Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ούτε κατα διάνοια.. (οτι εχει να κάνει με εισροή καπνού στις αναπνευστικές οδούς μου το σιχαίνομαι, 'νταξ τώρα να 'ούμ;

 

 

off topic, δεν ξέρω ποσο κάνει στην ελλάδα το after shave το nivea sensitive,εδώ πηγα να το πάρω και βλέπω 7,20. Άρχισα να γελάω στο σουπερμάρκετς..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Δεν ξερω φταει το φαι...

 

Φταει που εχω λιγα παραπανω νευρα..

 

Σημερα η προπονηση ηταν τοσο γκ@υλα..

 

Πιεσεις στηθους καναμε τα κιλα που ειχα ανεβει.. Πολυ καλα μαλιστα..

 

Κωπηλατικη με αλτηρα ανεβασα +2,5 κιλα

 

Πιεσεις στηθους σε επικλινη με αλτηρα ανεβασα +2,5 κιλα σε καθε αλτηρα

 

 

Εκτασεις ωμων πολυ καλα...

Δικεφαλλα στο τελος δεν τα ενιωθα.. Πολυ πριξιμο..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6.15 ξεκινησα απ' το σπιτι, 7.05 ημουν πισω!

Οταν λεω βουνο παντως, εννοω ομαλο χωματοδρομο με 5 km αναβαση απο τα 700 στα 900 μετρα και ξανα πισω.

Δηλαδη δεν εκανα ανωμαλο.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασα την εναλλακτική που είχαν προτείνει τα παιδιά με την ομελέτα φούρνου, με λίγο αλεύρι ολικής κλπ. Την έφτιαξα σε αντικολλητικό ταψάκι και βγήκε φανταστική, σαν τυρόψωμο και πολύ χορταστική! Θα την εξελίξω προσθέτωντας περισσότερα υλικά :-)

 

 

 

iqkn15.jpg

 

2iarf6h.jpg\

 

2ilephf.jpg

 

 

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο ψαρι ρε σεις τι τρωτε?  πεστε καμια ιδεα  για ποσοτητα μην  πει κανεις μπαρμπουνια ,για την δικη μας περιπτωση μιλαμε πρωτεινικη διατροφη  .Κατι σε κατεψυγμενο να εχει πολυ ψαχνο κτλπ.

Επισης καλο ειναι να πειτε και που το βρισκεται αυτο σε πιο σουπερμαρκετ γιατι Βασιλοπουλο που παω εγω δεν εχω δει θα κοιταξω καλυτερα ομως την επομενη φορα .

Και τροπο που το μαγειρευεται για να δωσω οδηγιες :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο ψαρι ρε σεις τι τρωτε?  πεστε καμια ιδεα  για ποσοτητα μην  πει κανεις μπαρμπουνια ,για την δικη μας περιπτωση μιλαμε πρωτεινικη διατροφη  .Κατι σε κατεψυγμενο να εχει πολυ ψαχνο κτλπ.

Επισης καλο ειναι να πειτε και που το βρισκεται αυτο σε πιο σουπερμαρκετ γιατι Βασιλοπουλο που παω εγω δεν εχω δει θα κοιταξω καλυτερα ομως την επομενη φορα .

Και τροπο που το μαγειρευεται για να δωσω οδηγιες :P

Εγώ τρώω κάθε μέρα μπακαλιάρο σε ροδέλες από σκλαβενίτη. 

 

Καλή επιλογή είναι κάθε λιπαρό ψάρι...δες Link.png Site: εδώ όποιο ψάρι σου αρέσει και προτίμησε αυτό με τα περισσότερα Ω3...αν μπορείς να τρως σολωμό συχνά είσαι άρχοντας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


κατεψυγμένο με πολύ ψαχνό εγώ έχω στον καταψύκτη πάντα παγκάσιους καλλιμάνης, φιλετάκι. απο κει κ πέρα πέρκα, βακαλάο κλπ


κ αν πήρες δωρο Πασχα παρε κ κανα σολωμακι..


  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ καλες οι προτασεις σας ,ψητα τα κανετε ?Ο σωλομος ρε παιδια εχει υψηλη ποσοτητα πρωτεινης αλλα εχει πολλα λιπαρα  δεν κανει στην φαση που ειμαι εγω τωρα  που προσεχω τα παντα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ καλες οι προτασεις σας ,ψητα τα κανετε ?Ο σωλομος ρε παιδια εχει υψηλη ποσοτητα πρωτεινης αλλα εχει πολλα λιπαρα  δεν κανει στην φαση που ειμαι εγω τωρα  που προσεχω τα παντα .

Ναι ψητό τον κάνω τον μπακαλιάρο. Ρε συ όλα τα λιπαρά του σολωμού είναι ακόρεστα και τα περισσότερα είναι Ω3.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο ψαρι ρε σεις τι τρωτε?  πεστε καμια ιδεα  για ποσοτητα μην  πει κανεις μπαρμπουνια ,για την δικη μας περιπτωση μιλαμε πρωτεινικη διατροφη  .Κατι σε κατεψυγμενο να εχει πολυ ψαχνο κτλπ.

Επισης καλο ειναι να πειτε και που το βρισκεται αυτο σε πιο σουπερμαρκετ γιατι Βασιλοπουλο που παω εγω δεν εχω δει θα κοιταξω καλυτερα ομως την επομενη φορα .

Και τροπο που το μαγειρευεται για να δωσω οδηγιες :P

συναγριδα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...