Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εκτος απτον φιλο πιο πανω δεν βλεπω αλλον να παραπονιεται για errors κ εδω μεσα παιζουν πολλοι.

Εμενα σημερα μου ηρθε και δεν εχω ως τωρα καποιο προβλημα.

 

Και εγω ειχα παραπονεθει αρκετες σελιδες πριν. Στον ενα υπολογιστη οπως ελεγα, το να φτασεις στο επομενο checkpoint αποδεικνυεται ιδιαιτερα δυσκολο γιατι σε πεταει εξω συνεχεια.

 

Στον αλλο υπολογιστη (αλλο σπιτι, αλλη συνδεση αλλα δεν νομιζω οτι παιζει ρολο η συνδεση) δεν εχω κανενα προβλημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 17,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Watch Your Back, Diablo 3 Accounts Being Hacked

 

Grab an Authenticator, change your password.

 

Tους λογαριασμούς σας και τα μάτια σας.

 

Η Blizzard ανέφερε ότι γνωρίζει για τα περιστατικά περι χακαρισμένων λογαριασμών, αλλά δεν έχει κάνει επίσημη ανακοίνωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Toufa, 31 χρονών είσαι ρε φίλε.. Τι περίμενες ; Άλλοι στην ηλικία σου κανουν παιδιά.

 

Παραδέξου το, είναι καιρός να αποσυρθείς και άσε εμάς να το ευχαριστιόμαστε. :-D

Οχι δεν ειπα τιποτα κακο. Εχω φιλους πιο μεγαλους απο μενα (με phd) που εχουν καει με το παιχνιδι. Απλα βαριεμαι το κλικι κλικ συνεχεια, ξερω οτι πιο μετα σε αλλα difficulty ειναι πιο ενδιαφερον αλλα CBA!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Watch Your Back, Diablo 3 Accounts Being Hacked

 

Grab an Authenticator, change your password.

 

Tους λογαριασμούς σας και τα μάτια σας.

 

Η Blizzard ανέφερε ότι γνωρίζει για τα περιστατικά περι χακαρισμένων λογαριασμών, αλλά δεν έχει κάνει επίσημη ανακοίνωση.

Κ απ οτι βλεπω εχει σχεση με το συγκεκριμενο

I lost all of my items and gold

Αληθευει το παραπανω? Το συναντησε κανεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Toufa, 31 χρονών είσαι ρε φίλε.. Τι περίμενες ; Άλλοι στην ηλικία σου κανουν παιδιά.

 

Παραδέξου το, είναι καιρός να αποσυρθείς και άσε εμάς να το ευχαριστιόμαστε. :-D

 

Τα 30 κοντεύουν να γίνουν το άνθος της ηλικίας του gaming. Ο Μ.Ο. στις ηλικίες των gamers ολοένα και θα ανεβαίνει, να είσαι σίγουρος γι αυτό.

Ίσα ίσα μη σου πω, που μερικοί γνωστοί μου που στα 20 δεν ασχολούνταν τόσο πολύ με το gaming καθώς βγαίνανε και παρτάρανε σαν φοιτητές, τώρα στα 30 και βάλε, που δουλεύουν, πολλές φορές τους είναι πιο βολικό να χαλαρώσουν παίζοντας ένα game λίγες ώρες κάθε μέρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα απο οσο ξερω δεν μπορουν να σου χακαρουν τον λογαριασμο αν δεν κανεις εσυ καποια πατατα. Ας πουμε στο φιφα που υπαρχει τρομερο ξοδεμα αληθινω χρηματων και οι χακερς δινουν και παιρνουν, ΜΟΝΟ αν βαλεις εσυ καπου τα στοιχεια σου απο λαθος, η πατησεις συγκεκριμενα phising λινκ κατι μπορει να γινει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπάρχουν τυπάκια που μπαίνουν στο friend list σου χωρίς να κάνεις accept, μου έτυχαν 2 και έφυγε κατευθείαν remove & report για scam. Απ'όσο ξέρω έτσι γίνεται το scam αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τώρα στα 30 και βάλε, που δουλεύουν, πολλές φορές τους είναι πιο βολικό να χαλαρώσουν παίζοντας ένα game λίγες ώρες κάθε μέρα.

