Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σημερα ηταν στην δουλεια να σηκωσουμε ενα ρολο καμια διακοσα κιλα νομιζω μπορει και πιο λιγα.. ειχα τον αλλον που ναι 130 κιλα να φωμαζει καποιον οντως πολυ δυνατο, λεω τι θες να κατεβασω αυτο, του κανω ελα να το κατεβασουμε, γελαει... πιαστο του κανω το επιασα κι γω... το κατεβασαμε σαν κατεβασμα απο αρσεις..

 

Λεω ειδες θεληση να υπαρχει.. δεν στο ειχα μου απαντησε...

 

Στραβομαρα ειδικα κλειστη λαβη τοσα κιλα δεν γινονται...

 

Παρε μια whey καθαρη και για υδατανθρακα βρωμη σε σκονη και μπερδεψε το ενα κιλο να την κανεις πληρης...

 

Αρχισε να πινεις σοκολατουχο γαλα αν θες να ανεβεις σε δυναμη αλλα θα λιποσεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Ελπίζω τουλάχιστον να το δει κανείς άμπαλος το βίντεο και αν δεν καταλαβαίνει με τον συμβατικό τρόπο να τα πιάνει καλύτερα με λίγο σαρκασμό. 

 

https://youtu.be/2Ic3YTmszeQ

 

Άρσεις σίγουρου θανάτου, εννοείται, εκτός και αν σε προλάβει ο ΚΑΡΚΙΝΟΣ ΣΤΑ ΓΟΝΑΤΑ

 

Τελικά το παγωτάκι πριν την προπόνηση , ακριβώς πριν, βοηθάει. Χέσε τα ισοτονικά.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Jethro,υπομονή και επιμονή θέλει το "άθλημα".Είναι νωρίς ακόμα όπως σου είπαν και οι υπόλοιποι.

Για αλλαγές μέτρηση με μεζούρα και φωτογραφίες ανα μήνα.Θα δεις ότι σίγουρα θα έχεις αλλαγές που δεν τις παίρνεις χαμπάρι καθώς περνάει ο καιρός.Η διατροφή σου κατ'εμέ είναι φουλ καθαρή,δεν νομίζω να την κάνει κανείς από μας :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να είμαι έτοιμος αν με βάλει στο μάτι καμία κωνσταντοπουλου.
Τουλάχιστον στηρίζω την ελληνική παραγωγή σε περίοδο κρίσης :-P

 

Edit: Ρωτησα πως τουμπανιασανε ετσι, αναβολικα. Νο γουει ας μεινω σκετο φιτ, θελω να κανω ενα κοριτσακι που μου εχει κολησει στο μελλον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mε φαγατε  γρουσουζηδες ! Βγηκαν overexposed οι φωτογραφιες απο το ναυαγιο στην Κυπρο την καταρα μου να εχετε...

 

Ατυχία ρε, δεν πειράζει! Πάντα υπάρχει η επόμενη φορά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ατυχία ρε, δεν πειράζει! Πάντα υπάρχει η επόμενη φορά!

Δες στο τοπικ της αυτονομης λεπτομερειες .Καλα στα @@ μου θα ξαναπαω μολις βγαλω το advanced  δεν παιζει εγω να μην εχω φωτος απο εκει .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι my bad παιδιά 35 είναι συγνώμη για την παραπληροφοριση.

 

Ηταν σίγουρο ρε συ οτι κάνεις λάθος ,  εγω πχ που εχω λιγο μεγαλύτερα χερια απο τα δικά σου βαζω 2 εικοσάρικα και την μπάρα και μου φεύγει ο κώλος να κάνω 5-6 σωστές επαναλήψεις  ,  οχι 65 !

 

σπεκτ ασε τις μλκιες και την συκοφαντική δυσφήμηση  η φώτο είναι απείραχτη ουτε το αρκουδάκι κατω δεξια δεν εσβησα   χααχαααχ

 

 

 

-------------------------------

Φώτη οταν ξαναπάς μην το πεις εδω  , πέφτουν τρελές κατάρες μιλάμε :)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θεμα ειναι οτι κανω λαθος τις ασκησεις και ο γυμναστης ειναι στοκος και αφαντος, ολο γκομενιζει στη πισινα

Ζωνη εφιδρωσης κανει καμια δουλεια ? εχεις καμια αποψη επι αυτου ?

Ηταν σίγουρο ρε συ οτι κάνεις λάθος ,  εγω πχ που εχω λιγο μεγαλύτερα χερια απο τα δικά σου βαζω 2 εικοσάρικα και την μπάρα και μου φεύγει ο κώλος να κάνω 5-6 σωστές επαναλήψεις  ,  οχι 65 !

 

σπεκτ ασε τις μλκιες και την συκοφαντική δυσφήμηση  η φώτο είναι απείραχτη ουτε το αρκουδάκι κατω δεξια δεν εσβησα   χααχαααχ

attachicon.gifImage00030 (3).jpg

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βαλτην , μην περιμένεις θαύματα ουτε να χάσεις πόντους απο την μέση  , αυτο που κάνει ειναι να σε βοηθαει να ιδρώνεις τοπικά περισσότερο , ο ιδρώτας διώχνει τις τοξίνες οπότε αυτό και μόνο καλό κάνει ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο το λοτελα καλη και η παναγιωτενα.

Εχω καταντησει πολυ fluffy σαν τον unicoooorn απο το despicable me.

Λιγο απο δω λιγο απο εκει να επανελθω.

Αυστηρη διατροφη, συχνη και τακτικη προπονηση ε του φουστη θα επανελθω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

ζωνη εφιδρωσες και γενικα προπονησεις με ντυσιμο για περισσοτερο ιδρωτα ειναι απλα ανουσιες και δρουν μονο αρνητικα!

 

πεταμενα λεφτα! οτι και να χασεις με τον ιδρωτα θα πιεις μετα νερακι και θα το παρεις πισω! επισης απο οσα ξερω τοξινες μεσω ιδρωτα δεν χανονται ή ειναι υπερβολικα μικρο το ποσοστο που δεν πιανεται καν

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...