Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε Φωτηηηηηηη κρατα μια θεση!!!!!

 

 

Προλαβαινεις 63% συμπληρωμενες  συμμετοχες εχει μεχρι τωρα .Αν και τωρα που εισαι χοντρη δεν ξερω αν θα τα καταφερεις :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Έγω άρχισα δειλά-δειλά να τρέχω λίγο με το σκυλί όταν το βγάζω βόλτα (σταδιακά κάνω κάποια ανοίγματα και μεγαλώνω σιγά σιγά την απόσταση -- άλλο που δεν θέλει το κοπρόσκυλο) και τις τελευταίες 2 μέρες άρχισα να βλέπω βελτίωση, με ενοχλεί πια όταν περπατάω, στο τρέξιμο δεν με ενοχλεί, αλλά πάω προσεκτικά και δεν ανεβάζω ρυθμό ακόμα.

 

Τώρα αν ήταν όντως μέση ή όχι δεν ξέρω, έχω κάποιες αμφιβολίες για τη διάγνωση αλλά καλού-κακού κάνω κάποιες ασκήσεις για να τη δυναμώσω πριν ξαναρχίσω τα βάρη. Από εβδομάδα θα πάω και από ένα φίλο που άνοιξε γυμναστήριο να μου πει/δείξει και 2-3 πράγματα, τώρα που είμαι στην αρχή ακόμα και προλαβαίνω να διορθώσω τυχόν λάθη, τόσο στην εκτέλεση όσο και στην δομή του προγράμματος κτλ.

 

Ελπίζω μόνο να μην με ψήσει να ξεκινήσω τπτ kickboxing γιατί βλέπω να με μαζεύουν με τα κουταλάκια :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Zak δεν ειχες οαρει και αντιφλεγμονωδη; Θυμαμαι καλα; Παιζουν κ αυτα το ρολο τους. Ακομα κ αν δε νιωθεις ενοχληση προσεξε με την ενταση και τη διαρκεια.

 

Εγω ελπιζω αυριο πια να ισιωσω.. Εχω να τρεξω απο τη προηγουμενη τριτη. Σημερα πρωτη φορα εκανα ενδυναμωση , κι αυτο με επιβλεψη κι ευτυχως δεν ενοχλησε.περιμενω να δω αυριο τι θα γινει στον τυπο και να δω τι θα κανω απο κει και περα... 9 ειναι ο αγωνας το κερατο μου!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι πήρα για 5 μέρες, τελευταίο χαπάκωμα ήταν Τρίτη πρωί. Αλλά σε κάθε περίπτωση προσέχω για να έχω, γιατί είναι ο αγώνας στις 9 και δεν υπάρχουν περιθώρια για υποτροπές! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

gfx-logo-ryanair-header-205x26.gif FLIGHT RESERVATION NUMBER QED79Lico-flight-confirmed-29x29.gif FLIGHT STATUS CONFIRMED THANK YOU FOR BOOKING WITH RYANAIR

THIS IS YOUR BOOKING CONFIRMATION, PASSENGER ITINERARY AND RECEIPT EMAIL. PLEASE CHECK YOUR FLIGHT(S) AND PASSENGER(S) DETAILS BELOW. gfx-empty-7x7.gif FLIGHT(S) DETAILS From Athens to Paphos (FR1200) gfx-empty-7x7.gif DEPART (ATH) 

Athens gfx-empty-7x7.gif ARRIVAL (PFO) 

Paphos gfx-empty-7x7.gifFri 03 Apr 2015

17:30hrs ico-arrow-flight-duration-40x40.gifFri 03 Apr 2015

19:05hrs gfx-empty-7x7.gif Book   ico-parking-25x25.gifAirport carpark ico-transit-25x25.gifAirport transfers ico-carhire-25x25.gifCar hire gfx-empty-7x7.gif

 
 
 
 
 
 
 
 

gfx-empty-7x7.gif From Paphos to Athens (FR1210) gfx-empty-7x7.gif DEPART (PFO) 

Paphos gfx-empty-7x7.gif ARRIVAL (ATH) 

Athens gfx-empty-7x7.gifMon 06 Apr 2015

15:30hrs ico-arrow-flight-duration-40x40.gifMon 06 Apr 2015

17:05hrs gfx-empty-7x7.gif Book   ico-transit-25x25.gifAirport transfers ico-default-25x25.gifReserved seating ico-default-25x25.gifPriority boarding

 

 

 

Koukou!

 

 

Σιγα μην περιμενα τον Σεπτεμβρη ,Legion  ερχομαστε και σε Κυπριακο εδαφος γιατι μπορουμε.

Αlex to νου σου θα γινει χαμος!

 

Πρέπει να έρθεις μέχρη την Κύπρο για να κυλιστείς στις λάσπες? :D

 

Τουλάχιστον θα έχει ζέστη τον Απρίλιο οκ θα είναι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...