Είπαμε.. ας κάνουνε ένα παιδί.. μην κολλάς.. Μπορεί το game να έχει προβλήματα μέχρι στιγμής, λόγο αδιαφορίας της Blizzard, αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι είναι άσχημο παιχνίδι ή βαρετό (εκεί πήγαινε η απάντηση μου αν δεν το κατάλαβες).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη προς το παρων λεφτα για την αγορα του δεν υπαρχουν μπορει καποιος να μου προτεινει παρομοια παινχιδια με το diablo 3,WoW κτλ?(Που να ειναι Free :P )(Εκτος απο το LoL -_- και το 4Story -_- )

 

Εγώ μετά το Diablo II, είχα λιώσει στο Titan Quest.

Σου προτείνω να το δοκιμάσεις. Δεν είναι free, αλλά η τιμή του έχει πέσει κατά πολύ. Το βρίσκεις ~€ 10,00.

 

 

Σχετικά με το D3. Στο AH γράφει ότι μπορείς για παράδειμγα να κάνεις μέχρι 10 αγοραπωλησίες. Όταν τις κάνεις όλες, μετά από κάποιες ώρες/ημέρες σού δίνεται η δυνατότητα να κάνεις και άλλες. Πώς ακριβώς δουλεύει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Σχετικά με το D3. Στο AH γράφει ότι μπορείς για παράδειμγα να κάνεις μέχρι 10 αγοραπωλησίες. Όταν τις κάνεις όλες, μετά από κάποιες ώρες/ημέρες σού δίνεται η δυνατότητα να κάνεις και άλλες. Πώς ακριβώς δουλεύει;

 

μέχρι 10 ανά πάσα στιγμή, αν πουληθεί κάτι ή περάσουν οι 2 μέρες και από 10 πέσεις σε λιγότερες βάζεις καινούρια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είπαμε.. ας κάνουνε ένα παιδί.. μην κολλάς.. Μπορεί το game να έχει προβλήματα μέχρι στιγμής, λόγο αδιαφορίας της Blizzard, αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι είναι άσχημο παιχνίδι ή βαρετό (εκεί πήγαινε η απάντηση μου αν δεν το κατάλαβες).

Μα δεν εβγαλα το παιχνιδι χαλια! Εγω ειπα οτι το βαρεθηκα. Οι παλιοι εδω μεσα ξερουν γιατι, το παιχνιδι δεν φταιει, εγω φταιω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω κάτι, όσοι έχετε authenticator σας ζητάει τον κωδικό κάθε φορά που μπαίνετε?

Γιατί προσωπικά πέρα από το πρώτο πρώτο login που μου ζήτησε authenticator code όλες τις επόμενες μπήκε μόνο με username & pass...

 

edit μπήκα στο battle.net και βρήκα μια ρύθμιση στα security settings να ζητάει authentication σε κάθε login, δεν το ήξερα ότι υπήρχε...

 

Παρεμπιπτόντως μήπως γνωρίζετε εάν σε περίπτωση που έχεις μαζί σου ένα follower αν μειώνεται το xp που παίρνεις στα kill?

Ρωτάω διότι όσο γρήγορα πήγα από 1-9 από όταν πήρα τον Templar follower μαζί μου (πριν τον skeleton) αγανάκτησα μέχρι να πάω 10 lvl και σκεφτόμουν μήπως αυτός κόβει xp?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το skidrow group πάντως ανακοίνωσε(δε βρίσκω το link τώρα) ότι εντός 3-4 ημερών θα έχουν βγάλει το "crack" για single player

 

 

Θα δείξει σε 3-4 μέρες φαντάζομαι :-)

 

Πάντως εδώ δεν μπορούσε η Blizzard να στηρίξει τόσο κόσμο στους servers θα τα καταφέρουν οι skidrow; Αν δεν κάνω λάθος το game που αγοράζει κάποιος είναι shell client, μόνο για τα γραφικά/ήχο δηλαδή. Όλα τα άλλα στοιχεία του game είναι στον server. Παίζει δηλαδή να είναι το πρώτο "crack" με μέγεθος 10gb+ που θα δούμε ή τα έχουν κάνει όλα upload σε δικό τους server και θα τα σερβίρουν (see what i did there?) αυτοί;

 

 

Time's up. Που είναι; :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...