Προς το περιεχόμενο

PlayStation 3 Hacking (ενημερώθηκε 22 Σεπ 2014) v1 [PS3]


mtzs
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικοί κανόνες για τη χρήση των νημάτων που αφορούν Hacking κονσόλας:

Επιτρέπονται:

  • Συζήτηση πάνω σε ειδήσεις για το hacking μιας κονσόλας
  •  Συζήτηση για εγκατάσταση Homebrew apps και δημιουργία/ εγκατάσταση αντιγράφων δικών σας νόμιμα αποκτηθέντων παιχνιδιών.

Δεν είναι ανεκτά τα παρακάτω:

  • Χρήση του νήματος για να αναζητήσετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών
  • Χρήση του νήματος για να ζητήσετε υποστήριξη για το πώς θα τρέξετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών που βρήκατε/κατεβάσατε.
  • Απαντήσεις του στυλ "τα  υπόλοιπα σε pm (γιατί δεν επιτρέπονται τέτοιες συζητήσεις στο forum)"

Στην περίπτωση που εντοπιστούν τέτοια μηνύματα στο νήμα και δεν έχει υποβληθεί ούτε μία αναφορά για αυτά, το νήμα θα κλειδωθεί.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προσπαθω να κανω update στο παιχνιδι μεσω Multiman και μου βγαζει please attach usb storage για να κατεβασει το update ενω εχω συνδεδεμενο στικακι και εχω κι ελευθερο χωρο στο σκληρο.

 

1)Τι μπορω να κανω για να περασω το update στο παιχνιδι; Εψαξα να το κατεβασω χειροκινητα αλλα δε το βρισκω πουθενα

2) Γιατι βγαζει μηνυμα να συνδεσω στικακι ενω ειναι ηδη συνδεδεμενο; ειναι αυτο που χρησιμοποιησα για να περασω το νεο cfw (ermak 4.55) αρα το φλασακι δεν εχει προβλημα

http://www.mirrorcreator.com/files/2KNECTL0/PS3_game_updates_EN_V1.2.exe_links

 

κατεβασε αυτο και παιρνεις τα update που θελεις βαση των id των παιχνιδιων.

τα βαζεις στο φλασακι κ τα κανεις απο install package files xmb

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εχει παρατηρησει κανεις να κανει διακοπες στον ηχο, ειτε σε ταινια ειτε σε παιχνίδι οταν ειναι ενεργοποιημενο το fan utility σε payload mode?Εχει βγει κανα fix γι αυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει παρατηρησει κανεις να κανει διακοπες στον ηχο, ειτε σε ταινια ειτε σε παιχνίδι οταν ειναι ενεργοποιημενο το fan utility σε payload mode?Εχει βγει κανα fix γι αυτο?

mode 2 και καθαρισες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ θόρυβο ρε γαμωτο.Δεν βλεπω αλλη επιλογή δυστυχως

 

Κατέβασε τις στροφές ρε φίλος,0χ65 είσαι μια χαρά.με δύο ώρες παιχνίδι μέχρι 68 ανεβάζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εχω την cechg04 στο 0x65 θα την κλαιω σε μια βδομαδα.Εδω με 0x80 τωρα το καλοκαιρι και φτανει 74

Αν εχω την cechg04 στο 0x65 θα την κλαιω σε μια βδομαδα.Εδω με 0x80 τωρα το καλοκαιρι και φτανει 74

Αν εχω την cechg04 στο 0x65 θα την κλαιω σε μια βδομαδα.Εδω με 0x80 τωρα το καλοκαιρι και φτανει 74

Αν εχω την cechg04 στο 0x65 θα την κλαιω σε μια βδομαδα.Εδω με 0x80 τωρα το καλοκαιρι και φτανει 74

Αν εχω την cechg04 στο 0x65 θα την κλαιω σε μια βδομαδα.Εδω με 0x80 τωρα το καλοκαιρι και φτανει 74

Αν εχω την cechg04 στο 0x65 θα την κλαιω σε μια βδομαδα.Εδω με 0x80 τωρα το καλοκαιρι και φτανει 74

Αν εχω την cechg04 στο 0x65 θα την κλαιω σε μια βδομαδα.Εδω με 0x80 τωρα το καλοκαιρι και φτανει 74

Αν εχω την cechg04 στο 0x65 θα την κλαιω σε μια βδομαδα.Εδω με 0x80 τωρα το καλοκαιρι και φτανει 74

Γραψτο και αλλη μια φορα  :-D  Καθαρισε το εσωτερικα, αλλαξε παστα και βαλτο στο 0x90 (αν δεν εχεις κλιματισμο στο δωματιο). Αν δεν θες να κλαις την κονσολα σου κανε αυτο που σου ειπα μεχρι να τελειωσουν οι ζεστες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.mirrorcreator.com/files/2KNECTL0/PS3_game_updates_EN_V1.2.exe_links

 

κατεβασε αυτο και παιρνεις τα update που θελεις βαση των id των παιχνιδιων.

τα βαζεις στο φλασακι κ τα κανεις απο install package files xmb

 

Kατεβασα το update αλλα δυστυχως δεν εχει καμια διαφορα..

Το προβλημα παραμενει. Υπαρχει καποιο αλλο firmware εκτος του Ermak 4.55 που μπορω να περασω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kατεβασα το update αλλα δυστυχως δεν εχει καμια διαφορα..

Το προβλημα παραμενει. Υπαρχει καποιο αλλο firmware εκτος του Ermak 4.55 που μπορω να περασω;

καλυτερο απο ΕΡΜΑΚ 4.55 οχι δεν υπαρχει.

δεν φταιει το CFW που δεν παιζει το παιχνιδι...

ποιο ειναι ειπαμε watch dogs???

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...