Προς το περιεχόμενο

Ποιό Laptop προτιμάτε και γιατί;


madsc

Ποιό Laptop προτιμάτε και γιατί;  

1.286 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Ποιό Laptop προτιμάτε και γιατί;



Προτεινόμενες αναρτήσεις

όταν πήρα το PH Pavilion dv5 1199ev ήταν ότι καλύτερο υπήρχε στη κατηγορία αυτή όσο αφορά τα χαρακτηριστικά. Τελικά μου αποδείχτηκε ελαττωματικό. Χρειάστηκε να το πάω 3 φορές για service στο πλαίσιο και στο τέλος όχι μόνο δε το έφτιαξαν αλλά μου χάλασαν και το δακτυλικό αποτύπωμα!Φυσικά δε το ξαναπήγα και το πάλεψα μόνος μου ( για την ιστορία το μόνο που χρειαζόταν ήταν μια απλή αλλαγή της μνήμης RAM(!) και τη χρεώθηκα κιόλας ). Του έκανα και ένα φορματ και έβαλα τα Win 7 και αποχαιρέτισα για πάντα την αγαπημένη μας "μπλε οθόνη". Ψάχνοντας τώρα για καινούριο είμαι πολύ επιφυλακτικός στο να ξαναπάρω HP αλλά βρήκα μια προσφορά που δε περνά απαρατήρητη http://www.msystems.gr/index.php?category=1142&product=10092 . Πιστεύετε αξίζει το κόπο ή να προτιμήσω κάποιο άλλο π.χ VAIO, DELL, TOSHIBA, και αν ναι ποιο προτείνετε στα ίδια λεφτά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 603
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Dell Μακράν πρώτο ακόμα και τώρα που έχουν ρίξει λίγο την ποιότητα για να γίνουν ανταγωνιστικά στην τιμή.

Samsung Η πιο μεγάλη έκπληξη στα Laptop στην ζωή μου - καριέρα μου Αυτό έχω τώρα.

Asus γιατί ξέρει το μεσαίο κ συνηθισμένο να το κάνει ξεχωριστό με την πινελιά της.

Acer Πάντα καλά χαρακτηριστικά σε προσιτές τιμές αν σου πάθει κάτι τον φτιάχνεις στον δρόμο με ένα κατσαβίδι μόνο.

 

Τι δεν θα ξαναπάρω ποτέ.

 

Sony Vaio Ο μύθος που κατέρρευσε

Hp χειρότεροι απο Acer και ανέντιμοι στην τιμή.

Toshiba Σκωτσέζικο ντουζ χωρίς στην κάνουλα να γράφει hot h cold η τον έχεις για πάντα η γίνεται δεύτερο σπίτι σου η Inteal.

Επεξ/σία από Cham
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Dell Μακράν πρώτο ακόμα και τώρα που έχουν ρίξει λίγο την ποιότητα για να γίνουν ανταγωνιστικά στην τιμή.

Samsung Η πιο μεγάλη έκπληξη στα Laptop στην ζωή μου - καριέρα μου Αυτό έχω τώρα.

Asus γιατί ξέρει το μεσαίο κ συνηθισμένο να το κάνει ξεχωριστό με την πινελιά της.

Acer Πάντα καλά χαρακτηριστικά σε προσιτές τιμές αν σου πάθει κάτι τον φτιάχνεις στον δρόμο με ένα κατσαβίδι μόνο.

 

Τι δεν θα ξαναπάρω ποτέ.

 

Sony Vaio Ο μύθος που κατέρρευσε

Hp χειρότεροι απο Acer και ανέντιμοι στην τιμή.

Toshiba Σκωτσέζικο ντουζ χωρίς στην κάνουλα να γράφει hot h cold η τον έχεις για πάντα η γίνεται δεύτερο σπίτι σου η Inteal.

Το ερώτημα λέει "Ποιό λάπτοπ προτιμάτε και γιατί?"

Όχι σαλάτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Toshiba...λογω ποιοτητας,2ετη εγγυηση και πολυ καλο service...νομιζω πως αρκουν και με το παραπανω ωστε να ειναι απο τα καλυτερα...

 

σωστος

 

και η Dell,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Lenovo δεν εχει η δημοσκοπιση οποτε θα ψηφιζω samsung λογω αξιοπιστιας κινητων

 

Χα ουτε samsung εχει, οποτε acer value for money, αν και ανετα θα επαιρνα και hp

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ψήφος από εμένα πηγαίνει στην acer γιατί εχώ ένα acer travelmate 4652lmi εδώ και πολλα πολλα χρόνια το οποίο έχει κλείσει ελάχιστες φορές(κυρίως σε περιόδους διακοπών),δεν έχει πάθει ποτέ τίποτα και συνεχίζει να δουλεύει καθημερινά για ατελείωτες ώρες σαν σκυλί....!

Δεν θα αγόραζα ποτέ hp γιατί εχω ακούσει τα χειρότερα απο γνωστούς και φίλους.... εμφανίζουν πολλά προβλήματα κυρίως στο τροφοδοτικό και στην οθόνη.Δεν θα αγόραζα επίσης sony αν και φανατικός sonακιας γιατί τα θεωρώ πανάκριβα για αυτά που προσφέρουν,νομίζω οτι έχουν ρίξει αρκετα την ποιότητα τους και οι οθόνες τους για κάποιο περίεργο λόγο δεν μου αρέσουν...!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...