Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν εχω ιδεα γενικα για τον συγκεκριμενο τυπο παπουτσιου , αλλα πριν καμια βδομαδα πηρε το ματι μου στο Attica , καποια που μοιαζουν με αυτα που ποσταρες στο booth της reebok.

 

Νομιζω το μοντελο ηταν το reebok CF lifter. δεν ξερω αν ειναι αυτο που ψαχνεις αλλα μοιαζουν , τουλαχιστον εμφανισιακα οποτε μπορει να σε βολευει να πας να δοκιμασεις.

 

V48454_02?wid=570&hei=413&fmt=jpeg&qlt=9

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

δεν εχω ιδεα γενικα για τον συγκεκριμενο τυπο παπουτσιου , αλλα πριν καμια βδομαδα πηρε το ματι μου στο Attica , καποια που μοιαζουν με αυτα που ποσταρες στο booth της reebok.

 

Νομιζω το μοντελο ηταν το reebok CF lifter. δεν ξερω αν ειναι αυτο που ψαχνεις αλλα μοιαζουν , τουλαχιστον εμφανισιακα οποτε μπορει να σε βολευει να πας να δοκιμασεις.

 

http://s7d9.scene7.com/is/image/reebok/V48454_02?wid=570&hei=413&fmt=jpeg&qlt=92,0&resMode=sharp2&op_usm=1.1,0.5,1,0

Αν είναι πάω Attica να ρωτήσω μπας και φέρουν αυτά που θέλω και θα δω και αν υπάρχει εκεί τίποτα να δοκιμάσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είναι πάω Attica να ρωτήσω μπας και φέρουν αυτά που θέλω και θα δω και αν υπάρχει εκεί τίποτα να δοκιμάσω.

 

Πες τους να στα παραγγειλουν να τα δοκιμασεις, πες ευχαριστω δεν μου κανουν και παραγγειλe τα απο ιντερνετ για καλυτερη τιμη. Like a Boss(ei)!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες τους να στα παραγγειλουν να τα δοκιμασεις, πες ευχαριστω δεν μου κανουν και παραγγειλe τα απο ιντερνετ για καλυτερη τιμη. Like a Boss(ei)!!

Καλά ναι...αν μου πουν καμία τιμή ό,τι να 'ναι τα παίρνω απ' έξω αλλά αν είναι η διαφορά 10-20 (σιγά μην είναι) τα παίρνω από κει να τελειώνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Τα admiral αυτά με τον ξύλινο τακούνι δεν λες ? Δεν βλέπονται ρε γαμώτο και ψήνομαι να πάω κατευθείαν σε top...θα μου μείνουν που θα μου μείνουν.

Ισχύει.Στην αρχή σκεφτόμουν να πάρω και εγώ τα admiral πήγα στο μαγαζί τα δοκίμασα και ήταν τέρμα σκληρά και δεν με έψησε.Το παπούτσι θα σου μείνει και θα το γουστάρεις κιόλας οπότε γνώμη μου να πας για τοπ.

Εγώ δεν φοράω καν αθλητικά...έχω 5-6 σταράκια και μόνο αυτά φοράω οπότε δεν ξέρω με τα νούμερα τι θα παίζεται. Αν δεν βρω κάποιο από τα δύο που θέλω να δοκιμάσω θα κοιτάξω αν είναι για πιό κάτω σε τιμή.

Στο σταράκι φοράω 44 όπως και στα αθλητικά όπως και στα power perfect.Φυσικά είναι ανάλογα και με το παπούτσι.Μπορεί τα ρομαλεος να θέλουν 1 νούμερο πάνω πχ.Ρώτα και κανένα φιλαράκι που τα έχει ή κανέναν στο γυμναστήριο να σε βοηθήσει.

 

Α νομίζω γι αυτά που έχεις έβλεπα κάτι review ότι δεν είναι και το πιό σκληρό τακούνι αυτό που έχουν. Ισχύει ?

Δεν μπορώ να πω ότι είναι σαν να πατάω πάνω σε ξύλο ούτε ότι είναι τέρμα μαλακά.Νομίζω είναι στο ενδιάμεσο.Πάντως σε επολέ κλπ δεν με έχουν χτυπήσει/ενοχλήσει ποτέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες τους να στα παραγγειλουν να τα δοκιμασεις, πες ευχαριστω δεν μου κανουν και παραγγειλe τα απο ιντερνετ για καλυτερη τιμη. Like a Boss(ei)!!

το προβλημα ειναι οτι δεν φερνουν ενα κομματι απο ενα μοντελο το οποιο δεν πουλιεται...

ειχα ενα καυλωμενο συναθλητη που ηθελε καποια συγκεκριμενα παπουτσια για τεννις και ζητησε να τα φερουν για την παρτυ του και απλα του ειπαν οτι δεν μπορουν να φερουν ενα κομματι απο κατι το οποιο δεν εισαγεται απο την αντιπροσωπια στην Ελλαδα.

 

adidas για την ιστορια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Ισχύει.Στην αρχή σκεφτόμουν να πάρω και εγώ τα admiral πήγα στο μαγαζί τα δοκίμασα και ήταν τέρμα σκληρά και δεν με έψησε.Το παπούτσι θα σου μείνει και θα το γουστάρεις κιόλας οπότε γνώμη μου να πας για τοπ.

 

Στο σταράκι φοράω 44 όπως και στα αθλητικά όπως και στα power perfect.Φυσικά είναι ανάλογα και με το παπούτσι.Μπορεί τα ρομαλεος να θέλουν 1 νούμερο πάνω πχ.Ρώτα και κανένα φιλαράκι που τα έχει ή κανέναν στο γυμναστήριο να σε βοηθήσει.

 

Δεν μπορώ να πω ότι είναι σαν να πατάω πάνω σε ξύλο ούτε ότι είναι τέρμα μαλακά.Νομίζω είναι στο ενδιάμεσο.Πάντως σε επολέ κλπ δεν με έχουν χτυπήσει/ενοχλήσει ποτέ.

 

Κι εγώ 44 φοράω στα σταράκια. Δεν υπάρχει φιλαράκι με παπούτσι που θέλω...βασικά δεν παίζει φιλαράκι που να κάνει squat...τι να λέμε.

 

Ψέματα...τελικά για τα adidas powerlift 2 ήταν τα review. 

 

μπος εγω τα μιζουνο τα δικα μου τ πηρα 60€ κατω :P (και 20€ πιο φτηνα απο το περσυνι μοντελο)

Καλά αν είναι τόσο κάτω δεν το συζητάω. Τώρα κανόνισα να πάω αύριο...θα πάω Attica και ερμού να ρωτήσω και βλέπουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η reebok φερνει τετοια παπουτσια λογω προμοσιον στο κροσφιτ.

 

Γενικα για τις εταιρεις αν ενα παπουτσι δεν εισαγεται, δε στο φερνουν ουτε με παραγγελια.

 

Μπας ξερετε κανα μαγαζι με tshirts που να χουν logos για φιτνες, γυμναστικη κλπ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μπας ξερετε κανα μαγαζι με tshirts που να χουν logos για φιτνες, γυμναστικη κλπ;

 

τι τα θες μαρι τα λογκο για τη γυμναστικη??

 

κανε κωλο και κοιλια να ειναι τα λογκο που θα δειχνουν τα φιτνες και τη γυμναστικη!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νταξει ρε σπεκτ κωλο δεν εχω δει αλλα κοιλια ποσο ακομη να κανει , μονο φλεβες που δεν εχει πεταξει, σουπερ ειναι ..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...