Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εισαι καναδα να υποθεσω? :P

 

ποτε δεν καταλαβα παντως την αναποδια καποιων χωρων να μην εχουν το μετρικο συστημα!!

 

Aμερικη πλεον, απλα το αβαταρ εμεινε λογω υπηκοοτητας αλλα και επειδη ο Καναδας _αμαει ως χωρα.

 

Οσο για το δευτερο ουτε εγω το εχω καταλαβει... απλα ειναι για να σου κανουν την ζωη πιο δυσκολη, δεν εξηγειται αλλιως.

 

800px-Metric_system_adoption_map.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Ελα ρε λουκανικα, αυγα, τυρι... Αγαπημενο μου πρωινο σε ξενοδοχεια. Και μετα παιζει γλυκο, συνηθως κρουασανακι με νουτελα.

 

Αστα οταν γυρισω θα πρεπει 10 μερες να τρωω μονο στον ατμο :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

μαργαριτα για το ποδι που ρωτησες! χτες ετραξα 8χλμ στο γηπεδο (ηθελα να παω για 4-5 αλλα ηρθε ενας γνωστος και πιασαμε τη κουβεντα και μας πηραν τα χιλιομετρα) και σημερα με ποναει παλι το γονατο! με βλεπω να ερχομαι αθηνα και να κανω τατουαζ μονο :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εισαι κ εσυ ρε... Αντι να πας σ ενα γιατρο, το ταλαιπωρεις κ μετα λες γιατι ποναω! :P

 

Εγω τοσες μερες δεν εχω κανει τιποτα. Εχει ταλαιπωρηθει η μεση μου λογω ορθοστασιας και πολυ περπατηματος , οποτε δεν εχω επιχειρησει καν τρεξιμο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

παρασκευη και ετρεξα ξανα τριτη!! ξερεις ποσο δυσκολο ηταν για μενα αυτο?

με βλεπω απο νοεμβρη γιογκα-κολυμπι-τρεξιμο και λιγα βαρη για ενδυναμωση!

 

χτες με αυτον που μιλουσα μου ελεγε οτι συζητουσε με εναν αλλον δρομεα οτι αν συνεχιζα περυσι για το μαραθωνιο και με βαση την κατασταση που ημουν περυσι το μαρτη θα πηγαινα ανετα για 2.55-3 για μαραθωνιο αλλα..

 

παντως μολις φτιαξει τελειως το ποδι -αν φτιαξει ποτε..- θα αφοσιωθω στο τρεξιμο και τα βαρη θα τα κανω συμπληρωματικα για το τρεξιμο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχχα ρε εγω δε τρωω πολυ! Μονο στις διακοπες μου βγαινει, πριν λιγο εφαγα μετα τα αλμυρα, δυο κρουασαν γεματα μερεντα :P αλλα σπιτι μου δε τρωω!

 

Ρε συ με μπριζωνεις... 3 μερες ξεκουραση δν ειναι τιποτα!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η πολυωρη κ πολυημερη χρηση υψηλου τακουνιου κανει καλο στις γαμπες. Ηπιο πρηξιμο και καψιμου, κοριτσια!!!

ισχυει! Το λεω τοσο καιρο , θανατος σε οσες φορανε flat ειναι ξενερωτες:D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

ισχυει! Το λεω τοσο καιρο , θανατος σε οσες φορανε flat ειναι ξενερωτες :D

και φωτια σε οσες φορανε πλατφορμες!! φωτια στις πλατφορμες ωστε να λαμπαδιασουν ολοκληρες!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

ισχυει! Το λεω τοσο καιρο , θανατος σε οσες φορανε flat ειναι ξενερωτες :D

και φωτια σε οσες φορανε πλατφορμες!! φωτια στις πλατφορμες ωστε να λαμπαδιασουν ολοκληρες!!

oxi οι πλατφορμες ειναι ωραιες και ειναι στην μοδα απο προπερσι νταξει περνανε, καλες ειναι και αυτες . Τα φλατ ειναι ανουσια , μπουρδα και ξενερωτα!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να μη ψάχνω όλη μέρα κ άκρη δε βγάλω απο που συμφέρει απο θέμα ποιότητας/τιμής να αγοράσεις μπάρα/βάρη/πάγκο/αλτήρες κλπ ?

στην Πάτρα έχω bodybuildingclub / extreme stores , ειναι και κάτι άλλα μικρομάγαζα αλλα δεν έχω δει 

Θέλω να βοηθήσω κάποιον να φτιάξει home gym γιατι ειναι μακριά απο γυμναστήριο και δεν έχει μεταφορικό , με τις ελάχιστες ώρες που έχει διαθέσιμες τη μέρα δεν παίζει να κάνει 2ωρο ταξίδι να πάει οπότε θέλει θέλει να πάρει κάποια βασικά για αρχή.

έχει ρόδα για κοιλιακούς, μονόζυγο κ ενα πολυμηχάνημα αλλα ειναι παλιό και δεν την παλεύει χωρίς service οπότε του ειπα να πάρει για αρχή αλτήρες με αυξομειούμενα βάρη , πάγκο και ορθοστάτες 
Γυμναζόταν απότι ξέρω μέχρι πρότινος σε home gym φίλου του.
 
ρίξτε καμια ιδέα  ty

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...