Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σημερα ειχα ποδια με φιλο.Σκοπος να μην μπορω να περπατησω στο τελος.Πρεσα κλειστα ποδια τα πελματα να κανουν v η φτερνα να ακουμπαει στον κωλο 280 κιλα μεχρι να παραλυσουν τα ποδια μου.Προβολες περπατωντας  ολο το τζιμ πανω κατω με μια 20κιλη ζυγισμενη πλακα στο καθε χερι μεχρι να πεσω κατω μαζι με τις πλακες.Γαμπες γυρω στα 120 κιλα καθηστος και 160 μαζι με την μπαρα ορθιος μεχρι που μου ζαλιστικα και μου φυγανε τα κιλα πανω στο σβερκο ε εκει νευριασα ακομα παραπανω και εκανα κιαλο.Και αλλα πολλα τους γαμησαμε τα ραματα.Δεν καταλαβαινουμε απο ζεστη και αρχιδιες αυτα ειναι φλωρικα ουτε κλιματισμο δεν εχουμε εκει δυο ανεμιστηρες και δεν καταλαβαινουμε χριστο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

εχεις ζήσει ποτέ μόνος? Αν όχι θα καταλάβεις πως :D

 

Tι εννοεις μονος μου  σε ερημιες ξερω γω? Μονος μου μενω .

Φωτη χαιρετίσματα απο Vincenzo

Εχω φαει εκει ρε Μαργαριτονι πολυ καλο ΑΛΛΑ δεν με καλεσες ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tι εννοεις μονος μου  σε ερημιες ξερω γω? Μονος μου μενω .

 

 

ε πως γίνεται να μένεις μόνος και να μην βράζεις ούτε αυγό η να μην κάνεις καφέ? 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που δε λέει η έρευνα του Μαους ειναι ότι ναι μεν σε χαμηλή ένταση καις μεγαλύτερο ποσοστό λίπους απ´ ότι σε υψηλή ένταση ΑΛΛΑ ειναι τόσες λίγες οι θερμίδες που στην ουσία δεν καις τίποτα. Το περπάτημα ειναι σούπερ άσκηση για την καρδιά αλλά άμα θες να χάσεις βάρος δε βοηθά ιδιαίτερα.

 

Το ΤΑΒΑΤΑ ειναι φοβερό πρωτόκολλο κι ένας αρχάριος μπορεί να το κάνει προσαρμόζοντας την ένταση της άσκησης στις δικές του δυνατότητες. Επιπλέον, βλέποντας ότι "κλέβει" έχει ταυτόχρονα τη δυνατότητα να μετράει την πρόοδο του αφού σταδιακά κλέβει λιγότερο μέχρι να φτάσει στο επίπεδο να βγάλει το προγραμμα αυτούσιο.

 

Και το σημαντικότερο: 4 λεπτά άσκησης ισοδυναμούν με 30 λεπτά αεροβικής σε μέτρια ένταση. Για όσους έχουν ζήτημα με το χρόνο που μπορούμε να διαθέσουμε στην προπόνηση, αυτό ειναι πολύ κρίσιμο χαρακτηριστικό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κλεινουν τα γυμναστηρια σας για τις δακοπες αυτη την περιoδο και για ποσο χρονικο διαστημα? Εμενα για δεκα μερες απο Σαββατο,και ανοιγει στις 17 μετα. :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε πως γίνεται να μένεις μόνος και να μην βράζεις ούτε αυγό η να μην κάνεις καφέ? 

Γινεται ρε φιλε τρωω  εξω , μεερικα μεσημερια τρωω στους γονεις μου που μενουν κοντα και κατα καιρους μαγειρευει  η κοπελα που θα εχω που ειναι το περιεργο?Καφε  περνω παντα απο εξω ΠΑΝΤΑ ομως .

Το ΤΑΒΑΤΑ ειναι φοβερό πρωτόκολλο κι ένας αρχάριος μπορεί να το κάνει προσαρμόζοντας την ένταση της άσκησης στις δικές του δυνατότητες. 

Γιαννη δεν θα με τρελανεις εσυ καλοκαιριατικα εγω θα σε τρελανω ...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμπελοκηπους.Αυτες οι μαλακιες που κανουν που κλεινουν ειναι απαραδεκτες να βρεις αντικαταστατη ρε φιλε να το ανοιγει, ο αλλος ειναι αθηνα και θελει να κανει βαρη και στην τελικη πληρωσε 30 μερες οχι 20

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γινεται ρε φιλε τρωω  εξω , μεερικα μεσημερια τρωω στους γονεις μου που μενουν κοντα και κατα καιρους μαγειρευει  η κοπελα που θα εχω που ειναι το περιεργο?Καφε  περνω παντα απο εξω ΠΑΝΤΑ ομως .

Γιαννη δεν θα με τρελανεις εσυ καλοκαιριατικα εγω θα σε τρελανω ...

To Ταβατα ουτε και εγω καταλαβα τι ειναι, αλλα ειπα να μην ρωτησω και με παρετε για ασχετο. :devil:

αμπελοκηπους.Αυτες οι μαλακιες που κανουν που κλεινουν ειναι απαραδεκτες να βρεις αντικαταστατη ρε φιλε να το ανοιγει, ο αλλος ειναι αθηνα και θελει να κανει βαρη και στην τελικη πληρωσε 30 μερες οχι 20

Εναξει μωρε και αυτοι ανθρωπο ειναι δικαιουνται να πανε διακοπες.Το κακο,που λιγο με δυσαρεσκει ειναι οτι μια εβδομαδα πριν κλεισουν,μας μειωνει το ωραριο απο 4 το μεσημερι μεχρι 10 το βραδυ.Και με δυσκολευει αυτο πολυ γιατι μου αρεσει να γυμαζομαι κατα τις 8 το πρωι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω εμενα μου φαινονται μαλακιες ολα αυτα τι να παει να πει μειωμενο ωραριο ο αλλος εχει μαθει να γυμναζετε μια συγκεκριμενη ωρα γιαυτο σηκωνετε και φευγει ο κοσμος και παει στα μεγαλα και θα κλεισουν ολα αυτα τα μικρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω εμενα μου φαινονται μαλακιες ολα αυτα τι να παει να πει μειωμενο ωραριο ο αλλος εχει μαθει να γυμναζετε μια συγκεκριμενη ωρα γιαυτο σηκωνετε και φευγει ο κοσμος και παει στα μεγαλα και θα κλεισουν ολα αυτα τα μικρα.

Εχεις δικιο αλλα επειδη ειναι πολυ συμπαθης ο ιδιοκτητης και οι γυμναστες/στριες πολυ καλα παιδια που βοηθανε συνεχως και ενδιαφερονται δεν παραπονιομαστε.Ειναι και η κριση στην μεση. (Δεν ειναι μικρο ειναι μεσαιο γυμναστηριο,εχει και πολυ καλη σχολη Krav Maga,αν το γραφω καλα.)

 

Εχω βρει νομιζω πως θα αντιμετωπισω αυτη την 10ημερη διακοπη απο την γυμναστικη. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...