Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγω είμαι στο act2 στο hell και πλεόν νομίζω μας τρολλάρει το game με αυτα που κάνουν τα mob οποιος ειναι καπου εκει αν θελει ας με κανει add Boogeyman#2998 , DH 56 με 8κ dmg και 24k life.

 

Οπως ακριβως τα λες .Ειμαι hell act1 και πετυχα γκρουπ τερατων με ενα ελιτε...και τα νορμαλ "δεν πεθαιναν" ...επρεπε να φας το ελιτε για να πεθανουν μια και καλη ολα τα αλλα μαζι.

 

Δηλ ειχες 4-5 νορμαλ τερατα να σε κοπανανε χωρις να μπορεις να τους κανεις τιποτα και το ελιτε να σε ξυλοφορτωνει και να σε stunarei.

 

Το τρολλινγκ στο μεγαλειο του :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 17,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

χαχα καλα ρε παιδια μη βαρατε!Μπορει σε λιγο να αρχισω κ γω τα καντηλια αλλα ως τωρα ολα οκ.Σιγουρα ειμαι αρχη για να πω(δεν ξερω τι θα γινει σε ωρες αιχμης) αλλα σιγουρα δεν ειναι οπως τις πρωτες μερες που διαβαζα error 37 και disconect σε καθε post.Aυτο που λεει ο φιλος για disconect καθε 10 λεπτα ελπιζω να εχει εξαφανιστει πια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε μην παίζεις ρε φίλε. Τσουρέκια τα έχεις κάνει σε όσους διαβάζουν τα τοπικ wow και diablo τις τελευταίες 2 ημέρες.. Δε σ' αρέσει το ένα, δε μπορείς το άλλο. Λες και το κάνεις επίτηδες να μαζέψεις ποστ (ή είσαι 7 χρονών) Το παιχνίδι έχει enabled auto trolling search system, γι΄αυτό σου βγάζει errors :D

 

 

LoL

 

+1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν κάνω trolling topic(οχι προσβλητικό) στο forum της blizzard τρώω ban ? αν ναι επηρεάζει την είσοδο μου στο παιχνίδι η μόνο στο forum ?

 

τους έχει φοβηθεί το μάτι μου απο το wow , με είχαν κάνει ingame ban 3-4 φορές χωρίς να φταίω (είχα ζητήσει με ticket να κάνουν κάτι για τους trade chat spammers με εκείνα τα (skill)anal και τις βλακείες και μου είχαν ρίξει ban 4-5 μέρες για κάτι sexual δεν θυμάμαι ακριβώς με το οποίο ουδεμία σχέση είχα, γιατι γενικά κράταγα μια σοβαρότητα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δεν σας πειράζει να διακόψω τα πολύ πετυχημένα +1 post σας, ε;

 

Diablo 3 Server Checker android app

 

+1 αχαχα οριστε η κακια η blizz προσφερει εμμεσα και δουλεια σε προγραμματιστες παραπονιαρηδες :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη προς το παρων λεφτα για την αγορα του δεν υπαρχουν μπορει καποιος να μου προτεινει παρομοια παινχιδια με το diablo 3,WoW κτλ?(Που να ειναι Free :P )(Εκτος απο το LoL -_- και το 4Story -_- )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.drakensang.com/ Browser game σε ιδιο στυλ και με καλα γραφικα σε Java.

Νταξ οπως και να χει browser game ειναι αλλα κατι ειναι και αυτο.

 

Αν θες μπορεις να περιμενεις το Torchlight 2 που βγαινει Ιουνιο και ειναι σαν το Diablo και αυτο.

 

Δεν μου ερχεται κατι αλλο στο μυαλο για την ωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από 1 βδομάδα υπομονή λοιπόν, έσκασε και το δικό μου από το άμαζον. Και είμαι όλη μέρα στο γραφείο σε αναμμένα κάρβουνα. Και θα πάω λέει σπίτι και θα φάω κάνα error 37 και μετά... Ωπά, κρίμα το pc, δε-κα κομμάτια το σασί...

Αλήθεια ποια είναι η ελάχιστη ταχύτητα σύνδεσης που χρειάζεται να έχει κάποιος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@GaMeR21 Battle of the Immortals.. Μιλάμε για πολύ κάψιμο.. 2 χαρακτήρες ταυτοχρόνως ανοιχτούς, ένας main και έναν για trades.. Στο τέλος πήγα 92 lvl αγόρασα epic set των 90lvl, έφτιαξα κάτι πανάκριβες πέτρες για τα socket και δυστυχώς σπάσανε.. Ακόμα πονάω.. :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...