Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αυτο μια λεξη ειναι. να το ανεβασω και να ριξω ολα τα αλλα! οι αγορες στο AH εχουν γινει ασυμφορες μιας και για να ανεβασω κατι κανει απο 1Μ και πανω.

 

τελοσπαντων, με τα πολλα και με λιγη τυχη να μην κανει δευτερη τετοια επιθεση στο καπακι, τον εριξα. Ακτ 3 τωρα κι εφαγα ψοφο απο το πρωτο ελιτε που βρηκα...

 

 

και καπου εδω βρηκαμε ταβανι παλι. τα στατιστικα μου και καθε συμβουλη για να τα φτιαξω λιγο δεκτη

 

Untitled-46.png

 

Τανκ παιζεις? Τα resistances σου ουτε για αστειο! 1000 και πανω... Και το armor 10.000 και παλι θα ειναι ακατορθωτο χωρις ασπιδα.

 

Παρε μια με 25% block το ΛΙΓΟΤΕΡΟ. Αν μπορουσες να παρεις και ενα string of ears ακομα καλυτερα. Χωρις shield act 3 tank? Απλα δεν γινεται φιλε μου

 

Επισης τοσο vitality δεν το χρειαζεσαι. Αν καταφερεις και δεν πεσεις απο τα 40.000 με τα res/armor που σου ειπα + shield φυσικα το life σου θα ειναι υπεραρκετο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 17,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το string of ears Τι να το κανω ακριβως?

 

οποτε αρχικα

 

1) ΣΤΑΝΤΑΡ με ασπιδα?

2) τα res οπως ξερεις ανεβαινουν 50% γιατι εχω το σκιλ. να παω 1000 και να παιρνω το μπονους η καπου 800 ωστε να πηγαινει 1200 με το μπονους?

3) το αρμορ και αυτο που ανεβαινει πολυ γιατι πολλα σκιλς μου το ανεβαζουν οποτε υποθετω μιλας για βασεις αυτα που λες ε?

 

προτεινεις να παιξω με αυτο το στυλ η καποιο αλλο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το string of ears Τι να το κανω ακριβως?

 

οποτε αρχικα

 

1) ΣΤΑΝΤΑΡ με ασπιδα?

2) τα res οπως ξερεις ανεβαινουν 50% γιατι εχω το σκιλ. να παω 1000 και να παιρνω το μπονους η καπου 800 ωστε να πηγαινει 1200 με το μπονους?

3) το αρμορ και αυτο που ανεβαινει πολυ γιατι πολλα σκιλς μου το ανεβαζουν οποτε υποθετω μιλας για βασεις αυτα που λες ε?

 

προτεινεις να παιξω με αυτο το στυλ η καποιο αλλο?

 

Sorry παραβλεψη μου, τα νουμερα που σου ειπα δεν ειναι base αλλα buffed. To string of ears ειναι μια ledgentary ζωνη που εχει damage reduction απεναντι στους melee atackers, και οι πιο κορυφαιες πανε μεχρι και -20% (δες τες στο ah)

 

Στοχος για τα resistance να εισαι 1000 με warcry, αλλα το μεγαλο σου θεμα δεν ειναι εκει για την ωρα αλλα η ασπιδα. Δεν πας πουθενα χωρις ασπιδα με αυτο το build.

 

Προσωπικα για το στυλ δεν θα το επαιζα ποτε καθως το βρικσω ακρως βαρετο αλλα ειναι εφικτο.

 

Παρε ενα κρανος με socket να βαλεις πετραδι για %life και ριξε vitality απο τα αλλα items ωστε να επενδυσεις σε resistance/armor

 

Eνας τυπος τελειωσε hardcore inferno tank barb με 7-8000 damage και τα stats πανω κατω που σου ειπα.

 

Δεν ξερω τι παθητικα εχεις αλλα καταλαβαινεις οτι τα tough as nails/ superstision / nerves of steel ειναι τα μονα viable για σενα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για πες για το στυλ που σου αρεσει εσενα (και στεκεται μεχρι τελος ινφερνο) μπας και κανω κατι τετοιο!

