Προς το περιεχόμενο

How I met your mother


Japan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

SteveAngello βάλε τα quote σε spoiler γιατί κάποιοι μπορεί να μην έχουν δεί το επεισόδιο, πάντως απο παρατηρητικότητα σκίζεις :P

 

Σιγα το σπολερ μωρε. Ε ναι δεν καθομαι να βλεπω τι γραφει ο χρυσος οδηγος... Ειδες που κυνηγουσες τα νουμερα και εχασες το επεισοδιο?

 

Το πόσταρα πριν :P

Ένα σχόλιο του youtube λέει ότι ήταν 50 αστεία του επεισοδίου, δεν ξέρω αν αυτή είναι η εξήγηση.. Ωραίο το fringe touch πάντως

 

Όσο για το "θέμα" μας, ε δεν είμαι και κανας τρελός φαν μη φανταστείς. Δεν μπαίνει δλδ τοπ 5, απλώς το θεωρώ καλύτερο του himym. Αυτό :-)

 

Το να μην σου αρεσει το how οκ αλλα σε καμια περιπτωση το 2.5 men δεν ειναι καλυτερο. Στο δικο μου τοπ παντως μπαινει ανετα το how. Αντιθετως το 2.5 men ειναι αντικειμενικα αθλιο πως να στο πω, ακομα και για το γουστο του καθενος.

 

Χαίρομαι που δεν είμαι μόνος.

 

 

Καλα εσυ μπορει να θεωρεις και το how αθλιο γι αυτο δεν μετρας. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το να μην σου αρεσει το how οκ αλλα σε καμια περιπτωση το 2.5 men δεν ειναι καλυτερο. Στο δικο μου τοπ παντως μπαινει ανετα το how. Αντιθετως το 2.5 men ειναι αντικειμενικα αθλιο πως να στο πω, ακομα και για το γουστο του καθενος.

 

Θα τα έβαζα αυτα τα 2 sitcoms μόνο αν ήταν κάποιο τοπ 15-20. Τίποτα καλύτερο απο αυτό.. Χωρίς να χρειάζεται να ξανα-επισημάνω ποιο θα έβαζα ποιο ψηλά :Ρ Μαρέσει που είναι άθλιο ακόμα και για τα γούστα του καθενός χαχα

 

Καλα εσυ μπορει να θεωρεις και το how αθλιο γι αυτο δεν μετρας. :P

 

Πάρτα ντόπιε που ήθελες και σύμμαχο :Ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Pfff. Και any day...? To Two and a Half Men ειναι α θ λ ι ο. Το εχω πετυχει αρκετες φορες και δεν μπορουσα να δω ουτε 2 λεπτα. Δεν ξερω ισως ειναι που μου την σπαει ο Sheen αλλα και παλι η σειρα ειναι πολυ κατω του μετριου. Απορω πως υπαρχουν και fun αυτης της σειρας... :blink:

 

απορείς πως υπάρχουν fans αυτής της σειράς? ahem, στην Αμερική κάνει τρελή θεαματικότητα και ο Sheen είναι ο πιο ακριβοπληρωμένος ηθοποιός στην Αμερικάνικη τηλεόραση, παίρνει πάνω από 1m $ ανά επεισόδιο... :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απορείς πως υπάρχουν fans αυτής της σειράς?

 

Ναι. :P

 

ahem, στην Αμερική κάνει τρελή θεαματικότητα και ο Sheen είναι ο πιο ακριβοπληρωμένος ηθοποιός στην Αμερικάνικη τηλεόραση, παίρνει πάνω από 1m $ ανά επεισόδιο... :rolleyes:

 

Ε δεν μας λες και τίποτα. Μας λές ότι όντως υπάρχουν φανς. Εμείς απορούμε ΓΙΑΤΙ υπάρχουν? Το ότι ο Sheen παίρνει ΤΑ λεφτά δεν δικαιολογεί τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

τι ήθελες να γράψω? τεκμηρίωση γιατί αρέσει σε τόσο κόσμο κάτι? γούστα είναι, το ότι δεν μας αρέσει κάτι δεν σημαίνει ότι είμαστε και σωστοί...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απορείς πως υπάρχουν fans αυτής της σειράς? ahem, στην Αμερική κάνει τρελή θεαματικότητα και ο Sheen είναι ο πιο ακριβοπληρωμένος ηθοποιός στην Αμερικάνικη τηλεόραση, παίρνει πάνω από 1m $ ανά επεισόδιο... :rolleyes:

 

Αυτο ακριβως ->

 

Ε δεν μας λες και τίποτα. Μας λές ότι όντως υπάρχουν φανς. Εμείς απορούμε ΓΙΑΤΙ υπάρχουν? Το ότι ο Sheen παίρνει ΤΑ λεφτά δεν δικαιολογεί τίποτα.

