Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαλια ειναι το κολλαν σε αντρα ακομα κ αν εχει γυμνασμενο σωμα. Βεβαια αυτο ειναι καθαρα υποκειμενικο θεμα αλλα αν ειχε ο γκομενος μου θα του το σκιζα με το ψαλιδι :P

 

Κατα τ αλλα ειπα να παω ενα βημα παραπερα τη διατροφη μου.. Προμηθευτηκα καστανο ρυζι και μακαρονια ολικης. Μετα απο ενα μηνα διατροφης θα κανω και μια λιπομετρηση να δω που ειμαι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Χαλια ειναι το κολλαν σε αντρα ακομα κ αν εχει γυμνασμενο σωμα. Βεβαια αυτο ειναι καθαρα υποκειμενικο θεμα αλλα αν ειχε ο γκομενος μου θα του το σκιζα με το ψαλιδι :P

 

οσους έχω δει με κολαν χάλια σώμα ειχαν , οπότε δεν έχω γνώμη.

Εγω αν κ έχω πόδια/κώλο να κάτσει όμορφα το θεωρώ αστείο για άντρα

θα φόραγα μονο αν έκανα κάποιο άθλημα που το χρειάζεται ,

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το χω δει (και) σε ποδηλατες με πολυ καλο σωμα. Οκ εκει ειναι must αλλα και παλι δε μου καθεται καλα στο ματι.

 

Να τσιμπησω κανα τετοιο μιας που σιχαινομαι τη βρωμη; http://www.musclemax.gr/ydatanthrakes/the-protein-works-pure-fine-oats-2000gr-detail#.VADcGNoayK0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το χω δει (και) σε ποδηλατες με πολυ καλο σωμα. Οκ εκει ειναι must αλλα και παλι δε μου καθεται καλα στο ματι.

 

Να τσιμπησω κανα τετοιο μιας που σιχαινομαι τη βρωμη; http://www.musclemax.gr/ydatanthrakes/the-protein-works-pure-fine-oats-2000gr-detail#.VADcGNoayK0

Μα βρώμη είναι αυτό...

 

Κι εγώ δεν μπόρώ σκέτη βρώμη...δοκίμασε να την κάνεις σε blender με νερό κρύο και whey...εγώ έτσι την τρώω πιά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελεγα επειδη ειναι σκονη κ εχει γευση σοκολατα μηπως παλευοταν αλλιως.

 

Θα το δοκιμασω στο blender να δω

Άγευστη είναι αυτή που πόσταρες...δεν φέρνει αυτή με την σοκολάτα. Σε σκόνη την κάνεις και στο blender...βάζεις και whey και πίνετε πολύ ωραία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To gym ειναι οτι πιο σιδεράδικο hardcore εχω δει ποτέ μου! (αν εξαιρέσεις εκείνο το ανοιχτό γυμναστήριο στη ρωσία :P )

 

Νομισα οτι θα πεθάνω από την υγρασία και τώρα νιώθω πως ΠΡΕΠΕΙ να απολυμανθώ. Απογοήτευσα τον εαυτό μου, im a weak lame manling με ocd στην καθαριότητα και όχι ΤΡΟΥ μπιλντεράς! :P

 

 

 

 

post-202120-0-92771000-1409344873_thumb.png

 

post-202120-0-14708900-1409344884_thumb.png

 

post-202120-0-75528600-1409344894_thumb.png

 

post-202120-0-86731200-1409344903_thumb.png

 

 

 

 

 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά είναι Αλλαντίν. Δεν είναι υγρασία ρε αυτό στον τοίχο...είναι από την χαρντκορίλα που πετάνε τα βάρη στον τοίχο  :-D

 

Πάντως όντως πολύ μικρό/κλειστό...καμιά μέρα που θα χει πάνω από 5-6 άτομα πως θα την παλεύετε ?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άγευστη είναι αυτή που πόσταρες...δεν φέρνει αυτή με την σοκολάτα. Σε σκόνη την κάνεις και στο blender...βάζεις και whey και πίνετε πολύ ωραία.

Φανταζομαι μπορω να τη κανω σκονη και να τη παρω μαζι μου ωστε να τη βαλω κ αυτη στο σεικερ αργοτερα, δε παθαινει κατι, σωστα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φανταζομαι μπορω να τη κανω σκονη και να τη παρω μαζι μου ωστε να τη βαλω κ αυτη στο σεικερ αργοτερα, δε παθαινει κατι, σωστα;

Μια χαρά μπορείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί κάποιος να συνεχίσει να κάνει αερόβιο μεγάλης διάρκειας και όχι διαλειματικές ;;;;;

 

Είμαι φαν του ΗΙΙΤ -κι ειδικα του ΤΑΒΑΤΑ- αλλά είναι αλήθεια ότι με ΗΙΙΤ δεν φτιάχνεις πνευμόνια μεγάλων αποστάσεων. Άλλα τα οφέλη της αερόβιας μεγάλης διάρκειας, κι άλλη του ΗΙΤ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι αρκετα κλειστοφοβικό. Και πολύ τρου. Απλά, να, οταν έρθουν τα ντούκια αυτο σκέφτομαι κι εγώ. Πως θα χωράμε...

 

Άυριο στο φτηνιάρικο με την είσοδο τράπεζα; :P

 

Σημερα οι Εγγλεζάρες πληρώθηκαν. Ηδη αρχίσαν να βγαίνουν τα κορίτσα (16-46) με τα μίνι τα κολλητά, oh mon dieu :P

 

Παω να απολαύσω το τελευταίο μου ΣΚ off για πολύ καιρό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...