Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπον θα παω για restock  τηνΤριτη  και θα ενημερωσω για τιμες.Κυριακη θα κανουμε παρασπονδια και θα φαμε παιδακια και κανενα  λουκανικο  (δεν μου αρεσει το αρνι ).

Κατα τα αλλα  gym  θα παω και το Σαββατο και την Δευτερα   γιατι  ΜΠΟΡΩ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

 

τον μελανιασατε ε;

 

που τέτοια τύχη ψηλέ! Ακόμη φωτογραφίες περιμένουμε μπας και δούμε άσπρη μέρα.

 

 

ontopic, τι ωραίο είναι να θες να ζεστάνεις το ρύζι στο micro το οποίο βρίσκεται πάνω από το ψυγείο και να σου είναι κομματάκι δύσκολο! Πως στο διάολο κάνεις στρέτσιν' τς ώμοι;; Αυριο δουλεύουμε γαμω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον θα παω για restock  τηνΤριτη  και θα ενημερωσω για τιμες.Κυριακη θα κανουμε παρασπονδια και θα φαμε παιδακια και κανενα  λουκανικο  (δεν μου αρεσει το αρνι ).

Κατα τα αλλα  gym  θα παω και το Σαββατο και την Δευτερα   γιατι  ΜΠΟΡΩ.

είσαι ΚΑΚΟΣ ρε, ΠΟΛΥ ΚΑΚΟΣ

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το αρνί είναι ψιλογτπ, μόνο τα αρνακια που τρώνε θυμάρι, πουρναρια κλπ ορεινά μυρωδάτα χορταράκια με αρέσνε και αυτά έτσι κ ετσι. ΑΛΛΑ ΡΕ ΦΙΛΕ ΤΑ ΓΛΥΚΑΔΙΑ ΤΟΥ....

 

εδω το έχουν ανοιχτά ως τις 4, δεν παιζει να προλάβω το Σ/Κ. Κυριακή/Δευτέρα έχουμε και Easter Brunch, κλεισμένοι από τώρα, γεμάτο το "μαγαζί", κχιε γαμώ. τουλάχιστον πιάνω τον στόχο 3/week στο γυμναστήριο. Στήθος τρικέφαλοι δευτερα, πόδγια ώμοι τετάρτη, πλάτη δικέφαλοι πέμπτη η παρασκευή, ανάλογα τη δουλειά. Κοιλιακούς/.ραχιαίους δευτερα τεταρτη το κόβω, πως σας φαίνεται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το αρνί είναι ψιλογτπ, μόνο τα αρνακια που τρώνε θυμάρι, πουρναρια κλπ ορεινά μυρωδάτα χορταράκια με αρέσνε και αυτά έτσι κ ετσι. ΑΛΛΑ ΡΕ ΦΙΛΕ ΤΑ ΓΛΥΚΑΔΙΑ ΤΟΥ....

 

εδω το έχουν ανοιχτά ως τις 4, δεν παιζει να προλάβω το Σ/Κ. Κυριακή/Δευτέρα έχουμε και Easter Brunch, κλεισμένοι από τώρα, γεμάτο το "μαγαζί", κχιε γαμώ. τουλάχιστον πιάνω τον στόχο 3/week στο γυμναστήριο. Στήθος τρικέφαλοι δευτερα, πόδγια ώμοι τετάρτη, πλάτη δικέφαλοι πέμπτη η παρασκευή, ανάλογα τη δουλειά. Κοιλιακούς/.ραχιαίους δευτερα τεταρτη το κόβω, πως σας φαίνεται;

Αφού μπορείς 3 μέρες κάντο καλύτερα push-pull-legs...δηλαδή απλά μεταφέρνεις την πρόσθια & πλάγια μοίρα στο push και την οπίσθια στο pull. Άλλη επιλογή είναι full body και τις 3 μέρες ή upper-lower-repeat

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πόπο, μην με βάζεις να αρχίσω τα γοογλαρίζματα τώρα, είμαι και τεμπελόσκυλο του κερατά! :'(

 

στην τελική τι θα ήταν "καλύτερο" και πιο αποτελεσματικό στην περίπτωσή μου;;

 

 

 

 

ποιο ειναι το καλύτερο πρόγραμμα να σφίξω και να γίνω τούμπανο για να βγω στην παραλια;;;

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ένα στην υπογραφή μου για 3ήμερο, διαβασέ το. Άμα ψηθείς να κάνεις κάτι σοβαρό κάντο. Και όλα στο πιάτο στα δίνω , σε ένα ποστ.

 

Bench Press 5+

Bench Press: 5χ75, 5χ85, 5χ97,5, 5χ85, 5χ75

Dumbell Row: 5x8-10x34

Dips: 5x6-10xbw

Triceps Pushdowns: 3x10+x52

Hyperextensions

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πόπο, μην με βάζεις να αρχίσω τα γοογλαρίζματα τώρα, είμαι και τεμπελόσκυλο του κερατά! :'(

 

στην τελική τι θα ήταν "καλύτερο" και πιο αποτελεσματικό στην περίπτωσή μου;;

 

 

 

 

ποιο ειναι το καλύτερο πρόγραμμα να σφίξω και να γίνω τούμπανο για να βγω στην παραλια;;;

 

 

Δεν υπάρχει καλύτερο...βρες αυτό που σε ψήνει πιό πολύ. Και το 5*5 που σου λέει ο Dakon είναι ωραίο αν γουστάρεις να κοιτάξεις και προς δύναμη μεριά. Και σίγουρα θα είναι κάτι διαφορετικό απ' ό,τι έχεις κάνει.

 

In other news σήμερα στα front squat πήγε να πεχτεί μαλακία...την ώρα που ανέβαινα για την 5η επανάληψη έφυγε η μπάρα από τον δεξί ώμο λίγο πιό μπροστά και με το ζόρι rack-αρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοίτα, επειδή είμαι out of shape, πρέπει να put together ρε παιδάκι μου. Για αρχη να δυναμώσω θέλω κάτι απλό και εύκολο. Σε 2-4 μήνες βλέπουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοίτα, επειδή είμαι out of shape, πρέπει να put together ρε παιδάκι μου. Για αρχη να δυναμώσω θέλω κάτι απλό και εύκολο. Σε 2-4 μήνες βλέπουμε.

Ε κάνε το 5*5...και θα δυναμώσεις και δεν έχει και κανέναν μεγάλο όγκο προπόνησης...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...