Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μιας και το ανεφερες ηθελα να ρωτησω...πηρα την απλη εκδοση πριν 2 εβδομαδες και δεν ειχε guest passes μεσα....γιατι ετσι;

αν θυμάμε καλά οι κολέκτορες είχαν μέσα 2 guest pass (δυστυχώς τα έδωσα και τα 2), οι απλές εκδόσεις δεν είχαν.

ελπίζω να τα λέω καλά και να μην παραπληροφορώ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν θυμάμε καλά οι κολέκτορες είχαν μέσα 2 guest pass (δυστυχώς τα έδωσα και τα 2), οι απλές εκδόσεις δεν είχαν.

ελπίζω να τα λέω καλά και να μην παραπληροφορώ :)

 

οχι :) 2 απλες πηρα και οι 2 ειχαν απο 2 guest pass Μεσα . Τα εδωσα ομως τον καιρο εκεινο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι :) 2 απλες πηρα και οι 2 ειχαν απο 2 guest pass Μεσα . Τα εδωσα ομως τον καιρο εκεινο

θυμόμουν από παιδιά εδωμέσα με τις απλές εκδόσεις που δεν είχαν guest pass. thnx για την επισήμανση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ θυμάμαι οι απλές να έχουν μέσα ενώ οι συλλεκτικές (που πήρα και εγώ) δεν είχαν.

κολέκτορας χωρίς guest pass?

περίεργο μου ακούγετε...

εμένα είχε 2 d3 pass και 2 wow(παίζει να ήταν και ένα στο wow μην πέσετε να με φάτε στην δουλειά είμαι :) )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου φαίνεται ότι κάποιος στον έλεγχο, στη γραμμή παραγωγής ....... τα @@ του!

Ή απλώς τελείωσαν τα guest pass και έβαζαν ό,τι έβρισκαν! :mrgreen: Πάλι καλά που δε μας έβαλαν και guest pass για warcraft I! :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συμφωνω...φιλος με collecotrs Που ελεγε guest pass Diablo3 οταν το εδωσε σε αλλον του ενεργοποιησε Wow.....

αφού δεν βγήκε κανένα pacman κάτι είναι και αυτό :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσο dps βγαζεις? απο αμυντικα life και resists εισαι μια χαρα για act1, εγω θα αλλαζα τo offhand, μπορεις να βρεις αρκετα φτηνα κατι με 300+ dmg και τα ring (αν και γενικα τα ring ειναι ακριβα μπορεις να βρεις μερικα φτηνα απλα με αρκετο intelect αν δεν ψαξεις για αλλα stats οπως crit, resists κτλ)

 

Όταν λες ότι μπορώ να βρω αρκετά φτηνά ένα off-hand, σε τί ποσό αναφέρεσαι;

Με το 300+ να υποθέσω ότι αναφέρεσαι στο δεύτερο νούμερο; (+78-224 damage)

 

 

Kαι κάτι άλλο:

Η ασπίδα της εικόνας που επισυνάπτω θεωρείται καλή;

Να την κρατήσω για τον βάρβαρο με τον οποίο βρίσκομαι στα μέσα του Hell και έχει φτάσει το lvl54;

Tώρα παίζω με δύο σπαθιά, αλλά προχωράω δύσκολα και σίγουρα θα χρειαστεί κάποιο upgrade και σκέφτομαι αυτό να είναι σπαθί + ασπίδα.

post-126766-0-84014600-1341841582_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...