Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

αν κανει κανεις παραγγελια απο τον Musclemax , ας κανει μια επισυμανση για τις ημερομηνιες ληξεως των προιοντων που εχει παραγγειλει.

 

με την πρωτεινη δεν εχω κανενα προβλημα , αλλα πηρα ενα σιροπακι το οποιο ληγει 12/2014 και με χαλασε που το ειδα.

 

#justsaying 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το πράγμα που γυρνάς απο το gym κι απο το πιάσιμο δεν μπορείς να βγάλεις ούτε την φανέλα σου πόσο εκνευριστικό είναι; :P

Συμφωνώ Φώτη, τα ζεστά μπάνια με βοηθάνε αρκετά αλλά ρώτησα για stretching μπας κι έχω ακόμα καλύτερα αποτελέσματα.

 

Ερώτηση:

Είμαι φοιτητής και το φαγητό μου δεν είναι καθόλου στάνταρ, ούτε το πόση πρωτείνη λαμβάνω κλπ.

ΑΝ πάρω πρωτείνη (απο την στιγμή που την έχω δεί πιο σοβαρά την άσκηση) σε σκόνη, σε βάθος χρόνου θα βγώ κερδισμένος απο οικονομικής άποψης (θέλω να πω αναλογικά με το πόσο με βοηθάει σε σχέση με αυτά που θα δίνω, απο την στιγμή που δεν έχω στάνταρ μενου)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν κανει κανεις παραγγελια απο τον Musclemax , ας κανει μια επισυμανση για τις ημερομηνιες ληξεως των προιοντων που εχει παραγγειλει.

 

με την πρωτεινη δεν εχω κανενα προβλημα , αλλα πηρα ενα σιροπακι το οποιο ληγει 12/2014 και με χαλασε που το ειδα.

 

#justsaying 

Συνήθως στην σελίδα με τις προσφορές λέει άν έχει κοντινή ημερομηνία λήξης...περίεργο. Πάντως εμένα που μου ρθε χτες η παραγγελία μου το 18 λήγει  :-D

 

Αυτό το πράγμα που γυρνάς απο το gym κι απο το πιάσιμο δεν μπορείς να βγάλεις ούτε την φανέλα σου πόσο εκνευριστικό είναι; :P

Συμφωνώ Φώτη, τα ζεστά μπάνια με βοηθάνε αρκετά αλλά ρώτησα για stretching μπας κι έχω ακόμα καλύτερα αποτελέσματα.

 

Ερώτηση:

Είμαι φοιτητής και το φαγητό μου δεν είναι καθόλου στάνταρ, ούτε το πόση πρωτείνη λαμβάνω κλπ.

ΑΝ πάρω πρωτείνη (απο την στιγμή που την έχω δεί πιο σοβαρά την άσκηση) σε σκόνη, σε βάθος χρόνου θα βγώ κερδισμένος απο οικονομικής άποψης (θέλω να πω αναλογικά με το πόσο με βοηθάει σε σχέση με αυτά που θα δίνω, απο την στιγμή που δεν έχω στάνταρ μενου)

Εγώ στην θέση σου πρώτα θα έβαζα σε ένα πρόγραμμα την διατροφή και μετά θα κοίταγα να την μπαλώσω με την πρωτεΐνη. Εσύ τώρα θες να αρχίσεις το μπάλωμα χωρίς να δεις αν υπάρχουν τρύπες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι εύκολο να τρώω ότι χρειάζεται, τρώω αναγκαστικά είτε απο αυτά που θα μου στείλει η μάνα μου με κανα τάπερ ή απο την λέσχη της σχολής. +κάποια ψώνια που κάνω απο το σούπερ (συνήθως γιαούρτια, φρούτα, quaker, μαύρο ψωμί κλπ).

Ναι υπάρχουν μέρες που τρώω καλά, άλλες τόσες όμως που δεν συμβαίνει.

Δηλαδή έχουν υπάρξει μέρες που την έβγαλα με τυρόπιτα της μάνας και σουβλάκια απ'εξω, υπάρχουν και μέρες που θα φάω πχ μπριζόλα το μεσημέρι και φακές το απόγευμα.

Θα της ζητήσω να μου στέλνει όσο το δυνατον λιγότερα φαγητά με φύλλο και περισσότερο κρέας και όσπρια πάντως..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαγειρεύω κυρίως αυτά που μου στέλνουν και τα συνδιάζω με κάποια πράγματα που αγοράζω απο το super πχ μπιφτέκια με ρύζι.

