Προς το περιεχόμενο

Καλύτερο Hosting


Mary40

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Περισσότερο SPAM κάνει ο φίλος πιο πάνω...μπήκε πέταξε την σελίδα σε 2-3 τόπικς και αυτό ήταν :rolleyes:

 

Για να είμαι και εντός θέματος εγώ ψάχνω κάποιον Server που θα Hostαρω 3 διαφορετικά Sites :-)

Κάθε πρόταση ευπρόσδεκτη :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 135
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μάλλον για affiliate πρόκειται. Εάν κάνεις μια αναζήτηση στο google βάζοντας στο πεδίο της αναζήτησης το τηλεφωνικό τους νούμερο θα βρεις δεκάδες ιστοσελίδες με το ίδιο ακριβώς περιεχόμενο. Μόνο το header αλλάζει και τα χρώματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
Eγώ χρησιμοποιώ μία FREE εταιρία και μου παρέχει:

1500 MB Disk Space, 100 GB Data Transfer,

PHP with MySQL Database Support,

cPanel Control Panel, κ.α.

 

Και πως εισαι τόσο σίγουρος οτι αυτή η εταιρία μια μέρα δε θα κλείσει χωρίς καμία προειδοποίηση;

Και απο support πως πάει;:rolleyes:

 

Εδώ δε "στεγάζεις" την ιστοσελίδα σου lion; http://www.000webhost.com/

Είδα την ιστοσελίδα στην υπογραφή σου και το έψαξα λίγο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αυτή είναι... εδώ και 4 μήνες δεν έχω πρόβλημα και υποστηρίζει php! Μία φορά μόνο είταν offline για λιγες ώρες και με είχαν προειδοποιήσει. Επίσης δίνουν δηνατότητα διαφήμησης (δεν το έχω δοκιμάσει ακόμα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εξαρταται απο τι θελεις να φιλοξενισεις.αν ειναι κατι επαγγελματικο..εγω συστηνω ανεπιφυλακτα την HostBox.gr , φιλοξενω 2 site εδω και ενα χρονο και ειμαι πολυ ευχαριστημενος απο ολα , και ειδικα απ το uptime ,ειναι οι μονοι που εχουν 100% UpTime!

οι dedicated servers του δεν πεφτουνε ποτε,και ειναι με cpanel σε παρα πολυ καλες τιμες!και απαντανε αμεσως στα mail ,κατι σπανιο για την ελλαδα!σπανιζει γεν το καλο support!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα και Καλή Χρονία,

 

εγω συστηνω ανεπιφυλακτα την HostBox.gr

 

Είμαι σίγουρος οτι συστήνεις ανεπιφύλακτα την host box.... Αυτός εδώ είσαι εσύ; http://www.freestuff.gr/forums/profile.php?mode=viewprofile&u=21349

 

Ρωτάω γιατί από την υπογραφή που έχει hostbox πρέπει να αγαπάς πολύ την εν λόγω εταιρία ή απλά να δουλεύεις εκεί :D

 

EDIT: Δεν θα αναφερθώ στο banner που έχεις στην κεντρική σελίδα σου (καθώς πολλοί φανατικοί πελάτες το κάνουν), θα αναφερθώ όμως στο οτι στο footer κάτω-κάτω στο gamefun.gr αναφέρεις webmaster: kostas karasantes, ο οποίος στο facebook (http://el-gr.facebook.com/people/Kostas-Karasantes/706659890) έχει σαν φωτογραφία την φωτογραφία του μέλους Grifer, ο οποίος είναι ο ιδιοκτήτης της hostbox.

 

Μήπως πρέπει να σταματήσει αυτή η κοροϊδία εις βάρος των μελών του Insomnia; Μήπως πρέπει να βρεις έναν σωστό τρόπο να προωθήσεις την εταιρία σου; Μήπως κάποιος admin από το insomnia πρέπει να λάβει μέτρα ενάντια στους διπλούς λογαριασμούς και την προώθηση υπηρεσιών από αυτούς, προσπαθώντας να εξαπατήσουν τον κόσμο;

Επεξ/σία από gvard
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αυτή είναι... εδώ και 4 μήνες δεν έχω πρόβλημα και υποστηρίζει php! Μία φορά μόνο είταν offline για λιγες ώρες και με είχαν προειδοποιήσει. Επίσης δίνουν δηνατότητα διαφήμησης (δεν το έχω δοκιμάσει ακόμα).

 

Εμένα ήταν κάτω 2 ολόκληρες μέρες. Είχα λογαριασμό ήδη για 1 μήνα όπου η σελίδα ήταν down από μένα γιατί την δούλευα και μόλις την άνοιξα για τον κόσμο βγήκε offline...

 

τι διάολο... τόσο γκαντέμης είμαι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...

Πρωτη φορα που φτιαχνω site, θα το κανω με joomla και θα ειναι για ενα τουριστικο σκαφος.

Τεινω προς ξενο host που τα εχει ολα Unlimited κτλ. Εσεις τι προτεινετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρωτη φορα που φτιαχνω site, θα το κανω με joomla και θα ειναι για ενα τουριστικο σκαφος.

Τεινω προς ξενο host που τα εχει ολα Unlimited κτλ. Εσεις τι προτεινετε?

 

Μια λύση που μου έχει προτείνει φίλος πληροφορικός είναι το να αγοράσεις χώρο

σε χώρες που έχουν μεγάλη διαφορά συνναλάγματος πχ: Ταιλάνδη ή κάτι παρόμοιο,

γιατί με λιγότερα χρήματα έχεις πολλές περισσότερες παροχές.

Βέβαια αυτό είναι μια ιδέα δεν ξέρω αν και κατά πόσο αξιόπιστη μπορεί να είναι μια τέτοια λύση..

 

Δες τα :tophost.gr - papaki.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

με www.tophost.gr και www.papaki.gr που έχω συνεργαστεί έχω να πω τα καλύτερα... και σαν ποιότητα και σαν εξυπηρέτηση. Για να πω και την αλήθεια, μου φαίνεται παράξενο που δεν είχαν αναφερθεί οι εν λόγω εταιρίες από πιο πριν.. μήπως έχει κανείς κακές εντυπώσεις;;; Γιατί τις χρησιμοποιώ για πελάτες μου, οπότε θα ήταν καλό να το γνωρίζω αν έχουν δώσει άσχημα δείγματα γραφής...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...