 

 

τι ήθελες να γράψω? τεκμηρίωση γιατί αρέσει σε τόσο κόσμο κάτι? γούστα είναι, το ότι δεν μας αρέσει κάτι δεν σημαίνει ότι είμαστε και σωστοί...

 

Μα για αυτο ειπα και πριν οτι αντικειμενικα ειναι αθλια. Δεν εχει να κανει με το ποσο γουστο εχει ο καθενας, και καθολου γουστο να μην εχεις η σειρα ειναι γτπ. Και ξερω πολλους που την βλεπουν μονο και μονο για τον Sheen φαντασου δλδ να μην υπηρχε κιολας...

Επισης το οτι μας αρεσει κατι δεν σημαινει οτι ειμαστε και σωστοι... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Μα για αυτο ειπα και πριν οτι αντικειμενικα ειναι αθλια. Δεν εχει να κανει με το ποσο γουστο εχει ο καθενας, και καθολου γουστο να μην εχεις η σειρα ειναι γτπ. Και ξερω πολλους που την βλεπουν μονο και μονο για τον Sheen φαντασου δλδ να μην υπηρχε κιολας...

Επισης το οτι μας αρεσει κατι δεν σημαινει οτι ειμαστε και σωστοι... :P

 

αντικειμενικά? ποιος κρίνει? ο Θεός?

 

προφανώς δεν είμαστε και σωστοί αλλά δεν λέμε ότι είναι και το καλύτερο sitcom ever...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, εδώ θα πιάσουμε κουβέντα για το Two And A Half Men; Μεταφερθείτε παρακαλώ.

 

Ναι εχεις δικιο soz.

 

@thresh

last comment:

 

Δεν χρειαζεται να εισαι Θεος για να καταλαβεις καποια πραγματα. Μια γενικη αισθηση να εχεις καταλαβαινεις πως η σειρα ειναι πολυ κατω του μετριου. Γι αυτο απορω πως γινεται να σου αρεσει εστω και λιγο... Ειναι σαν να σου λεω πως αντικειμενικα η Lady Gaga ειναι αθλια τραγουδιστρια και να μου λες οχι ποιος εισαι εσυ που θα την κρινεις. Προφανως και δεν ενδιαφερουν κανεναν αυτα που λεω γιατι οσο υπαρχουν fans( :P ) η σειρα θα κανει μεγαλη τηλεθεαση και ο Sheen θα ακριβοπληρωνεται αλλα κουβεντα κανουμε.

Ε αυτο ελειπε να ειπωθει πως το 2.5 men το καλυτερο sitcom ever. Οτι να ναι...

Αν και ειδαμε αυτο :D :

 

Επιτελους θρεντ για ενα απο τα καλυτερα sitcoms... (σημ. για το Two and a half men)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

το να λες ότι είναι "αντικειμενικά" άθλια ένω παίρνει τόσες υποψηφιότητες για Emmy και έχει τόση τηλεθέαση που άλλες σειρές θα ζηλεύουν προφανώς δεν την κάνει "αντικειμενικά" άθλια αλλά υποκειμενικά...

 

δεν είπα ότι είμαι/είσαι ο Θεός, αλλά από την στιγμή που κάποιοι την βρίσκουν άθλια και άλλοι όχι, αυτόματως δεν την κάνει "αντικειμενικά" άθλια, μόνο αν την έβρισκαν ΟΛΟΙ ΣΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ άθλια θα ήταν αντικειμένικα άθλια...

 

δεν έγραψε ότι είναι το καλύτερο αλλά ένα από τα καλύτερα και από την στιγμή που δεν βάζει κάποιο περιορισμό στο αριθμό των sitcoms δεν έχει άδικο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...