Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Μανο εσυ και ο μαους ειστε αλλη κατηγορια, ο καλος λογος ενοειται παντα για τα τουμπανα

Ο μαους ειναι τσιχλας και γατακι  και ασχετος με την γυμναστικη αχ0χα00χα0α

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κερατάδες θα κλείσουν το γυμναστήριο 10 μέρες και μας το είπανε τελευταία στιγμή.

 

Πρέπει να σκάσω τώρα ένα κάρο λεφτά για να πάρω βάρη να κάνω τουλάχιστον χέρια-ώμους.

 

και πάνω που είχα ανεβάσει πάγκο.....

No offence αλλά μόνο εμένα μου φαίνεται παράλογο?

Για 10 μέρες που δεν θα πας γυμναστήριο θα καταστραφεί ο κόσμος?

Στην τελική κάνε κάτι σε bodyweight.

Ακόμα θυμάμαι το ποστ σου σε άλλο thread που ανέφερες ότι δεν κάνεις σχέση etc γιατί η ζωή σου είναι τα βάρη.

15 ώρες γυμνάζεσαι?

Λογικευτείτε γιατί χανόμαστε :)

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καθολου παραλογο πληρωσε 30 μερες οχι 20 εγω μπορει να θελω να κανω καθε μερα να μου το πεις απο την αρχη να παω σε αλλο γυμναστηριο δεκα μερες ειναι πολλες βγαινεις εντελως εκτος ρυθμου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 δεκα μερες ειναι πολλες βγαινεις εντελως εκτος ρυθμου

10 μέρες αν κάνεις πρωταθλητισμό ίσως...(εδώ ακόμα και αθλητές κάνουν παύσεις).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 μέρες αν κάνεις πρωταθλητισμό ίσως...(εδώ ακόμα και αθλητές κάνουν παύσεις).

Διαφωνώ. Σήμερα που μιλάμε έχει ακριβώς 10 μέρες να ανέβω στο ποδήλατο. Εάν προσπαθήσω να κάνω μια μέση/συνηθισμένη απόσταση (~80χλμ), το πιο πιθανό είναι να "τα φτύσω" στα μισά - εκτός ρυθμού εντελώς.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαφωνώ. Σήμερα που μιλάμε έχει ακριβώς 10 μέρες να ανέβω στο ποδήλατο. Εάν προσπαθήσω να κάνω μια μέση/συνηθισμένη απόσταση (~80χλμ), το πιο πιθανό είναι να "τα φτύσω" στα μισά - εκτός ρυθμού εντελώς.

Συμφωνώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Για 10 μέρες που δεν θα πας γυμναστήριο θα καταστραφεί ο κόσμος?

 

 

10 μέρες είναι πολλές για κάποιον ασχολείται σοβαρά, και η σοβαρή ενασχόληση με κάτι δεν σημαίνει ότι είσαι επαγγελματίας αθλητής η πρωταθλητής.

 

Ο κόσμος δεν θα καταστραφεί ακόμα και αν σταματήσουμε να πηγαίνουμε τελείως.

 

Big boss ο πιο φτηνός τρόπος να την βγάλεις αν δεν βρεις άλλο gym και για να μην γεμίσεις το σπίτι βάρη και μπάρες είναι τα λάστιχα. Μην τα υποτιμάς. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε αφήστε τα αυτά - ποιος μαους, τουμπανα ειστε ολοι και ο αλεξ και ο σπεκτ και ο νικος  και ο φωτης , -καλα αυτος και αν ειναι τούμπανο απλά δεν ανεβάζει φώτο μην τον ματιάσουμε :)

 

 

Τσα !

 

 

  

είπα να κάνω ενα ζεσταματακι

 

κουκλος εχω βγει χαχαχααχα αν δεν ήμασταν μονο άντρες εδω δεν παίζει να  ανέβαζα με την καμια :-)

 

 

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε αφήστε τα αυτά - ποιος μαους, τουμπανα ειστε ολοι και ο αλεξ και ο σπεκτ και ο νικος  και ο φωτης , -καλα αυτος και αν ειναι τούμπανο απλά δεν ανεβάζει φώτο μην τον ματιάσουμε :)

 

 

Τσα !

 

 

  

είπα να κάνω ενα ζεσταματακι

attachicon.gif1σδσδς.jpg

κουκλος εχω βγει χαχαχααχα αν δεν ήμασταν μονο άντρες εδω δεν παίζει να την ανέβαζα με την καμια :-)

 

 

Εγω η αληθεια ειναι οτι δεν ανεβαζω  πλεον γιατι με  εχουν φαει  χα0χα00χα0χ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι από κινητό διακοπές οπότε δεν έχω link εύκαιρο αλλά υπάρχουν δεδομένα ότι είναι μια καλή στρατηγική η μερική παύση για τα μακροχρόνια gains. Ειδικά 10 μέρες είναι ότι πρέπει. Έχει να κάνει με ένα φαινόμενο που λέγεται repeated bout effect που ουσιαστικά είναι το πόσο προσαρμοζομαστε σε ένα stimulus. Μετά από μεγάλες περιόδους έντονης προπόνησης λιγοστεύουν τα adaptations της προπόνησης και άρα τα gains. Εννοείται χρειάζεται και το κατάλληλο planning για να ειναι το αποτέλεσμα θετικό στο Ηράκλειο. Nerd mode off. Μάνο αλεξ ωραίοι.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προγραμματιστή να ακούσεις να μιλάει, λιγότερους όρους θα χρησιμοποιήσει. Τσίλαρε δικέ μου, για γυμναστική μιλάς, δεν θα στείλεις πύραυλο στο διάστημα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κερατάδες θα κλείσουν το γυμναστήριο 10 μέρες και μας το είπανε τελευταία στιγμή.

 

Πρέπει να σκάσω τώρα ένα κάρο λεφτά για να πάρω βάρη να κάνω τουλάχιστον χέρια-ώμους.

 

και πάνω που είχα ανεβάσει πάγκο.....

Πλάκα κανεις, έτσι; Για 10 μέρες άνετα κανεις σοβαρή δουλειά με body weight ασκήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...