Προς το περιεχόμενο

Six Feet Under


lefter

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κάθε κοινωνική σειρά θα έχει μια σχετική "κοιλιά". Δεν μπορεί κάθε επεισόδιο να είναι δραματικό καθώς θα ήταν και πάλι κουραστικό σαν σαπουνόπερα.

 

Αυτές τις σειρές τις βλέπεις για τους χαρακτήρες. Αν δε σε τραβάει να μάθεις "τα νέα τους" μπορείς κάλιστα να την αφήσεις. Έχει τόλμη και γοητεία στην ΕΤ3 ;)

 

Α, ξέχασα, δε μένεις Ελλάδα. Ε, κάτι θα χει και στα μέρη σας :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 206
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κάθε κοινωνική σειρά θα έχει μια σχετική "κοιλιά". Δεν μπορεί κάθε επεισόδιο να είναι δραματικό καθώς θα ήταν και πάλι κουραστικό σαν σαπουνόπερα.

 

Αυτές τις σειρές τις βλέπεις για τους χαρακτήρες. Αν δε σε τραβάει να μάθεις "τα νέα τους" μπορείς κάλιστα να την αφήσεις. Έχει τόλμη και γοητεία στην ΕΤ3 ;)

 

Α, ξέχασα, δε μένεις Ελλάδα. Ε, κάτι θα χει και στα μέρη σας :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Μολις ειδα το 3χ11.

 

Εχουμε

  • εναν ταραγμενο Nate με την εξαφανιση (?) της Lisa.
  • μια εγκυο (και μονη πια) Claire
  • ο David δεν ξερει τι γινεται μεταξυ του ιδιου και του Keith
  • η Ruth (γενικα αυτην την σεζον) ειναι πολυ ποιο "ζωντανη" απο παλαιοτερα, και ισως να ξεκινησει κατι με τον ψηλο που ξεχασε τα γυαλια του. Aν και δεν ξερω αν εληξε για τα καλα η περιπετεια με τον Arthur
    και
  • ο Rico τρελαινεται με την καταθλιπτικη γυναικα του. Ο οποιος μαλιστα στα τελη του επ πηγε στα μαθηματα χωρου με μια νεα λατινα.
     
    Ας μην αρχισω με την Brenda και την μεγα f*ked up οικογενεια της...

 

 

Η σειρα ειναι σαφως ανωτερη απο οτι στις αρχες του 2ου κυκλου που ειδα μετα βιας. Οι ερμηνειες ειναι αριστες και βρισκομαι να εχω μια αγωνια για το τι θα γινει. Πραγμα το οποιο μου ελειπε της προηγουμενες 2 σεζον

 

Ειχαμε και μια πολυ δυνατη σκηνη στο τελος οπου

 

ηταν ο Nate στο motel και σκανε μυτη ο David με την Claire και αγκαλιαζονται ενω ο Nate επιτελους ξεσπαει σε κλαματα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει, η σειρά τα σπάει, είδα όλες τις season μονοκούκι σε 1 εβδομάδα... πολύ κλάμα στο τέλος ε...

 

Βρε τα σπάει αλλά 6 γεμάτες σεζόν σε 1 βδομάδα μεγάλε; Δε κουρκούτιασες;

 

@κας: Είμαι ψυχολόγος και θέλει τώρα κι η γυναίκα να σπουδάσει ψυχολογία. Της λέω να μην το κάνει για να μην καταλήξουμε σαν την οικογένεια της Μπρέντα :P :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παψτε με το τελος ολοι πια, θα φτασω να το δω και αντι να πιασουν τα ζουμια θα πω "αντε επιτελους, γιαυτο λεγαν ολοι..."

 

Και τι 6 σεζον λες εσυ ρα, 5 δεν ειναι? Με χαντακωσες τωρα, νομιζα οτι ηταν αλλες 2 και κατι ψηλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλι καλα γιατι αν ηταν 6 δεν θα την παλευα με τιποτα να προλαβω να το τελειωσω... Τελικα δεν αντεξα και ειδα και το 12, αλλο ενα για το φιναλε.

 

Οσο για την γυναικα σου, μακρια απο την ψυχολογια, μακρια :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε τα σπάει αλλά 6 γεμάτες σεζόν σε 1 βδομάδα μεγάλε; Δε κουρκούτιασες;

 

@κας: Είμαι ψυχολόγος και θέλει τώρα κι η γυναίκα να σπουδάσει ψυχολογία. Της λέω να μην το κάνει για να μην καταλήξουμε σαν την οικογένεια της Μπρέντα :P :lol:

 

ήμουν φοιτητής τότε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την εχω δει 2 φορες ολη την σειρα

και θα αρχισω και τριτη απο οτι φαινεται..

αυτη και τα xfiles ειναι οι αγαπημενες μου σειρες εβερ!

νομιζω οτι δεν εχω δει σε σειρα τοσο πολυπλοκους και ολοκληρωμενους και συναμα τοσο αληθινους χαρακτηρες!

 

μεγκα σποιλερ

 

πολυ το χαρηκα που ψοφησε ο νειτ:-D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΒΤης λέω να μην το κάνει για να μην καταλήξουμε σαν την οικογένεια της Μπρέντα :P :lol:

 

:lol::lol::lol:

 

---------- Προσθήκη στις 20:50 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 20:48 ----------

 

 

μεγκα σποιλερ

 

πολυ το χαρηκα που ψοφησε ο νειτ:-D

 

γιατι?

 

σουπερ μεγκα σποιλερ

 

αφου ολοι ψοφησαν στο τελος :P

 

 

(εν τω μεταξυ ο Kasirth ψηνεται αγρια να δει τα spoiler) :devil::devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φταιτε και σεις ομως ε! Εγω σας γραφω σποιλερς για το 3χ11 και σεις μου λετε σουπερντουπερ σποιλερς γενικα για το τελος (φανταζομαι :P)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...