίχνεις γκόμενες! Έλεος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεδομένου ότι ο χρήστης στον οποίο απαντάς έχει ψευδώνυμο MsquitoPrincess (PRINCESS), μάλλον δεν αναφέρεται στις γυναίκες που έχει ρίξει (ποτέ δεν ξέρεις βέβαια), γεγονός που μας οδηγεί να υποθέσουμε ότι όντως εσύ δεν έχεις ρίξει γυναίκα με την ευστροφία σου!

 

Εντάξει, πλακίτσα κάνουμε!

 

Κάποιος ανέφερε πριν τον De Angelo. Έψαξα κι εγώ να δω τι είναι ο τύπος και έχω να πω το εξής: Ασχέτως αν λέει λογικά πράγματα αυτός (δεν το πολυέψαξα κιόλας), είναι πολύ τραγικό να πηγαίνεις σε σεμινάρια για μάθεις πώς να ρίχνεις γκόμενες! Έλεος!

 

χειλ του δατ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

που ακούστηκε κάτι τέτοιο!!!, σε λίγο θα κάνουνε και σεμινάρια πως να μάθεις να πουλάς ένα προϊόν, η θα πηγαίνεις να κανεις μαθήματα για να μαγειρεύεις...

κάνετε το μεγάλο λάθος να νομίζετε ότι αυτό που βγαίνει σε κάποιον ενστικτωδώς, θα βγει σε όλους. και μιλάς για κάτι που είναι άμεσα συνδεδεμένο με το πως μεγάλωσες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eσυ,προσωπικα,εχεις ριξει γυναικα χαρη στην ευστροφια σου,η τις ατακες,η την καλλιεργεια σου?

(Η επειδη ησουνα πειθηνιο σκυλακι που ζουζουνιζε και εκανε δωρακια και εκπληξεις? )

Εγώ προσωπικά όχι.Μόνο αν ήμουν λεσβία:P

Κακά τα ψέμματα,ωραίος και εμφανίσιμος μπορεί να γίνει ο καθένας με λίγη προσπάθεια.

Το θέμα είναι να μπορείς να σταθείς σε κάτι παραπάνω από το "είμαι φέτες και γκομενάκι τρελό".

Από τέτοιους πίτα ο κόσμος.Και γενικότερα πιστεύω ότι παρόλες τις "προόδους",όταν μιλάμε για την εξέλιξη μιας σχέσης και όχι απλά το πήδημα(γιατί αν σκοπός είναι αυτό,τα πράγματα απλοποιούνται τρελά και δεν κοιτάμε εξυπνάδες και εσωτερικές χάρες)μια γκόμενα ,ναι,θέλει έξυπνο άντρα.

 

ps:όπως λέει και ο FilipposMD,το princess μάλλον είναι ασαφές ,ε?:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τουφα θα με τρελανεις εντελως. Σεμιναρια μαγειρικης ξερω. Σεμιναρια μανατζμεντ ξερω. Σεμιναρια πως να βγαλεις γκομενα ....δηλαδη πας εκει και παρακολουθεις ωσαν καλος μαθητης τι να κανεις για να πηδηξεις? Δεν ειναι λιγο κωμικο? Να μου πεις να τα παρακολουθησεις απο ανθρωπολογικο ενδιαφερον να πω οκ. Αλλα να παρεις μαθηματα γιαυτο? Κατι αμερικανικες ταινιες με κολεγια μου θυμιζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εσένα σου φαίνεται αυτονόητο, επειδή ίσος το έχεις μέσα σου. εγώ μπορώ να σου μαγειρέψω κάτι με 4-5 υλικά και να πάθεις την πλακα σου, σημαίνει ότι δεν πρέπει να σου δείξω πως γίνετε?

ξαναλέω, αυτό που βγαίνει σαν φυσικό ταλέντο σε εσένα, δεν βγαίνει σε όλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...