Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

ο μυς δε φαινεται σε ακτινογραφια. θα σου πει ο γιατρος αν χρειαστει απεικονιστικος ελεγχος και τι (ακτινογραφια, αξινικη, μαγνητικη, υπερηχοσ κλπ)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αχαχαχχα κατσε και ακομα ειναι χειμωνας, με τα μπουφαν κυκλοφορουμε :devil:

1,70-72 @ 85kg δεν χρειάζεσαι μπουφάν ^^

πλάκα πλάκα δεν φόρεσα μπουφάν φέτος , με ζακέτες κυκλοφορώ , δεν είδαμε κρύα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1,70-72 @ 85kg δεν χρειάζεσαι μπουφάν ^^

πλάκα πλάκα δεν φόρεσα μπουφάν φέτος , με ζακέτες κυκλοφορώ , δεν είδαμε κρύα 

Που μενεις? Εμεις εδω πανω ειχαμε αρκετες μερες κρυο.Αρνητικες θερμοκρασιες και σε συνδυασμο με την κωλο υγρασια που μας δερνει δε γινοταν χωρις μπουφαν :P

 

Πηγα πηρα 2-3 φουτερ καλες να φοραω παντως γτ οντως δεν παλευεται να κουβαλας παντου μπουφαν.Εχω κανει απειρες φορες τη μαλακια να το παρω μαζι μου "σε περιπτωση που κρυωσω" και τελικα το κραταω σαν μαλακας ολη μερα και ιδρωνει το χερι μου xD

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που μενεις? Εμεις εδω πανω ειχαμε αρκετες μερες κρυο.Αρνητικες θερμοκρασιες και σε συνδυασμο με την κωλο υγρασια που μας δερνει δε γινοταν χωρις μπουφαν :P

 

Πηγα πηρα 2-3 φουτερ καλες να φοραω παντως γτ οντως δεν παλευεται να κουβαλας παντου μπουφαν.Εχω κανει απειρες φορες τη μαλακια να το παρω μαζι μου "σε περιπτωση που κρυωσω" και τελικα το κραταω σαν μαλακας ολη μερα και ιδρωνει το χερι μου xD

Πάτρα

Κ εδώ πήγε - αλλα όχι όπως έλεγαν , υποτίθεται πως θα ήταν ο ποιο κρύος χειμώνας φέτος 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι λεει αυτο το κυμα κακοκαιριας που εχει η αμερικη τωρα.Θα ερθει στην ευρωπη.

Τωρα κατα ποσο η ελλαδα πιανεται σαν ευρωπη δε ξερω..ακομα και για τον καιρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι μόνο καπνίζει αλλά αυξάνεται συνεχώς. Σε μπαράκια σπάνια θα βρεις παρέες που να μην καπνίζει κανείς. Ότι χειρότερο υπάρχει και η μαλακια είναι ότι το τρώμε και εμείς στη μάπα.

 

και μετα βρωμανε τα ρουχα και δεν μπορεις να τα ξαναφορεσεις,κατευθειαν πληντηριο..

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχετε καμια γνωμη για γαντια γυμναστηριου μαρκες,τιμες,μαγαζι κτλπ, το προγραμμα εχει αρχισει να δυσκολευει και τα χερια μου εχουν αρχισει να βγαζουν κατι φουσκαλακια με την τριβη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

εχετε καμια γνωμη για γαντια γυμναστηριου μαρκες,τιμες,μαγαζι κτλπ, το προγραμμα εχει αρχισει να δυσκολευει και τα χερια μου εχουν αρχισει να βγαζουν κατι φουσκαλακια με την τριβη.

τα ιδια σκατα ολα αργα η γρηγορα θα θελουν αλλαγη! για μενα παρε καποια φτηνα μην δωσεις πολλα λεφτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχετε καμια γνωμη για γαντια γυμναστηριου μαρκες,τιμες,μαγαζι κτλπ, το προγραμμα εχει αρχισει να δυσκολευει και τα χερια μου εχουν αρχισει να βγαζουν κατι φουσκαλακια με την τριβη.

