Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ειδα σημερα στ lidl εβγαλε παλι το μονοζυγο http://www.lidl-hellas.gr/el/oi-prosfores-mas.htm?action=showDetail&id=19294 το εχει παρει καποιος να μου πει αν ειναι καλο?  με ενδιαφερει αν θα καταστρεψω την κασα γιατι δεν ειναι δικο μου το σπιτι και δεν θελω να εχω θεματα . επισης χρειαζεται να τρυπισω τοιχο ή απλα κουμπωνει στην κασα? ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Εγώ θέλω, όμως, να μην με δυσκολεύει. :P

 

Κι εγώ είμαι των πολεμικών τεχνών (πρωτάθλημα K1 στο Kick Boxing).

 

Χρειάζονται. Αλλα μονο για αυτοάμυνα. Αν σου επιτεθει κανείς να μπορέσεις να αποκρούσεις κ να τον ακινητοποιήσεις. Η πάλη κανει καλή δουλειά. Αρκει βεβαια ο άλλος να μην έχει οπλο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρειάζονται. Αλλα μονο για αυτοάμυνα. Αν σου επιτεθει κανείς να μπορέσεις να αποκρούσεις κ να τον ακινητοποιήσεις. Η πάλη κανει καλή δουλειά. Αρκει βεβαια ο άλλος να μην έχει οπλο. 

Σωστός. Γενικά, βολεύει και σαν μορφή άθλησης και εκγύμνασης. Όπως και η κολύμβηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειδα σημερα στ lidl εβγαλε παλι το μονοζυγο http://www.lidl-hellas.gr/el/oi-prosfores-mas.htm?action=showDetail&id=19294 το εχει παρει καποιος να μου πει αν ειναι καλο?  με ενδιαφερει αν θα καταστρεψω την κασα γιατι δεν ειναι δικο μου το σπιτι και δεν θελω να εχω θεματα . επισης χρειαζεται να τρυπισω τοιχο ή απλα κουμπωνει στην κασα? ευχαριστω

παρτο φιλε δε χρειαζεται να τρυπισεις τιποτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια πειτε την αποψη σας για την διατροφη που ακολουθαω τον τελευταιο καιρο αν πρεπει να αλλαξω κατι να προσθεσω κλπ

πρωινο quaker δημητριακα με την βρωμη και τα κομματακια σοκολατας

γυμναστηριο

μεσημεριανο οτι εχει φτιαξει η μανα μου (εδω δεν μπορω να κανω και πολλες αλλαγες) + σαλατα + 1-2 φετες ψωμι

απογευμα ενα τοστ με τυρι και γαλοπουλα

και το βραδυ γιαουρτι με μελι και αμυγδαλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια πειτε την αποψη σας για την διατροφη που ακολουθαω τον τελευταιο καιρο αν πρεπει να αλλαξω κατι να προσθεσω κλπ

πρωινο quaker δημητριακα με την βρωμη και τα κομματακια σοκολατας

γυμναστηριο

μεσημεριανο οτι εχει φτιαξει η μανα μου (εδω δεν μπορω να κανω και πολλες αλλαγες) + σαλατα + 1-2 φετες ψωμι

απογευμα ενα τοστ με τυρι και γαλοπουλα

και το βραδυ γιαουρτι με μελι και αμυγδαλα

Την άποψη για την διατροφή όσον αφορά τί στόχους? Θέλεις να βάλεις κιλά ? να χάσεις? να μείνεις στα ίδια. Έτσι γενικά πάντως φαίνονται 1ον λίγες οι θερμίδες και 2ον λίγη πρωτεΐνη.

 

Αλλαγές μπορούν να γίνουν αλλά πες και

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το μελι και τα  αμυγδαλα παντως για βραδινο , δεν ειναι ο,τι καλυτερο για να χασεις !

καντο απογευματινο και στην θεση του για βραδινο βαλε μια πρασινη σαλατα με μαρουλι η λαχανο η μπροκολο με μια κουταλιτσα ωμο ελαιολαδο και 2-3 ασπραδια μεσα την μια μερα ,  την αλλη εναν τονο σε νερο μεσα στην σαλατα , την αλλη κανα δυο κομματακια γαλοπουλα μεσα κτλ κτλ  ! τρως πολυ λιγες θερμιδες βαλε κ αλλο ενα γευμα με πρωτεινη ..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ομως δεν το έχω κάνει αυτο , στην αρχη κάναμε διατάσεις. Μετα τρέξιμο και τέλος διατάσεις πάλι και προσεξε αυτο δεν μας το έκανε κάποιος που δεν ήξερε. Για αυτο μου κανει εντυπωση αυτο που λες.

 

Πρωτα πολυ χαλαρο τρεξιμο/κολυμβηση/οτιδηποτε και μετα διατασεις. Διατασεις σε κρυους μυες ειναι η καλυτερη συνταγη για σοβαρο τραυματισμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το μελι και τα  αμυγδαλα παντως για βραδινο , δεν ειναι ο,τι καλυτερο για να χασεις !

καντο απογευματινο και στην θεση του για βραδινο βαλε μια πρασινη σαλατα με μαρουλι η λαχανο η μπροκολο με μια κουταλιτσα ωμο ελαιολαδο και 2-3 ασπραδια μεσα την μια μερα ,  την αλλη εναν τονο σε νερο μεσα στην σαλατα , την αλλη κανα δυο κομματακια γαλοπουλα μεσα κτλ κτλ  ! τρως πολυ λιγες θερμιδες βαλε κ αλλο ενα γευμα με πρωτεινη ..

αλλο ενα γευμα μμμ θα το δοκιμασω να δω πως θα παει..το μονο κακο ειναι οτι σε 20 ημερες παλι θα πρεπει να ξανα φτιαξω το προγραμμμα μου γιατι αρχιζει η σχολη και θα λειπω ολο το απογευμα :mad: :mad: :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

αλλο ενα γευμα μμμ θα το δοκιμασω να δω πως θα παει..το μονο κακο ειναι οτι σε 20 ημερες παλι θα πρεπει να ξανα φτιαξω το προγραμμμα μου γιατι αρχιζει η σχολη και θα λειπω ολο το απογευμα :mad: :mad: :mad:

η απλα ετοιμαζεις το φαγητο απο πριν αγοραζεις και ενα ταπερ και εισαι ετοιμος :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...