Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Δεν τον κραζουν επειδη ζηλευουν το σωμα του.

όταν φτιάχνεις meme που κράζουν για αναβολικά τον κράζεις για το σώμα του  :-) 

 

agapi3.jpg

 

agapi5.jpg

 

 

το οποίο δεν είναι κάτι ιδιαίτερο , άκου αναβολικά χαχ..

όπως είπα δεν σου αρέσει δεν το βλέπεις , για να γράφεις και να ξαναγράφεις γιαυτό κάτι υπάρχει απο πίσω 

συνήθως αυτοί που κράζουν στο fb είναι άτομα τρεις φορές χειρότερα . 

Εγώ όταν τον είδα είπα κοίτα ένα καραγκιόζη ρε φίλε , αλλα μέχρι εκεί , δεν έκατσα να γράφω κείμενα στο fb ούτε να εύχομαι θάνατο καρκίνο κλπ , τους χαζούς όπως αυτός μπορώ να τους συμπαθήσω , τους σκατόψυχους πάλι όχι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νικ ο τυπας εδωσε πόνο. Αφου μπορει και το κανει ολο αυτο μαγκια του. Καλα ολοι καποια στιγμη αν εχει ο αλλος ωραιο σωμα λενε θα παίρνει κατι για να ανεβασουν το εγω τους.

 

Εγω που αυτη την περιοδο για μενα ξεσκιζομαι, αν πχ καποιος μου ελεγε παιρνεις, θα του ελεγα παρε και συ οτι νομίζεις και ελα μια εβδομαδα μαζι μου γυμναστήριο. Πιστευω μετα θα αναθεωρησει σε πολλα πραγματα.

 

Απο την αλλη ποιος χεστηκε, του δοθηκε μια ευκαιρια και εκανε το κομματι του. Τωρα ασχολούνται οι μισοι μαζι του εδω και δυο εβδομάδες

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Vapir αν δεν απατώμαι, το παιδί αυτό που αναφέρθηκε παραπάνω natural δεν είναι ; Δεν έχει σημεία που να δείχνουν ότι είναι στα roids και εμένα μου φαίνεται πως δεν παίρνει τέτοια πράγματα. Προσωπικά το μάτι μου μπορεί να διακρίνει ποιος έιναι και ποιος δεν είναι στο αναβολικό, αυτό το παιδί δεν φαίνεται να είναι σε roids πάντως, αν ήταν θα φαινόταν το δέρμα του στεγνό και βαθιά χαρακτηρισμένοι μύες, ακμή στην πλάτη, οι φλέβες υπερμεγέθεις και γενικότερα θα φαινόταν μια όχι natural μυικότητα. Θέλω την γνώμη σου για το αν είμαι λάθος ή όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

αυτό ρε φίλε 

Vapir αν δεν απατώμαι, το παιδί αυτό που αναφέρθηκε παραπάνω natural δεν είναι ; Δεν έχει σημεία που να δείχνουν ότι είναι στα roids και εμένα μου φαίνεται πως δεν παίρνει τέτοια πράγματα. Προσωπικά το μάτι μου μπορεί να διακρίνει ποιος έιναι και ποιος δεν είναι στο αναβολικό, αυτό το παιδί δεν φαίνεται να είναι σε roids πάντως, αν ήταν θα φαινόταν το δέρμα του στεγνό και βαθιά χαρακτηρισμένοι μύες, ακμή στην πλάτη, οι φλέβες υπερμεγέθεις και γενικότερα θα φαινόταν μια όχι natural μυικότητα. Θέλω την γνώμη σου για το αν είμαι λάθος ή όχι.

μην σταθούμε εκεί , απλά μου κάνει εντύπωση που ένας κάνει μια πίπα και πετάγεται η μισή Ελλάδα να κράξει, λες κ αυτοί είναι σοβαροί (φαίνεται απο συγκεκριμένα πράγματα η σοβαρότητα των πολιτών αυτής της χώρας αλλα ας μην αναφερθούμε) , λες κ δεν έχουμε σοβαρά προβλήματα να ασχοληθούμε ρε αδερφέ

το συγκεκριμένο παλικαράκι πήγε εκεί να κάνει το κομμάτι του όπως σωστά είπε ο live και μάλιστα η συμπεριφορά του κάνει μπαμ οτι είναι μια περσόνα και μάλιστα όχι πρωτότυπη

Εννοείται πως δεν φαίνεται να έχει σχέση με φάρμακο κ γιαυτό το ανέφερα , έφτασαν να πουν ακραίες μαλακίες για χάρη του κραξίματος απλά για να πουν κάτι.
Οκ εγώ πάλι σέβομαι περισσότερο κάποιον που κάνει σαν καραγκιόζης παρά κάποιον που είναι κομπλεξικός κ σνομπ , κάτι που φοριέται πολύ στην εποχή μας


τέσπα ας το αφήσουμε στην άκρη , πολύ ασχοληθήκαμε κ είναι κ offtopic

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε θα σοβαρευτειτε? Η' θα το κανουμε σαν τα αλλα post  του μπλα-μπλα?

Τι βαζετε σκουπιδια  και με τι σκατα ασχολειστε πραγματικα,  ενδιαφεροντα  νοικοκυρας που βλεπει ολη την ωρα τηλεοραση .

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κλάμα ^ ισχύει αλλα

μας ζαλίσανε τα @@ με τον τύπο , μπαίνεις στις αστείες φωτογραφίες/βίντεο ακόμα και fb βλέπεις post , ε άντε γαμήδια tv δε βλέπουμε να τα δούμε θα μας τα επιβάλουν με το ζόρι



ontopic ο spect τελικά που χάθηκε?

in other news ο τύπος είναι σαν cobra , έχετε δει κάποιον με αντίστοιχο v shape?


post-353959-0-57847300-1461680381_thumb.jpg



 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε θα σοβαρευτειτε? Η' θα το κανουμε σαν τα αλλα post  του μπλα-μπλα?

Τι βαζετε σκουπιδια  και με τι σκατα ασχολειστε πραγματικα,  ενδιαφεροντα  νοικοκυρας που βλεπει ολη την ωρα τηλεοραση .

????

 

 

post-216584-0-14467500-1461681450_thumb.jpg

 

 

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...