Γενικα σε μαγαζι με αθλητικα ειδη.Παραπανω απο 5-6 ευρω για γαντια μη δωσεις.

Και γω απο βδομαδα θα παω στο xtreme stores να τσιμπησω ενα ζευγαρι γαντια και στραπς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάτρα

Κ εδώ πήγε - αλλα όχι όπως έλεγαν , υποτίθεται πως θα ήταν ο ποιο κρύος χειμώνας φέτος

 

Είδα μια εκπομπή όπου ένας μετεωρολόγος έλεγε πως επιστημονικά ειναι ΑΔΥΝΑΤΟ να γίνει μακροπρόθεσμη πρόβλεψη για τη θερμοκρασία (την εκπομπή την είδα το Νοέμβρη όπου και ο παρουσιαστής τον ρώτησε αν θα έχουμε κρύο χειμώνα όπως λεγόταν). Αυτό που μπορούσε να πει ήταν πως με βάση κάτι ρεύματα στους ωκεανούς, υπήρχε μεγάλη πιθανότητα να έχουμε ξηρό χειμώνα -όπως κι έγινε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα στο gym νομιζα οτι καποιος γυρναγε ταινια αλλα τελικα οντως εγινε αυτο. Ενας τυπας με φανελακι εξωπλατο κυριλε και ετσι να φαινονται οι μυς ετρεχε με ολη του την δυναμη διαδρομο. Σε μια φαση βγαζει το κινητο απο την θηκη και καλα δεν με νοιαζει που sprintαρω το κανω και με ενα δαχτυλο. Στα 30 δευτερολεπτα περιπου ξεχνιεται με το κινητο φευγει η πετσετα χανει τον ελεγχο τελοσπαντων και απο τον διαδρομο φευγει καθετα πισω φευγατος ΚΑΙ ΜΠΗΚΕ ΣΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ. Καλα λιποθυμησε ολο το gym απτο γελιο και ο τυπος απτην ντροπη του εκατσε στο μπανιο 10-20 λεπτα. Ετσι παιδια γιατι η δηθενια > all.

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά αυτό μπορεί να συμβεί σε όλους , έχω δει ακόμα και σοβαρό άνθρωπο, μπάρμπας να το κάνει επειδή νόμιζε οτι θα τρέξει όπως εγώ που είμαι 26 χρονών και να σαβουριάζεται . Πάντως σε τέτοιες περιπτώσεις δεν χωράνε γέλια , μπορεί ο άλλος να χτυπήσει σοβαρά

1) τσεκάρουμε αν ο τύπος είναι καλά ή χτύπησε
2) αν είναι καλά γελάμε, αν έχει humor θα γελάσει κ ο ίδιος με τη μαλακία του αν όχι στις μπάλες μας 
 
και σίγουρα όσοι γέλαγαν έχουν κάνει ίδιες ή και χειρότερες καραγκιοζιές κάποια στιγμή και σίγουρα ανάμεσα σε όλο το γυμναστήριο που γέλαγε θα ήταν κ άτομα που δεν έχουν ιδέα τι κάνουν εκει μέσα και θα έπρεπε να εστιάσουν περισσότερο στην προπόνηση τους.   

αυτό με τις φανέλες μιας και φοράω δεν θα κρυβόμαστε για να μη νιώθουν οι άλλοι άσχημα, αν κάποιος νιώθει μειονεκτικά ας μην κοιτάζει :-) 

γιαυτό αποφεύγω συνοικιακά γυμναστήρια και fitness φάση γιατι υπάρχει τρελό butthurt ενώ σε σιδεράδικα ο καθένας κοιτάζει τη στραβομάρα του γιατι εκει μέσα όλοι εκτός απο 1-2 άτομα που θα τύχει τα δίνουμε όλα , δεν παίζουμε το πουλί μας. 

όπως λέει ένας μπάρμπας 55 χρονών στο gym μου που τον ζηλεύουν οι 20ρηδες εκει μέσα αν έχεις μυς φόρα κ φανέλα φόρα κ ταμπέλα , δούλεψες γιαυτό , δεν στο χάρισαν . 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...