Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλα οτι ειναι μεγαλη συζητηση ειναι! Σημερα ηταν η καλυτερη μερα στο γυμναστηριο! εγω και ο γυμναστης!!! οι αλλοι το εκοψαν για αυτες τις μερες μαλλον λογο γιορτων. κανουν νηστεια στην γυμναστικη!

 

 

δεν μπορουν να κανουν bulk.

:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

αλεξ γαμησε παλι ο θεωδορου !!!!

Elias Theodorou says 'Hi mom!' while finishing Sheldon Westcott by TKO

http://msn.foxsports.com/ufc/story/elias-theodorou-says-hi-mom-while-finishing-sheldon-westcott-by-tko-041614

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαυς δεν παiζει να κατσω να  μαγειρεψω με την καμμια ,αυτα ειναι γυναικειες δουλειες :P.

Αλλα σιγουρα θα παρω και παγκασιους να το δοκιμασω αφου δεν εχω ξαναφαει ποτε και αν μου αρεσει θα το βαλω και αυτο στο προγραμμα .

φωτη μέτρα λογια σου.  :mad:

 

 

το παγκάσιους είανι ΓΙΑ ΤΟ ΠΕΟΣ. τρέφεται με τα πάντα, καλο ειναι να το αποφεύγετε. κατα τ'αλλα μπακαλιάρος (ο στρόγγυλος της βόρειας θάλασσας, μην μου πάρεις παστό) φτηνος και πολύ καλο ψάρι. Λιγα λιπαρά, αρκετή πρωτείνη κλπ. Θα σου έλεγα για πέρκες σφυριδες κυπρίνους κλπ αλλα ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙΣ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γενικά δεν τρώω ψάρια , έχω θέμα . Σπάνια θα φάω επειδή θα μου "μυρίσει" λες και είμαι γκαστρωμένος και μόνο στα κάρβουνα. Τις υπόλιπες μέρες με ενοχλεί ακόμα και η μυρωδιά του όταν μαγειρευεται.

πάντως τα παγκάσιους τα έφαγα μια φορά στο στρατό και ηταν οκ αλλα απότι είδα μετά στο net τα κράζουν οτι ειναι μολυσμένα οπότε τρώω που τρώω ψάρι 1 φορά το χρόνο , ας φάω κάτι άλλο χαχααχ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φωτη μέτρα λογια σου.  :mad:

 

 

το παγκάσιους είανι ΓΙΑ ΤΟ ΠΕΟΣ. τρέφεται με τα πάντα, καλο ειναι να το αποφεύγετε. κατα τ'αλλα μπακαλιάρος (ο στρόγγυλος της βόρειας θάλασσας, μην μου πάρεις παστό) φτηνος και πολύ καλο ψάρι. Λιγα λιπαρά, αρκετή πρωτείνη κλπ. Θα σου έλεγα για πέρκες σφυριδες κυπρίνους κλπ αλλα ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙΣ

Εχεις δικιο ,θα επρεπε να βαλω  την εξαιρεση : εκτος αν γινεται επαγγελματικα αλλωστε οι κορυφαιοι σεφ ειναι αντρες .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ροφός μισάδι στα κάρβουνα και τα μυαλά στα μπλέντερ ΡΕ! Με ένα λαδολέμονο με φρέσκο κρητικό λάδι, μοσχολέμονα μαιντανό και φρέσκο κρεμυδάκι και άντε γεια, αμβροσία!


Εχεις δικιο ,θα επρεπε να βαλω  την εξαιρεση : εκτος αν γινεται επαγγελματικα αλλωστε οι κορυφαιοι σεφ ειναι αντρες .

συ'σ'καλός!  Να πας να συντάσεις νομικά κείμενα να'ουμ!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καμια φοτο απο τα φιτ κορμια τα γυναικεια εδω μεσα εχουμε;  :devil:

παρτη

 

 

Single_Moutza.jpg
 
χαχααχαχαχα πλακα κανω φιλος καλες γιορτες !!! :-) :-D
 

 

 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eσυ μεγαλε δικη σου εχεις βαλει ?

ναι ψηλε ψαξου... δεν εχω γυναικειο κορμι ομως μη τον βγαλεις απο τωρα..

άσε ρε τσάκωνα, lurkaroume εδώ μέσα κανα χρόνο, πλάκα μας κάνεις;;

τον μελανιασατε ε;

παρτη

 

 

Single_Moutza.jpg
 
χαχααχαχαχα πλακα κανω φιλος καλες γιορτες !!! :-) :-D
 

 

 

η κοπελα σου δε μετραει ρε φιλε!

χαχα καλο πασχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χααχαχα καλα πηγαινε καμμια βολτιτσα τωρα  γιατι αν κατσεις λιγο ακομη εδω σε βλεπω να γινεσαι εσυ η κοπελιτσα μας :-D

 

αντε χρονια πολλα !!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...