Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μάπα τα reebok bos?

 

Δεν τα είδα γιατί είχα ξενερώσει και από τα άλλα μαγαζιά και τα ξέχασα. 

Bosei, σε διάφορα site με παπούτσια σου βρίσκουν ανάλογα το νούμερο παπούτσι φοράς, το αντίστοιχο στο μοντέλο που θες.

2 φορές το έχω δοκιμάσει και έχει πέσει μέσα.

Τώρα κοιτάζω τα Adidas powerperfect 2 που έχει ο Άκης που είναι και 70-80 ευρώ φθηνότερα από τα Romaleos και από τα reviews βλέπω ότι θέλουν για να 'σαι σίγουρος 1/2 νούμερο παραπάνω από τα κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

 

Τώρα κοιτάζω τα Adidas powerperfect 2 που έχει ο Άκης που είναι και 70-80 ευρώ φθηνότερα από τα Romaleos και από τα reviews βλέπω ότι θέλουν για να 'σαι σίγουρος 1/2 νούμερο παραπάνω από τα κανονικά.

Αν θέλεις να έχει χώρο μπροστά πάρτα μισό με ένα νούμερο πάνω.Αν μέναμε κοντά θα στα έδινα να κάνεις και προπόνηση για να αξιολογήσεις καλύτερα.Εγώ που τα παπούτσια γενικά τα γουστάρω ψιλοακριβώς τα πήρα ίδιο νούμερο και όντως ειναι ελάχιστα μεγαλύτερα απο αυτά που φοράω οπότε έπεσα μέσα :-D .130 ευρω με βγήκαν με μεταφορικά.

Payment Total:  

EUR 130,49**

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θέλεις να έχει χώρο μπροστά πάρτα μισό με ένα νούμερο πάνω.Αν μέναμε κοντά θα στα έδινα να κάνεις και προπόνηση για να αξιολογήσεις καλύτερα.Εγώ που τα παπούτσια γενικά τα γουστάρω ψιλοακριβώς τα πήρα ίδιο νούμερο και όντως ειναι ελάχιστα μεγαλύτερα απο αυτά που φοράω οπότε έπεσα μέσα :-D .130 ευρω με βγήκαν με μεταφορικά.

Payment Total:  

EUR 130,49**

Προτιμώ να πάρω μισό νούμερο παραπάνω για να μαι σίγουρος...έτσι κι αλλιώς έχει και το strap οπότε δεν έχει και πολλά περιθώρια να "φεύγει" μπροστά.

 

Εγώ στο Αγγλικό amazon 90 λίρες το βλέπω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτιμώ να πάρω μισό νούμερο παραπάνω για να μαι σίγουρος...έτσι κι αλλιώς έχει και το strap οπότε δεν έχει και πολλά περιθώρια να "φεύγει" μπροστά.

 

Εγώ στο Αγγλικό amazon 90 λίρες το βλέπω.

Ναι εκεί είναι.Με τα μεταφορικά αναιβαίνει λίγο.

Items:   GBP 92.16 Postage & Packing:   GBP 14.95   ------ Order Total:   GBP 107.11

 Η δικιά μου παραγγελία.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτεεελους βρεθηκε ενας ανθρωπος ν αβοηθησει!

 

Λινκ;

αν θες "περίεργα" 

 

http://awkwardmoments.spreadshirt.com/eat-clen-tren-hard-test-the-limits-C145375I12428810

 

http://www.spreadshirt.com/do+you+even#/list/D2-do+you+even

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βακαλαος ποση ωρα θελει ψησιμο και τι μπαχαρικα να ριξω? Δοκιμασα προχτες πιπερι σκορδο ριγανη. Ενταξει σχετικα καλος ηταν. Εψησα 10 λεπτα απο την μια και 5 απο την αλλη και συρρικνωθηκε. Μηπως θελει πιο λιγο ψησιμο και περισσοτερες αλλαγες? Να σαι απο πανω και να το γυρνας συνεχεια δλδ?

 

Κοτόπουλο, γαλοπούλα και ψάρι φιλέτο μπορείς να τα μαγειρεύεις στυλ κοτομπουκιάς. Ήτοι:

 

1. Τα κόβεις σε κομμάτια -κάπως μεγάλα..

2. Ετοιμάζεις 3 μπολ: 1 με αλεύρι, 1 με αυγό, 1 με φρυγανιά

3. Τα περνάς με τη σειρά από το αλεύρι, αυγό και μετά στη φρυγανιά.

4. Τα τηγανίζεις με ελάχιστο λάδι σε μέτρια προς δυνατη φωτιά.

 

Μούρλια λέμε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εσείς λέτε για παπούτσια και εγώ ούτε λεφτά για σαγιονάρα δεν έχω. Έτσι αναβλήθηκε η αγορά παπουτσιών μιας και δεν βρήκα καμιά προσφορά. Ελπίζω στις εκπτώσεις του Νοεμβρίου να σταθώ ποιο τυχερή. τη Πέμπτη που πέρασε πήρα από τα lidl αθλητικούς πατους και αναστησα τα αθλητικά μου. οι προπονήσεις μου πήραν άλλο αέρα. Το παπούτσι ξανάγινε σταθερο και αξιόπιστο :D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α Μαργατίτα τώρα που το θύμισε και ο Νίκος κοίτα Link.png Site: εδώ αν σ'αρέσει τίποτα...λογικά θα έχει γυναικεία νούμερα.

 

Αμερικη? Γ**ανε τα σχεδια. Θα φερνουν ομως πρως τα δω?

Κοτόπουλο, γαλοπούλα και ψάρι φιλέτο μπορείς να τα μαγειρεύεις στυλ κοτομπουκιάς. Ήτοι:

 

1. Τα κόβεις σε κομμάτια -κάπως μεγάλα..

2. Ετοιμάζεις 3 μπολ: 1 με αλεύρι, 1 με αυγό, 1 με φρυγανιά

3. Τα περνάς με τη σειρά από το αλεύρι, αυγό και μετά στη φρυγανιά.

4. Τα τηγανίζεις με ελάχιστο λάδι σε μέτρια προς δυνατη φωτιά.

 

Μούρλια λέμε.

 

Καλα στανταρ θα τα σπαει ετσι, αλλα το θεμα ειναι να ακουλουθει τις αυστηρες fitness προδιαγραφες μας :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...