Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

έλεγα τις προάλλες για τα κόμπλεξ και την ηλιθιότητα πολλών bb
check this out



what a douchebag....... lel 

edit : ------>lololololol

 11024703_1799069760319239_65116584694980

πικραααααα Επεξ/σία από nicoc89
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Ενταξει  το εχω ζησει απειρα που αυριο ειναι αργια αν δεν κανει καλο καιρο να παω για καφε που εχει αυτην την αηδια την μουνταμαρα ολο τον χειμωνα που Γ@μηθηκε ο Διας ,δεν θα βγω απο το σπιτι , το gym einai κλειστο  θα κλεισω και τηλεφωνα,κουρτινες ,φωτα   και θα λιωσω στο Bloodborne .

 

 

 

 

Υ.Γ Aν με ζητησει κανεις δεν θα ειμαι εδω.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει  το εχω ζησει απειρα που αυριο ειναι αργια αν δεν κανει καλο καιρο να παω για καφε που εχει αυτην την αηδια την μουνταμαρα ολο τον χειμωνα που Γ@μηθηκε ο Διας ,δεν θα βγω απο το σπιτι , το gym einai κλειστο  θα κλεισω και τηλεφωνα,κουρτινες ,φωτα   και θα λιωσω στο Bloodborne .

 

 

 

 

Υ.Γ Aν με ζητησει κανεις δεν θα ειμαι εδω.

θα σαπίσεις στο bloodborne??? 

παίρνω να τα ταπεράκια μου και έρχομαι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα σαπίσεις στο bloodborne??? 

παίρνω να τα ταπεράκια μου και έρχομαι 

 

Οχιιιιιι... θελω να το ζησω home alone δεν δεχομαι ανθρωπινη παρουσια σε ακτινα 20 μετρων .Θα ξαναγινω ανθρωπος την Πεμπτη :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αν πας με νεύρα για προπόνηση ανεβάζεις σε όλες τις ασκήσεις. Πρώτη φορά που πετούσα τους αλτηρες από ψηλά Γιατί δεν είχα δύναμη να τους κρατήσω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν πας με νεύρα για προπόνηση ανεβάζεις σε όλες τις ασκήσεις. Πρώτη φορά που πετούσα τους αλτηρες από ψηλά Γιατί δεν είχα δύναμη να τους κρατήσω

Εγώ το αντίθετο. Επειδή σκέφτομαι διάφορα πράγματα για το lift που πρόκειται να μπω δεν γίνεται να τα κάνω χωρίς καθαρό μυαλό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ήταν νεύρα γιατί Κάποιος με εκνεύρισε και δεν είχα καθαρό μυαλό ήταν νεύρα στεναχώριας οπότε πας και ξεσκας.

Τι να σου πω...εγώ δεν μπορώ και πάλι έτσι. Και να συμβεί κάτι το το αφήνω για αργότερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

spect οι περισσότεροι που έχω γνωρίσει στο γυμναστήριο π είμαι τα τελευταία χρόνια γιαυτό γυμναζόμαστε , για να ξεσκάμε και να κοντρολάρουμε τα νευρα μας , δεν είδα κανέναν χαρούμενο κ ανέμελο με όλα τα προβλήματα του λιμένα 
Οταν έχεις νευρα το καλύτερο ειναι να πας να εκτονωθείς ή σε βάρη ή σε αερόβια ή οτιδήποτε , ακόμα και ενας περίπατος κανει καλό κ βοηθάει . 

Θυμάμαι ακόμα την κουβέντα κάποιου "αν κλείνανε αυριο όλα τα γυμναστήρια θα έβλεπες να σφάζονται στους δρόμους" 
 

α και πολλά ψυχολογικά προβλήματα , έχω στο μυαλό μου χαρακτηριστικές περιπτώσεις και μια ίσως είναι κ επικίνδυνη  xD


Εγώ το αντίθετο. Επειδή σκέφτομαι διάφορα πράγματα για το lift που πρόκειται να μπω δεν γίνεται να τα κάνω χωρίς καθαρό μυαλό.

για εξήγησε το λίγο τι σκέφτεσαι πάνω κάτω γιατι δεν το κατάλαβα , μου κίνησες το ενδιαφέρον 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά αυτός ο Μάρτης δεν υπάρχει, δεν πρέπει να είχαμε πάνω από 2-3 ηλιόλουστες μέρες όλο το μήνα. Μλκς, ψυχοπλακώθηκα...

 

Μετράω τις μέρες μέχρι τις διακοπές του Πάσχα να ξαναγίνω άνθρωπος. Σιχαίνομαι την γκρίνια και τη μιζέρια!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ να δεις! κ είμαι τόσο χαρούμενος άνθρωπος!!!!!!!!!!!
άντε να έρθει το καλοκαίρι να κάνουμε κανα μπάνιο να λιαστούμε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλοι με τα ταπεράκια αύριο, άλλοι θα λιώσουν με το Bloodborne κι εγώ στο ποδηλατάκι μου θα γράψω 200χλμ+ αύριο! :-D

 

Να περάσουμε καλά όλοι, αυτό είναι το ζητούμενο! :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...