Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Bosei, τι υψος; Ωραιος, ωραίοι και οι κοιλιακοί!

 

Δείτε εδώ ένα κλειστοφοβικό γυμναστήριο!

 

http://www.templegyms.com/birmingham Δεν προλαβαίνω να το δω σήμερα ομως ρε γαμώτο!

Thanks...1,75 είμαι.

 

Και γαμώ το γυμναστήριο...απ' ό,τι είδα είναι αυτό που έχει βγάλει κάμποσα βίντεο προπόνησης ο Yates

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Franchise του Yates ειναι. αλλα κλειστοφοβικο ρε φίλε. Θα πάω αύριο να δω. Φεύγω τώρα για  το άλλο το φτηνιάρικο!

 

Εντάξει, αφού ήμουν τυχερός και βρήκα δωμάτιο σχετικα φτηνό (φεύγει ο Ινδος συγκάτοικος απο το σπίτι που φιλοξενούμαι τώρα), θα την παλέψω για λίγο ακριβότερο γυμναστήριο αν είναι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

bosei γάμησες!

Σαν γκόμενα τον Φώτη γκρινιάζεις και εσύ. :P

(Πλάκα κάνω, έτσι)

Κομπλεδούρα είσαι!

 

Αϊ ρε που ξέρεις από κόκαλα, γύρνα καμια 500αρια σελίδες πίσω να δεις τη φώτο του Αντώνη -που χάθηκε αυτός; πνίγηκε;- και να καταλάβεις τι εστί κόκαλο. :)

 

Εδώ είμαι!Αχνοφαίνομαι δεν με βλέπεις? :P

Πώς να φανώ βέβαια μπροστά στα ντούκια που έχει το νήμα xD

(Ήμουν για banια)

Πότε ανέβασα εγώ φώτο μου εδώ και δεν το θυμάμαι πάντως? :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Antwni επειδή έχασα την φωτό σου για ρεποστ ιτ λίγο!

 

Επίσης, δεν ειχα μπαταρία για να δείτε την εισοδο του γυμναστηρίου να γελάσετε. Που φυσικά δεν μπήκα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια λυστε μου αυτη την απορια Once and for all. Το Power rack ειναι ενας ορθοστατης πολυτελειας? Εστω οτι εχω ξεχωριστο μερος για μονοζυγο-διζυγο, το power rack τι μενει να μου προσφερει? Στηριξη μπαρας σε διαφορετικα υψη, για πιεσεις παγκου, φορτωση μπαρας στην πλατη για squat, και deadlift σωστα? Γιατι πρεπει να εχω ενα "τετραγωνο κλουβι" για αυτο και να μην φτιαξω απλα 2 οριζοντιες μπαρες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια λυστε μου αυτη την απορια Once and for all. Το Power rack ειναι ενας ορθοστατης πολυτελειας? Εστω οτι εχω ξεχωριστο μερος για μονοζυγο-διζυγο, το power rack τι μενει να μου προσφερει? Στηριξη μπαρας σε διαφορετικα υψη, για πιεσεις παγκου, φορτωση μπαρας στην πλατη για squat, και deadlift σωστα? Γιατι πρεπει να εχω ενα "τετραγωνο κλουβι" για αυτο και να μην φτιαξω απλα 2 οριζοντιες μπαρες?

 

 

 http://youtu.be/wqWyy24hJWg

 

αν θες να προπονείσαι στο max στο σπίτι είναι απαραίτητο κατ εμέ. Το πάτωμα δεν θα αντέξει 100 κιλά να πέφτουν από 1 μέτρο ύψος. Στο bench press σώζει ζωές επίσης. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσοι εδω μεσα κανετε 5x5 και για ποιο λογο πιστευετε οτι ειναι καλυτερο προγραμμα απο απομονωσεις?

 

 http://youtu.be/wqWyy24hJWg

 

αν θες να προπονείσαι στο max στο σπίτι είναι απαραίτητο κατ εμέ. Το πάτωμα δεν θα αντέξει 100 κιλά να πέφτουν από 1 μέτρο ύψος. Στο bench press σώζει ζωές επίσης. 

 

Οκ κομπλε σαν να με επεισες. Βασικα εξω απο σπιτι θα το χω, αλλα και παλι γιατι να σπασω το τσιμεντο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Antwni επειδή έχασα την φωτό σου για ρεποστ ιτ λίγο!

 

Δεν έχω ανεβάσει φώτο μου εδώ...νομίζω :ph34r:

 

Παρακαλείται ο yiannis27gr να αναλάβει θέση :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω ανεβάσει φώτο μου εδώ...νομίζω :ph34r:

 

Παρακαλείται ο yiannis27gr να αναλάβει θέση :P

μαλακα αντωνι, την δικια μου του 2006/7 ανεβασες μην σου.....;;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου είχε ανεβάσει και ο maumaus (χάθηκες αυτός τώρα...) ένα gifaki που σήκωνα την μπάρα όταν ήμουν μικρός αλλά βρίσκεται και αυτό 1317 σελίδες πίσω...

 

Oh wait... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...