Προς το περιεχόμενο

Ποιό Laptop προτιμάτε και γιατί;


madsc

Ποιό Laptop προτιμάτε και γιατί;  

1.286 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Ποιό Laptop προτιμάτε και γιατί;



Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 603
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδια αν παρεις ενα λαπτοπ που εχει win8 μπορεις να του περασεις τα win7 χωρις προβλημα?

 

Και για να ειμαι εντος θεματος για εμενα προσωπικα οι 3 κορυφαιες εταιριες ειναι

 

01. Toshiba

02. Dell

03. Hp

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Αν και το πρωτο μου λαπτοπ ειναι Hp pavilion 5160(1660 euro τοτε) λειτουργει ακομα ο "σκυλος"..

εκτιμω πως η dell lenovo & toshiba ειναι κορυφη κατα εμε :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εχει κανεις το toshiba satellite c855-19x αν ναι μπορει να μου πει εντυπωσεις και αν δοκιμασε να του περασει απο το μηδεν(format του δισκου) καποια εκδοση των win7 χωρις τα περιττα που εχει η προεγκατεστημενη εκδοση των win7 Που εχει το laptop?

 

Επισης μπορει καποιος να μου προτεινει ενα λαπτοπ που να εχει:

01. Intel επεξεργαστη

02. Ξεχωριστη καρτα γραφικων

03. Usb3

04. 15 ιντσων οθονη ή μεγαλυτερη

05. Να μπορει να δεχτει απο το μηδεν win7 ultimate 64bit sp1 greek λειτουργικο χωρις προβληματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και δεν έχω μέτρο σύγκρισης για να μπορώ να απαντήσω.. Θεωρώ κορυφαία τα Mac, μετά έρχονται για εμένα τα Sony Vaio. (Sony έχω και εγώ.)

 

Παντώς πιο "σκυλιά" θεωρούνται τα Dell.. (Μετά τα Mac φυσικά!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον δεν παρακολουθεις ουτε τις εξελιξεις αλλα ουτε και το εδω γκαλοπ γιατι αν τα προσεχες θα εβλεπες οτι η toshiba ειναι πρωτη στα laptop φιλε μου και εννοειτε σκυλια.

 

Για εμενα προσωπικα τα sony vaio ειναι απο τα χειροτερα λαπτοπ που θα μπορουσε να παρει καποιος.

 

Εχει κανεισ προσωπικη πειρα απο το toshiba satellite c855-19x σαν λαπτοπ?

 

Μπορει να μου πει εντυπωσεις και αν δοκιμασε να του περασει ΝΕΟ λειτουργικο απο το μηδεν(φορματ δισκου κ.τ.λ.) αν ναι ειχε κανενα προβλημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον δεν παρακολουθεις ουτε τις εξελιξεις αλλα ουτε και το εδω γκαλοπ γιατι αν τα προσεχες θα εβλεπες οτι η toshiba ειναι πρωτη στα laptop φιλε μου και εννοειτε σκυλια.

 

Για εμενα προσωπικα τα sony vaio ειναι απο τα χειροτερα λαπτοπ που θα μπορουσε να παρει καποιος.

 

Εχει κανεισ προσωπικη πειρα απο το toshiba satellite c855-19x σαν λαπτοπ?

 

Μπορει να μου πει εντυπωσεις και αν δοκιμασε να του περασει ΝΕΟ λειτουργικο απο το μηδεν(φορματ δισκου κ.τ.λ.) αν ναι ειχε κανενα προβλημα?

 

 

 

Και επειδη το γκαλοπ βγαζει πρωτο τα toshiba τι σημαινει, οτι θα παψουμε να εχουμε αποψη??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Toshiba και Lenovo....Μακρια απο Sony,Acer....



Παιδια εχει κανεις το toshiba satellite c855-19x αν ναι μπορει να μου πει εντυπωσεις και αν δοκιμασε να του περασει απο το μηδεν(format του δισκου) καποια εκδοση των win7 χωρις τα περιττα που εχει η προεγκατεστημενη εκδοση των win7 Που εχει το laptop?

Επισης μπορει καποιος να μου προτεινει ενα λαπτοπ που να εχει:
01. Intel επεξεργαστη
02. Ξεχωριστη καρτα γραφικων
03. Usb3
04. 15 ιντσων οθονη ή μεγαλυτερη
05. Να μπορει να δεχτει απο το μηδεν win7 ultimate 64bit sp1 greek λειτουργικο χωρις προβληματα.

Αν δεν πεις μπαντζετ που διαθετεις τι να πουμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...