Απο εκεί και πέρα, αν παίρνω τα πάντα μόνος μου, το κόστος θα ανέβει πολύ θεωρώ. Κι άλλη είναι η ευκολία του να βγάζεις κάτι απο την κατάψυξη και να το τρώς σε σχέση με το να τα κάνω όλα μόνος μου. Συμφωνώ ωστόσο πως για αυτόν που μπορεί οικονομικώς είναι η καλύτερη λύση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

καταλαβαινεις οτι ειναι τα ιδια εξοδα ε ? απλα αντι να τα αγοραζει η μανα σου να τα μαγειρευει και να χαλαει λεφτα για να στα στειλει τα παιρνεις και τα μαγειρευεις εσυ! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν χαλάει λεφτά στο να τα στέλνει γιατί ανεβοκατεβαίνει έτσι κι αλλιώς κάθε εβδομάδα μια ξαδέρφη μου.

Βέβαια θα της το πώ, να δώ πως θα πάει για κανα μήνα, αν θα κάθομαι να μαγειρεύω κι άμα δώ πως μου βγεί το ίδιο συμφωνώ πως είναι καλύτερα έτσι. Απλά πρέπει να αγοράζω μεγάλες ποσότητες γιατί δεν θέλω να τρέχω για το παραμικρό super.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

αυτα τα βρισκεις στην πορεια! ισως στν αρχη μεχρι να βρεις τις ποσοτητες κτλ ισως χαλασεις παραπανω απλα τα λεφτα που χαλανε για να τα αγορασουν και να τα μαγειρεψουν στα δινουν και τα αγοραζεις εσυ! Δηλαδη δεν το οτι δεν τα δινεις εσυ δεν σημαινει οτι δεν ξοδευειες -εμμεσα- λεφτα για φαγητο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

gfx-logo-ryanair-header-205x26.gif FLIGHT RESERVATION NUMBER QED79Lico-flight-confirmed-29x29.gif FLIGHT STATUS CONFIRMED THANK YOU FOR BOOKING WITH RYANAIR
THIS IS YOUR BOOKING CONFIRMATION, PASSENGER ITINERARY AND RECEIPT EMAIL. PLEASE CHECK YOUR FLIGHT(S) AND PASSENGER(S) DETAILS BELOW. gfx-empty-7x7.gif FLIGHT(S) DETAILS From Athens to Paphos (FR1200) gfx-empty-7x7.gif DEPART (ATH) 
Athens gfx-empty-7x7.gif ARRIVAL (PFO) 
Paphos gfx-empty-7x7.gifFri 03 Apr 2015
17:30hrs ico-arrow-flight-duration-40x40.gifFri 03 Apr 2015
19:05hrs gfx-empty-7x7.gif Book   ico-parking-25x25.gifAirport carpark ico-transit-25x25.gifAirport transfers ico-carhire-25x25.gifCar hire gfx-empty-7x7.gif

 
 
 
 
 
 
 
 

gfx-empty-7x7.gif From Paphos to Athens (FR1210) gfx-empty-7x7.gif DEPART (PFO) 
Paphos gfx-empty-7x7.gif ARRIVAL (ATH) 
Athens gfx-empty-7x7.gifMon 06 Apr 2015
15:30hrs ico-arrow-flight-duration-40x40.gifMon 06 Apr 2015
17:05hrs gfx-empty-7x7.gif Book   ico-transit-25x25.gifAirport transfers ico-default-25x25.gifReserved seating ico-default-25x25.gifPriority boarding

 

 

 

Koukou!

 

 

Σιγα μην περιμενα τον Σεπτεμβρη ,Legion  ερχομαστε και σε Κυπριακο εδαφος γιατι μπορουμε.

Αlex to νου σου θα γινει χαμος!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν ειδα ραιαν ερ ειπα θα τον βρισω! μολις ειδα τον προορισμο μου εφυγε :P

Στο μεταξυ δεν εχει ανακοινωθει ακομα σε πιο μερος της Κυπρου  θα γινει top secret kai kala alla θα νοικιασουμε αμαξι .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε Φωτηηηηηηη κρατα μια θεση!!!!!

 

 

Γυρισα 2 κιλα βαρυτερη μεσα σε 5 μερες :P Εφαγα βρισιμο :P

 

Σπεκτ αυριο παω σε χειροπρακτη για τη μεση να κανω ενα μασαζ να ισιωσω δε παει αλλο

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...