Προς το περιεχόμενο

PlayStation 3 Hacking (ενημερώθηκε 22 Σεπ 2014) v1 [PS3]


mtzs
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικοί κανόνες για τη χρήση των νημάτων που αφορούν Hacking κονσόλας:

Επιτρέπονται:

  • Συζήτηση πάνω σε ειδήσεις για το hacking μιας κονσόλας
  •  Συζήτηση για εγκατάσταση Homebrew apps και δημιουργία/ εγκατάσταση αντιγράφων δικών σας νόμιμα αποκτηθέντων παιχνιδιών.

Δεν είναι ανεκτά τα παρακάτω:

  • Χρήση του νήματος για να αναζητήσετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών
  • Χρήση του νήματος για να ζητήσετε υποστήριξη για το πώς θα τρέξετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών που βρήκατε/κατεβάσατε.
  • Απαντήσεις του στυλ "τα  υπόλοιπα σε pm (γιατί δεν επιτρέπονται τέτοιες συζητήσεις στο forum)"

Στην περίπτωση που εντοπιστούν τέτοια μηνύματα στο νήμα και δεν έχει υποβληθεί ούτε μία αναφορά για αυτά, το νήμα θα κλειδωθεί.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν έχεις τα save σου μπορώ να στα κάνω να τρέξουν στον νέο χρήστη.

αν τα έχεις ---->θέλω τα save + ένα save από οποιοδήποτε game από τον νέο χρήστη που θέλεις να τρέξουν

ok,θα στα δωσω,ααα ενα μεγαλο μπραβο για το pack που εβγαλες ,ειδικα με την αρχαιοελληνικη γραμματοσειρα,ειναι σουπερ φιλος

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το psn patvh ακομα δεν εχω καταλαβει τι κανει. Μπορει να εξηγηση καποιος και τι πρεπει να κανω για να το βαλω (και πως λειτουργει )

Το PSN Patch απενεργοποιεί τα cfw syscall και κάνει την κονσόλα να φαίνεται πως λειτουργεί με official firmware,διαγράφει το ιστορικό των παιχνιδιών που έχετε παίξει, αλλάζει τα αρχεία rap σε rif, κάνει spoof τα IDPS/PSID και πολλά άλλα που μπορείτε να δείτε μόλις το τρέξετε

 

find me in

psjailbreak.gr

ermak86.chatango.com/

facebook.com/ermak.ermak

ok,θα στα δωσω,ααα ενα μεγαλο μπραβο για το pack που εβγαλες ,ειδικα με την αρχαιοελληνικη γραμματοσειρα,ειναι σουπερ φιλος

ευχαριστώ πολλή vrwmiaris

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

bd-rom & redirection είναι enable, τρέχω από εσωτερικό και το πρόβλημα συνεχίζει να υπάρχει.

 

Τα psn games που δεν χρειάζεται multiman μου τα τρέχει μια χαρά.   :(

σβήσε τον mm και περνά το Multiman 04.40.00  Multiman 4.50.00  Multiman 4.55.00 και μετά τον τελευταίο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δισκακι εχεις μεσα;

Δοκιμασε με η και χωρις δισκο. εγω τα τρεχω με δισκο παντα

Επισης επελεξε και BD Mirror + internal απο τα settings των παιχνιδιων μεσα στον ΜΜ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντα με δισκάκι είμαι, bd mirror και internal. θα δοκιμάσω αυτό με τους multiman και θα σας πω


UPDATED: παίδες. δυστυχώς ούτε το κόλπο με τον multiman δεν έπαιξε. τι επιλογές έχω? (είναι και ΣΚ γμτ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πειραματόζωο :( :P

υπάρχει κάποιος κίνδυνος?

οχι ρε τι κινδυνος να υπαρχει?απλα επειδη εχουν αναφερθει πολλα προβληματα

με το παιξιμο παιχνιδιων στο 4.60 HABIB,πιστευω ο ARCH να εχει κανει καλη δουλεια,

οπως και με το 4.46 που ειχε βγαλει παλαιοτερα.

 

Επισης αν βαλω stealth multiman λετε να παιξει?

Googlare Singstar Replacement.pkg

μπαινεις σε multiman με αυτη την εφαρμογη.

στο ΧΜΒ φαινεται οτι εχεις SINGSTAR... B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...