Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 17,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν κανεις bountie με αλλους 3 περνεις 4 σακουλακια ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

5 παίρνεις...

Είτε μόνος σου, είτε μαζί με το Λύκειο Ελληνίδων Καλαμπάκας...

Τι εννοείς ακριβώς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Gagas Μαζεύεστε μια 4δα, σκορπανε ολοι σε διαφορετικο bounty σε ολα τα act και στο τελος μαζευεις τις σακουλες απο ολα τα act... Σύνολο 5 σακούλες και ενας χαρουμενος Lalanis.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Gagas Μαζεύεστε μια 4δα, σκορπανε ολοι σε διαφορετικο bounty σε ολα τα act και στο τελος μαζευεις τις σακουλες απο ολα τα act... Σύνολο 5 σακούλες και ενας χαρουμενος Lalanis.

Αν πέσουν καλά legendary.

Αν δεν πέσουν είστε όλοι noobades και γκρινιάζεις με CAPS στο party chat.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είπε ο άνθρωπος που έχει tf από day 1 μιας και ο μαύρος του είχε κανει τον κόλο σαν φινιστρίνι και το έχει κάνει transmog σε μπαλτά μαζί σετ με κοτόπουλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είπε ο άνθρωπος που έχει tf από day 1 μιας και ο μαύρος του είχε κανει τον κόλο σαν φινιστρίνι και το έχει κάνει transmog σε μπαλτά μαζί σετ με κοτόπουλο

Αφού στο είπα ρε κεφτέ και στο τσατ,οι λόγοι που έκανα transmog το wf είναι οι εξής:

1) Γιατί είναι σαν κεραία του ΟΤΕ και δεν ταιριάζει με το lore του χαρακτήρα.Στο ένα χέρι το χριστουγεννιάτικο δέντρο, στο άλλο βατράχι, δεν πάει.

2) Για να βλέπω ποιος τσεκάρει το προφίλ μου

3) Γιατί είμαι απλός και προσιτός άνθρωπος και δεν θέλω να ποζεριάζω τον κόσμο με την κωλοφαρδία μου

4) Για να αναρωτιέται ο κόσμος πως κόβω έτσι με τη χλαμπάτσα για όπλο.

5) Πολύ καλό το wf, αλλά το αλλάζω χθες με το μαχαίρι του NoFx :-P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρατηρω οτι σχεδον ολοι δεν δινετε σημασια στο "Healing"....

 

δεν εχετε προσδοκιες για tor4-5-6 ε ? που για πλακα μπηκα τορ4-5 και εφευγαν κατι μπατσες διαστημικες :)

 

δηλ. υποθετετε οτι θα σκοτωσετε τα mobs πριν σας ακουμπησουν ? :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ισως να μην το θεσα σωστα...για το healing μιλαω...

 

πανω σε μια μαχη με "καμποσα" mobs...αν δεν εχεις life regeneration , life per hit , κλπ.....ε δεν θα αντεξεις πολυ.

 

και το χω παρατηρησει με τον dh σε μαχες (οταν μαζευεται μπουλουκι) σε τορ1..επειδη δεν εχω ιδιαιτερο life regen/life per hit..που μενω με λιγη ζωη και τρεχω δεξια αριστερα σαν τον βεγγο μπας και σωθω...

 

σκεψου οτι σε τορ3+ θα μενεις πιο ευκολα απο ζωη...με ενα χτυπημα....

 

Σκεψου οτι θα πρεπει να χουμε 500-600k+++ life και ενα life regen/life per hit τοσο μεγαλο που θα πρεπει να μας την αναπληρωνει ΤΑΧΥΣΤΑ για να την παλευουμε...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...