Προς το περιεχόμενο

Ποιό Laptop προτιμάτε και γιατί;


madsc

Ποιό Laptop προτιμάτε και γιατί;  

1.286 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Ποιό Laptop προτιμάτε και γιατί;



Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλο μηχανημα.Απλα για την sonyvaio να ξερεις οτι ακομα και μεσα στην εγγυηση το μηχανημα πρεπει να παει εξωτερικο για φτιαξιμο σε πιθανη βλεβη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλησπέρα και απο εμένα. Έχω το ποσό των 1200 euro. Ποιό laptop θα μου προτείνατε να αγοράσω;

Nα σας πώ πρώτα ότι έχω υπόψιν μου ένα Sony Vaio http://public.gr/pro.../prod3650009pp/

Θα ήθελα τη γνώμη σας...

Αυτό που με νοιάζει περισσότερο είναι να μη βγάζει προβλήματα,

Επίσης δεν το θέλω για παιχνίδια...

 

Καταρχήν είσαι σε λάθος θέμα , δες και το dell .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο και το Dell..

Aνάμεσα σε αυτά τα δύο, ποιό θα μου προτείνατε; ή μάλλον ποιό είναι πιο αντοχής;

Nα διευκρινήσω ότι δεν με ενδιαφέρει το φτηνό service.. Mε νοιάζει περισσότερο η ποιότητα κατασκευής και η αντοχή στο χρόνο.

 

Υ.Γ.Σε ποιό θέμα να πάω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.insomnia.gr/forum/35-%CF%86%CE%BF%CF%81%CE%B7%CF%84%CE%BF%CE%AF-%CF%85%CF%80%CE%BF%CE%BB%CE%BF%CE%B3%CE%B9%CF%83%CF%84%CE%AD%CF%82/

 

εδω ανοιξε καποιο νεο θεμα για να σου δωσουν περισσοτερες γνωμες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

DELL κυριως για την ανυπερβλητη εγγυηση και οχι τοσο για την ποιοτητα κατασκευης.

Ειναι ομως λιγο υπερτιμημενα, γι αυτο το δικο μου ειναι Toshiba ικανοποιητικη κατασκευη και εμφανιση (no matter + 2 χρονια εγγυηση τουλαχιστον). Μετα ακολουθουν τα Lenovo - IBM αλλά με ενα χρονο. Τα Fujitsu εχουν επισης collect & return 1 χρονο...

ACER μακρυα γιατι ειναι να μην σου κατσει η στραβη: value for money μεχρι να χρειαστεις επισκευη! ****

Εννοειται πως μιλαμε γενικα γενικα για εταιριες και οχι για συγκεκριμενα μοντελα ή σειρες.

Εκει μετραει και η κατηγορια, δεν συγκρινεις επαγγελματικα με low - budget ουτε μιλαμε για εξαιρεσεις!

 

 

**** για τιμες υπαρχει παντα ο Skroutz όπου βλεπεις και τα εξοδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οσαν τεχνικος Τoshiba με χιλια!Τα καλυτερα λαπτοπ σε αξιοπιστια και ποιοτητα κατασκευης.Τα καλυτερα σε περιπτωσεις service και απο αποψη υποστηριξης σε drivers.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Εγώ ψηφίζω DELL.Το εχω 4 χρόνια φορτομένο στα κοκκινα κ μου δουλευει μεχρις στιγμής ρολόι.Αντιθέτως ενας φίλος μου που ειχε Acus και με ποιο καλές συνθήκες απο το δικό μου τα εχει φτύσει.και γενικα απο οτι βλέπω και διαβάζω στο internet λένε οτι ποιο αξξιόπιστα ειναι τα DELL.Τώρα οπως και να εχει ο καθένας εχει την δικιά του άποψη!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

MacBook . Pro για την ακρίβεια. Απο το 2009 δεν λέει να τα παίξει με τίποτα,ότι και να του έχω κάνει. Τα λεφτα του, τα έβγαλε και με το παραπάνω,χωρίς πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...