Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλα λεγανε οτι οι τουρκικες αυτες που εχουμε στο.στρατο ειναι οι καλυτερες απο θεμα υγιεινης...

 

Ή εξω στην φυση το ευχαριστιεσαι καλυτερα....

 

Αλλα αυτο με το νερο, νομιζω δεν μπορεις να εφαρμοστει πληρως...

 

Αλλα για την γραμμωση που λετε πιατευω οτι καλο ειναι ενα μηνα πριν να κοβει καποιος σταδιακα και να μενει εκει και μετα να ξανακοψει ωστε να του ερθει πιο ομολα ολο αυτο, το αποτομο, εχει περιεργα συμπτωματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Δεν ξερω για εσας αλλα σημερα ηταν το cheat day μου[μια φορα τηνε εβδομαδα],και χτυπησα μια πιτσα γιγας,ενα μπουκαλι μπυρα και μια ωραιοτατι κρεπαρα.Αντε 1 εβδομαδα υπομονη παλι.Παλι με ρυζια θα την βγαλουμε

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχουν τσιτ και τσιτ...δε θυμαμαι το στοχο σου αλλα το cheat day γενικοτερα κι οχι cheat meal , ειναι λιγο υπερβολη!

Εγω τα γουσταρω τα cheats και κανω ολοκληρο μηνα απο αυτα ,μετραει?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαργαριτα εχει ανεβασει φωτο, μια χαρα ειναι...

 

Ενα μηνα να.κοψει θα γινει κομματια παλι...

 

Εχω δει οτι η ηλικια 20-23 εχει πολυ θετικα.αποτελεσματα η γυμναστικη με βαρη ειδικα αν συμδυαστουν πρωτα με προγραμμα δυναμης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαργαριτα εχει ανεβασει φωτο, μια χαρα ειναι...

 

Ενα μηνα να.κοψει θα γινει κομματια παλι...

 

Εχω δει οτι η ηλικια 20-23 εχει πολυ θετικα.αποτελεσματα η γυμναστικη με βαρη ειδικα αν συμδυαστουν πρωτα με προγραμμα δυναμης

σκατα, δεν εχουμε ελπιδα...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λυστε μου μια αιωνια απορια. Πως προκυπτει το natural flavoring που υποσχονται οι εταιριες?

 

 

The term natural flavor or natural flavoring means the essential oil, oleoresin, essence or extractive, protein hydrolysate, distillate, or any product of roasting, heating or enzymolysis, which contains the flavoring constituents derived from a spice, fruit or fruit juice, vegetable or vegetable juice, edible yeast, herb, bark, bud, root, leaf or similar plant material, meat, seafood, poultry, eggs, dairy products, or fermentation products thereof, whose significant function in food is flavoring rather than nutritional. Natural flavors include the natural essence or extractives obtained from plants listed in 182.10, 182.20, 182.40, and 182.50 and part 184 of this chapter, and the substances listed in 172.510 of this chapter.

 

Δλδ φαντασμαγορικες γευσεις οπως στρατσιατελα, μπραουνι μιντ, ροκυ ροαντ, που θυμιζουν συστατικα που βαζεις σε παγωτο προκυπτουν απο φυσικες διεργασιες βαση αποσταγματων φρουτων λαχανικων και αρωματικων ελαιων ή μηπως εγω δε καταλαβαινω κατι

 

Εχω βρει γευσεις μεχρι και απο τα παρακατω. Παιζει δλδ να εχει προκυψει το αρωμαστη γευση της πρωτεινης χωρις να εχουν χρησιμοποιηθει μπισκοτα, καραμελες και σοκολατες?

