Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 μέρες αν κάνεις πρωταθλητισμό ίσως...(εδώ ακόμα και αθλητές κάνουν παύσεις).

Ε ναι διαφωνεις γιατι δεν ξερεις απο βαρη και ββ γενικα.Για την ακριβεια  εχεις δυομιση μερες χρονικο περιθωριο πριν αρχισεις να πεφτεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Ρε αφήστε τα αυτά - ποιος μαους, τουμπανα ειστε ολοι και ο αλεξ και ο σπεκτ και ο νικος  και ο φωτης , -καλα αυτος και αν ειναι τούμπανο απλά δεν ανεβάζει φώτο μην τον ματιάσουμε :)

 

 

Τσα !

 

 

  

είπα να κάνω ενα ζεσταματακι

attachicon.gif1σδσδς.jpg

κουκλος εχω βγει χαχαχααχα αν δεν ήμασταν μονο άντρες εδω δεν παίζει να  ανέβαζα με την καμια :-)

 

 

 

την πατησες, αυτομολησα απο το anti-fitness.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα ειναι προχωρημένος θα χρειαστεί βαρείς αλτήρες άρα θα σκάσει ενα σεβαστό ποσό. Αξίζει μόνο για 10 μέρες αντί να κάνει συντήρηση με ασκήσεις με το βάρος του σώματος;

 

Δικό του πορτοφόλι, δίκη του η απόφαση. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΞ

 

Άμα ειναι προχωρημένος θα χρειαστεί βαρείς αλτήρες άρα θα σκάσει ενα σεβαστό ποσό. Αξίζει μόνο για 10 μέρες αντί να κάνει συντήρηση με ασκήσεις με το βάρος του σώματος;

Δικό του πορτοφόλι, δίκη του η απόφαση. :)

Εξαρταται ποσο σκαλωμενος εισαι.Εγω ποιο μικρος πηγαινα 15-20 αυγουστου πχ που εκλεινε το παλιο μου τζιμ σε αλλο μακρια για να μην χασω καμια προπονηση.Τωρα αυτο που ειμαι δεν κλεινει απλα ποτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την πατησες, αυτομολησα απο το anti-fitness.

Οχι ρε π%#η μου γαμωτο  ..

πες το ρε συ Ευα οτι μπαίνεις εδώ , να φτιάξω λίγο το μαλλί  να ρίξω ενα χαμογελάκι , ενα τσακπινιαρικο βλέμμα  , κάτι

  :) :ph34r: :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενα duck face

Ναι ρε φίλε, έστω :-)

 

 

Μπος βασικά στα αγγλικά γράφεις ,που κ που πετάς και κάνα Ελληνικό χαχαχαχα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ναι διαφωνεις γιατι δεν ξερεις απο βαρη και ββ γενικα.Για την ακριβεια  εχεις δυομιση μερες χρονικο περιθωριο πριν αρχισεις να πεφτεις.

Συμφωνώ και επαυξάνω :)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα ρε κωλοπαιδα μια καλη κουβεντα δεν μου χετε πει!

 

dymatize παρε ειναι ποιοτικη εταιρεια

Η dymatize σε ελέγχους (στις πρωτεΐνες της) είχε βγει - 15% περίπου σε περιεκτικοτητα (παλιότερα).

 

Προσωπικά, δεν την εμπιστεύομαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θελω να κρατησω την optimum για μεταπροπονητικα και να παρω μια πολλαπλών πηγών για οποιαδηπξτε αλλη στιγμη.

 

Βασικα θελω να αρχισω να παιρνω πρωτεινη κ στο ξυπνημα κ πριν τον υπνο

 

Σκεφτομαι να δοκιμασω την combat

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

really?αυτα που σου λεω ειναι κατευθειαν απο αμερικη απο αθλιατρο εσυ μπορεις να πιστευεις τον νιγκα γιο κανε οτι θες.Ναι αυτος σου λεει κανε μια βδομαδα οφφ αν εχεις γαμηθει μπας και επανελθουν οι ορμονες σου αλλα υπαρχει  ποιο καλος τροπος να το κανεις λεγετε συντηρηση και κυκλικο.Η μια βδομαδα σε παει δυο βδομαδες πισω ουσιαστικα.Ειρωνευεσε κιολας αυτο μου αρεσει.Καθοσουν και εψαχνες κιολας και καλα για να μου την μπεις.Εσυ να κανεις οφφ απο τι που ειχες πεντε μερες να πας για βαρη επειδη ειχε ΖΕΣΤΗ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ναι διαφωνεις γιατι δεν ξερεις απο βαρη και ββ γενικα.Για την ακριβεια  εχεις δυομιση μερες χρονικο περιθωριο πριν αρχισεις να πεφτεις.

 

Μάνο, το bold ισχύει (έστω και γενικά) για όλα τα είδη ασκήσεων ή αφορά μόνο στην εκγύμναση με βάρη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η dymatize σε ελέγχους (στις πρωτεΐνες της) είχε βγει - 15% περίπου σε περιεκτικοτητα (παλιότερα).

 

Προσωπικά, δεν την εμπιστεύομαι.

Μην την εμπιστευεσε εγω την εμπιστευομαι

Μάνο, το bold ισχύει (έστω και γενικά) για όλα τα είδη ασκήσεων ή αφορά μόνο στην εκγύμναση με βάρη;

Μυικη υπερτροφια.Χανεις το λεγομενο edge

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...