Προς το περιεχόμενο

Gears of War 2


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γιατί έχει βγει ακριβής ημερομηνία για το GoW2? :-)

ένα σκέτο Νοέμβριο βλέπω...TBA είναι και αυτό ουσιαστικά...

 

νοεμβριο....

 

οχι TBA 2008 - 2009 παντος :P

 

ρε παιδια μηπως το γ@μhsame λιγο το τοπικ? δεν συνεχιζουμε στο κονσολες VS pc?

 

 

γιατί θα μικρύνει το e-penis του αν παίξει ένα game αργότερα από κάποιον άλλο? :P

 

οχι,αλλα σορρυ ρε φιλαρακι,αλλα μετα απο 1 χρονο,θα ειναι τοσο ξεπερασμενο,που θα το παιζουμε στα mame32 :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 602
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
καλααα, καθυστερησε εσυ, και σε βλεπω να παιζεις gears 2 με ....κρανος :D

 

 

Φαγωθηκες ρε.. Θα το παιξω το ρημαδι και απο τους πρωτους μαλιστα ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

όχι μάλλον, είμαι νεότερος :-)

 

απέκτησαν ημερομηνία λήξης τα games και δεν το πήρα χαμπάρι? :o

βρωμάνε σαν τα ψάρια μετά από μερικές μέρες?

να έχεις να βγάλεις ένα review και έχεις χρονικό περιορισμό να πω ναι...αλλά όχι να γίνεται τόσος ντόρος για το ποιος θα το παίξει πρώτος λες και θα αλλάξει κάτι αν το παίξει λίγο πιο μετά

 

οχι,αλλα σορρυ ρε φιλαρακι,αλλα μετα απο 1 χρονο,θα ειναι τοσο ξεπερασμενο,που θα το παιζουμε στα mame32 :-D

 

αν ένα game είναι παιχνιδάρα παίζεται και μήνες και χρόνια μετά ΑΝΕΤΟΤΑΤΑ χωρίς να έχει σημασία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν ένα game είναι παιχνιδάρα παίζεται και μήνες και χρόνια μετά ΑΝΕΤΟΤΑΤΑ χωρίς να έχει σημασία...

 

Και η τσιπούρα τρώγεται ανετότατα μετά από 3-4 μέρες. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν ένα game είναι παιχνιδάρα παίζεται και μήνες και χρόνια μετά ΑΝΕΤΟΤΑΤΑ χωρίς να έχει σημασία...

 

Συμφωνω.

Και επειδη τα εχουμε μπερδεψει λιγο...

Hardcore gamer δεν ειναι αυτος που λυσσαει μονο για να παιζει παιχνιδια αμεσως μολις βγουν.Αυτος ειναι ''πιτσιρικι-gamer'' ή casual.

 

Ο hardcore μπορει να εχει ps3-360-pc ,να ξεκιναει να παιξει ενα καλο rpg του ps2 και να γουσταρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1950xt εχω ολα τερμα τα γραφικα.Ουτε ξηλωθηκα ουτε τιποτα.Ξερεις που ξηλωθηκα?Για τη μ@λακια το hd dvd player για το x360 που δεν υποστηριζεται πλεον

Ας πρόσεχες, γιατί βιάστικες να αγοράσεις (απο τα πολλά hddvd που είχαν γεμίσει τα dvd club; ), αφού βρώμαγε το πράγμα απο μακρία για το τι κατάληξη θα είχε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλες οι συγκρισεις που κανεις αλλα σκεψου και την αλλη πλευρα που παιζει Crysis και απο εδω και περα θα παιξει και ενα σωρο παιχνιδια, που θα απεχουν παρασαγγας απο το 360 στον γραφικο τομεα. Καλο το optimisation αλλα δυστυχως δεν φτανει παντα για να πιασει την high end τεχνολογια..

 

P.S Ρε σεις το χεσαμε το ζητημα παλι.. GoW2 τοπικ ειναι ας σταματησουμε το σπαμμαρισμα..

Παίζει crysis αλλά πως παίζει, οι περισσότεροι (μαζί και εγώ και υπόψιν με core2duo e6600@2900mhz και crossfire ati hd 3870) σε medium καταστάσεις και πάλι τα frame δεν είναι σε όλα τα σημεία ομαλά ! Και σε medium quality, σιγά τα απίστευτα γραφικά. Προς το παρόν τα super γραφικά θαυμάστε τα σε κανένα trailer hd.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνω.

Και επειδη τα εχουμε μπερδεψει λιγο...

Hardcore gamer δεν ειναι αυτος που λυσσαει μονο για να παιζει παιχνιδια αμεσως μολις βγουν.Αυτος ειναι ''πιτσιρικι-gamer'' ή casual.

 

Ο hardcore μπορει να εχει ps3-360-pc ,να ξεκιναει να παιξει ενα καλο rpg του ps2 και να γουσταρει.

 

 

εγώ πάντως vag τα συνδυάζω όλα δεν μπορείς να πεις εεε ??? χαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω βαρεθεί να διαβάζω για το crysis και τις απαιτήσεις που έχει ..οκ το παιχνίδι είναι για τον πότσο.

Νομίζετε οτι έκανε τίποτα ιδιαίτερο η Crytek ? οποιοσδήποτε μπορεί να πλακώσει ένα παιχνίδι και να του βάλει ultra-high-res textures και εκατοντάδες χιλιάδες πολύγωνα. Η μαγκιά είναι να τρέχει σε ένα νορμάλ PC ..όχι να θέλει τεχνολογία του μεθαύριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Me ati φιλαρακο δεν εχεις ελπιδα! Εγω το παιζω σφεντονα με core 2 duo 4ghz 8800 GTS 512 MB ....

Φίλε μου αν πρόσεξες μιλάω για 2χ HD 3870 αν τώρα εσύ πιστεύεις οτι το crysis πάει καλύτερα με μία 8800 GTS 512 MB τότε τι να πω..:lol: Το σφεντόνα πως το εννόεις δεν ξέρω, εμένα π.χ. μπορεί να βαράει 50-60 συνήθως αλλά σε κάποια σημεία βλέπω 20, 15, 10, 5...frame ε αυτό εγώ δεν το θεωρώ σφεντόνα. Το παιχνίδι για μένα πρέπει να τρέχει ΝΕΡΑΚΙ ΠΑΝΤΟΥ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...