 

malteser-millionaire-shortbread-h-0ca9f7

 

homemadejaffacakes_91480_16x9.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σήμερα η μέρα ξεκίνησε σκατά αλλα 100kg x 5 και 110kg χ2 ίσιος καθαρές
 βοήθησε που έκανα ήπια προπόνηση το Σάββατο κ ξεκουράστηκα λίγο αν και απο ύπνο πάλι είμαι στις 4-5 ώρες , ούτε βαλεριάνες με πιάνουν ούτε τίποτα (την πέταξα)
γαμημένο άγχος 
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σήμερα η μέρα ξεκίνησε σκατά αλλα 100kg x 5 και 110kg χ2 ίσιος καθαρές

βοήθησε που έκανα ήπια προπόνηση το Σάββατο κ ξεκουράστηκα λίγο αν και απο ύπνο πάλι είμαι στις 4-5 ώρες , ούτε βαλεριάνες με πιάνουν ούτε τίποτα (την πέταξα)

γαμημένο άγχος

 

Ελα ρε μη τα πετας,τα ηθελα.

Αστα το αγχος μας καταστρεφει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημητρούλ με είχαν πρήξει επειδή βρομούσε πολύ , την είχα σε σακούλι στα κάτω ντουλάπια και μύριζαν όλα . χαχαχ .. να καταλάβεις έβαλα 9 κουταλιές της σούπας(1 του γλυκού μ είχε πει ο πωλητής) full και έφτιαξα 4 κούπες για να δω γιατί δεν με πιάνει , είχα δοκιμάσει 1κ γλυ , 2 , 3 ,5 τίποτα. Τις πίνω και δεν κατάλαβα τίποτα, το μάτι γαρίδα. Ε λέω άντε να την ξεφορτωθώ δεν έχει νόημα xD

απλά αμα κάτσω το βράδυ στο pc και αρχίσω να σκέφτομαι πότε θα αρχίσουμε δουλειά πχ με το πρόγραμμα , πότε το ένα πότε το άλλο , άλλες μαλακίες που συμβαίνουν αυτόν τον καιρό κ γενικά αν σκέφτομαι οτιδήποτε με απασχολεί περνάει η ώρα κ πάει 1-2 και δεν το έχω καταλάβει 
τελικά η μέρα σήμερα δεν ηταν απλά καλή σε θέμα προπόνησης -> offtopic->

έπεσε κ τηλ απ το Κεκ χαχ
yeeyyyy , επιτέλους ένα πρόγραμμα που πληρώνουν κάθε μήνα
τώρα μένει να πάω σε δουλειά με προοπτικές να μείνω και μετά μπας κ ρολάρει καλύτερα το πράγμα κ απ του χρόνου αναλόγως αν θα βολεύει με το θέμα της δουλειάς να βρω και καμια καλή ειδικότητα να τελειώσω έξτρα να έχω περισσότερες επιλογές γιατι φέτος Φλεβάρη που ήθελα δεν γινόταν , δεν μπορείς να μπεις στο 2ρο 6άμηνο .  

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.iherb.com/Now-Foods-L-Tyrosine-500-mg-120-Capsules/836?at=0
εγώ θα δοκιμάσω αυτά να δω πως θα πάω, μόλις μου ήρθε η παραγγελία 

νομίζω θα χρειαστείς σκεύασμα για τον ύπνο .... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε όχι και φάρμακα ρε χαχα , 5 ώρες ύπνος ειναι οκ απλά ήθελα παραπάνω.
τις Κυριακές βέβαια κοιμάμαι 9-10 ώρες , απλά τις καθημερινές ξυπνάω νωρίς 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αύριο πάω για εργομέτρηση - αν θέλετε, ανεβάζω τα αποτέλεσματα εδώ.

 

Την Τετάρτη (εκμεταλλευόμενος την αργία), πάμε για διαδρομή 200χλμ! Δεν μπορώ να περιμένω, λέμε! Το καλύτερο; Την Κυριακή, θα πάμε για άλλα 200χλμ!

 

Υ.Γ.: Ήρθε και το καινούριο ποδηλατικό κράνος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα:

 

Squat: 4 x 2 @142,5

Deadlift: 3 x 1-1-1 @ 180-185-185

+ 1 x 3 @ 185 (AMRAP set)

 

Προσπαθούσα να κρύψω το χαζο-χαμόγελο που είχα όταν τελείωσα το 3ο σετ.

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...