 

οσο για τα Melee reduction, εκει ειναι το προβλημα η κυριως στα elements οπως fire, poison κτλ?

 

κατσε να σου πω τι εχω buffed...

 

Untitled-46.png Untitled2-2.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά παίζει κανά καλό farm inferno?

Είμαι DH και χθες έφτασα inferno (οπότε δεν είμαι τόσο δυνατός..)

Nick: Mpougatsas

 

μολις τωρα εφτασες ινφερνο? γραψε μας τα στατιστικα σου να δουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζει να του προτείνεις κάποιο άλλο Act εκτός από το 1?

 

ναι σκεφτομουν να του ελεγα για ακτ 4 που εχει και καλυτερα αντικειμενα...

 

Να δουμε ΑΝ μπορει να μπει καν ινφερνο για φαρμαρισμα ειναι το θεμα η αν θα πρεπει να το κανει στο Hell για να βρει αντικειμενα.Ας πουμε ο ξαδερφος μου μολις τελειωσε χελ αλλα δεν στεκεται ινφερνο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To ξεκινησα και γω, επιτελους, με demon hunter πολυ χαλαρά για την ώρα.. Ποια site διαβάζω για τον char Μου και τι χρειαζεται αυτος; Επίσης κατι αντιστοιχο με το mmo.champion υπαρχει; Αυτα.. Καποια στιγμη οταν το τερματισω θα επιστρεψω με μια λίστα αποριών. :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To ξεκινησα και γω, επιτελους, με demon hunter πολυ χαλαρά για την ώρα.. Ποια site διαβάζω για τον char Μου και τι χρειαζεται αυτος; Επίσης κατι αντιστοιχο με το mmo.champion υπαρχει; Αυτα.. Καποια στιγμη οταν το τερματισω θα επιστρεψω με μια λίστα αποριών. :devil:

 

http://www.diablofans.com/

 

Το αντίστοιχο του ΜΜΟ, καλή αρχή!

Ό,τι δεν είναι αναβαθμιση (για αντικείμενα λέμε) για σένα, πούλα το είτε σοτ ΑΗ είτε vendor. Μην κάνεις salvage, δεν αξίζει και μην κρατάς αντικείμενα για άλλους χαρακτήρες εκτός αν είναι κάτι ΟΝΤΩΣ super. Δα θα βρεις καλύτερα. Αυτά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

ναι σκεφτομουν να του ελεγα για ακτ 4 που εχει και καλυτερα αντικειμενα...

 

Να δουμε ΑΝ μπορει να μπει καν ινφερνο για φαρμαρισμα ειναι το θεμα η αν θα πρεπει να το κανει στο Hell για να βρει αντικειμενα.Ας πουμε ο ξαδερφος μου μολις τελειωσε χελ αλλα δεν στεκεται ινφερνο

 

DH o χαρακτήρας του ξαδέρφου σου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.diablofans.com/

 

Το αντίστοιχο του ΜΜΟ, καλή αρχή!

Ό,τι δεν είναι αναβαθμιση (για αντικείμενα λέμε) για σένα, πούλα το είτε σοτ ΑΗ είτε vendor. Μην κάνεις salvage, δεν αξίζει και μην κρατάς αντικείμενα για άλλους χαρακτήρες εκτός αν είναι κάτι ΟΝΤΩΣ super. Δα θα βρεις καλύτερα. Αυτά!

 

AH απο act1 στο νορμαλ; Θενκς για το salvage γιατι το χρησιμοποιησα αρκετα. Επισης ανεβαζουμε τον blacksmith μας και τελος αξιζει φαρμαρισμα στον Leoric ας ποουμε ή μεχρι το ινφερνο ή nightmare δεν σταματάω πουθενα όσο δεν ψοφάω με τη μια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Παιδιά παίζει κανά καλό farm inferno?

Είμαι DH και χθες έφτασα inferno (οπότε δεν είμαι τόσο δυνατός..)

Nick: Mpougatsas

 

Θελει και το νουμερο του battletag για add νομίζω. κανε add Mikolz#2500 για να πάμε ένα run να σου δώσω και καμια 2 βλακείες που δεν πουλάνε :Ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...