Προς το περιεχόμενο

"Σπάζοντας" κλειδωμένα ασύρματα δίκτυα


drkameleon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

... Μπαίνει το BackTrack σε Windows XP ;

Εμ και δεν ξέρετε την τύφλα σας τι είναι το backtrack , θέλετε και να σπάσετε δίκτυα τρομάρα να σας έρθει.

Αν μπαίνει το Backtrack σε Windows XP ;

Μπαίνει άμα του στενέψεις λίγο τα μανίκια και το σουλουπώσεις λιγάκι...

Ούτε εγώ ξέρω πολλά πολλά από backtrack (ειδική έκδοση του linux είναι που έχει penetration tools) αλλά δεν είμαι και τόσο σκράπας να μην ξέρω οτι το backtrack το καίς σε ένα δισκάκι και το φορτώνεις αυτόνομα (όπως κάθε λειτουργικό άλλωστε) στον υπολογιστή...

Μάθετε μερικοί τα βασικά πρώτα και μην προτρέχετε να μάθετε το τέλος της ταινίας πριν καν ξεκινήσει η ταινία...

Το δισκάκι με το προγραμματάκι που το τρέχω και γίνομαι hacker (ή όπως αλλιώς το έχετε σχηματίσει στη φαντασία σας) ξεχάστε το.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

Εμ και δεν ξέρετε την τύφλα σας τι είναι το backtrack , θέλετε και να σπάσετε δίκτυα τρομάρα να σας έρθει.

Αν μπαίνει το Backtrack σε Windows XP ;

Μπαίνει άμα του στενέψεις λίγο τα μανίκια και το σουλουπώσεις λιγάκι...

Ούτε εγώ ξέρω πολλά πολλά από backtrack (ειδική έκδοση του linux είναι που έχει penetration tools) αλλά δεν είμαι και τόσο σκράπας να μην ξέρω οτι το backtrack το καίς σε ένα δισκάκι και το φορτώνεις αυτόνομα (όπως κάθε λειτουργικό άλλωστε) στον υπολογιστή...

Μάθετε μερικοί τα βασικά πρώτα και μην προτρέχετε να μάθετε το τέλος της ταινίας πριν καν ξεκινήσει η ταινία...

Το δισκάκι με το προγραμματάκι που το τρέχω και γίνομαι hacker (ή όπως αλλιώς το έχετε σχηματίσει στη φαντασία σας) ξεχάστε το.

 

 

 

+1 αλλά....

 

 

Αυτό είναι το πρόβλημα; Εδώ άλλος ποστάρει στοιχεία από κλεμμένο acc του file-something (<-δεν θυμάμαι). Ζούμε για να δούμε το insomnia, warez site!! Give warez to da people! Yeah baby!!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Δεν το εχεις δει τις early days ε?grin.png

 

 

 

 

 

Ε, εντάξει, για τις early days δικαιολογείτε γιατί πρέπει να περάσει ένα διάστημα μέχρι να αποφασίσει τι θα είναι -> δεν μπορείς να κατηγορήσεις ένα παιδί ότι δεν ξέρει τι θέλει να γίνει.

 

 

Αν στο πει όμως μεγάλος αυτό, τι γίνεται; ;)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμ και δεν ξέρετε την τύφλα σας τι είναι το backtrack , θέλετε και να σπάσετε δίκτυα τρομάρα να σας έρθει.

Αν μπαίνει το Backtrack σε Windows XP ;

Μπαίνει άμα του στενέψεις λίγο τα μανίκια και το σουλουπώσεις λιγάκι...

Ούτε εγώ ξέρω πολλά πολλά από backtrack (ειδική έκδοση του linux είναι που έχει penetration tools) αλλά δεν είμαι και τόσο σκράπας να μην ξέρω οτι το backtrack το καίς σε ένα δισκάκι και το φορτώνεις αυτόνομα (όπως κάθε λειτουργικό άλλωστε) στον υπολογιστή...

Μάθετε μερικοί τα βασικά πρώτα και μην προτρέχετε να μάθετε το τέλος της ταινίας πριν καν ξεκινήσει η ταινία...

Το δισκάκι με το προγραμματάκι που το τρέχω και γίνομαι hacker (ή όπως αλλιώς το έχετε σχηματίσει στη φαντασία σας) ξεχάστε το.

 

Χαχαχαχαχα, φίλε καλά τα λες, αν και λίγο ωμά... Παρόλα αυτά εντάξει, κανείς δε γεννήθηκε γνωρίζοντας τι είναι το Backtrack... Από κάπου ξεκινήσαμε όλοι. Τουλάχιστον όσοι διαβάζουν τις τελευταίες σελίδες από αυτό το θέμα ας μπουν στον κόπο να κοιτάξουν και τις προηγούμενες. Έχει πάρα πολλές πληροφορίες!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ σωστά. Νομίζω ότι ο φίλος tarantules την "λέει" περισσότερο σε αυτούς που δεν μπαίνουν στον κόπο να διαβάσουν τις σελίδες που ανέφερες. Και απλώς πετάνε μια ερώτηση "πώς θα σπάσω το δίκτυο του γείτονα;"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην ακούτε τι σας λένε για το backtrack λέω το δοκίμασα και έσπασε το δικό μου ρουτερ. Σε wep δίκτυο. Δεν θέλει ιδιαίτερες γνώσεις. Δοκιμάστε το.

 

 

Ναι αμε! Δίκιο έχει... Μην ακούτε τι σας λένε!

 

Βέβαια, αν δεν είναι συμβατή η κάρτα σας ή αν πρέπει να κατεβάσετε κάνα δυό πακέτα ακόμα για την κάρτα σας για να μπορεί να κάνει το injecting ή κι εγώ δεν ξέρω τι άλλο, μην ρωτήσετε εδώ! Και να ρωτούσατε εδώ, δηλαδή, δεν θα μας ακούγατε ;)

 

Πηγαίνετε κατευθείαν εδώ για να βρείτε τις λύσεις σας...

 

 

Άντε μπας και καθαρίσουμε λίγο γιατί... there can be only one... hacker amongst us :D :devil:

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αμε! Δίκιο έχει... Μην ακούτε τι σας λένε!

 

Βέβαια, αν δεν είναι συμβατή η κάρτα σας ή αν πρέπει να κατεβάσετε κάνα δυό πακέτα ακόμα για την κάρτα σας για να μπορεί να κάνει το injecting ή κι εγώ δεν ξέρω τι άλλο, μην ρωτήσετε εδώ! Και να ρωτούσατε εδώ, δηλαδή, δεν θα μας ακούγατε ;)

 

 

 

 

Επιτέλους μια φορά συμφωνούμαι?

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ναι αμε! Δίκιο έχει... Μην ακούτε τι σας λένε!

 

Βέβαια, αν δεν είναι συμβατή η κάρτα σας ή αν πρέπει να κατεβάσετε κάνα δυό πακέτα ακόμα για την κάρτα σας για να μπορεί να κάνει το injecting ή κι εγώ δεν ξέρω τι άλλο, μην ρωτήσετε εδώ! Και να ρωτούσατε εδώ, δηλαδή, δεν θα μας ακούγατε ;)

 

Πηγαίνετε κατευθείαν εδώ για να βρείτε τις λύσεις σας...

 

 

Άντε μπας και καθαρίσουμε λίγο γιατί... there can be only one... hacker amongst us :D :devil:

 

 

+1

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...