Προς το περιεχόμενο

PlayStation 3 Hacking (ενημερώθηκε 22 Σεπ 2014) v1 [PS3]


mtzs
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικοί κανόνες για τη χρήση των νημάτων που αφορούν Hacking κονσόλας:

Επιτρέπονται:

  • Συζήτηση πάνω σε ειδήσεις για το hacking μιας κονσόλας
  •  Συζήτηση για εγκατάσταση Homebrew apps και δημιουργία/ εγκατάσταση αντιγράφων δικών σας νόμιμα αποκτηθέντων παιχνιδιών.

Δεν είναι ανεκτά τα παρακάτω:

  • Χρήση του νήματος για να αναζητήσετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών
  • Χρήση του νήματος για να ζητήσετε υποστήριξη για το πώς θα τρέξετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών που βρήκατε/κατεβάσατε.
  • Απαντήσεις του στυλ "τα  υπόλοιπα σε pm (γιατί δεν επιτρέπονται τέτοιες συζητήσεις στο forum)"

Στην περίπτωση που εντοπιστούν τέτοια μηνύματα στο νήμα και δεν έχει υποβληθεί ούτε μία αναφορά για αυτά, το νήμα θα κλειδωθεί.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γεια σας παιδια,θα ηθελα να κανω μια ερωτηση.Εχω ps3 fat 3.15 version,γινεται να το hackaro χωρις την χρηση του usb stick δηλαδη τσαμπα?Ειναι ψιλοχαλασμενο και δεν θα ηθελα να δωσω λευτα και το ps3 να μην λειτουργει...

ευχαριστω

 

---------- Προσθήκη στις 23:25 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 22:38 ----------

 

Ασ απαντησει καποιος ρε παιδια γιατι δεν μπορω να κατσω να διαβασω 112 σελιδες....(σ.σ. Καλο θα ηταν να ανεβαζανε στο πρωτο post το τι,πως γινεται το σπασιμο στο ps3 γιατι με ολα αυτα τα post εχουνε χαθει τα σημαντικα...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

γεια σας παιδια,θα ηθελα να κανω μια ερωτηση.Εχω ps3 fat 3.15 version,γινεται να το hackaro χωρις την χρηση του usb stick δηλαδη τσαμπα?Ειναι ψιλοχαλασμενο και δεν θα ηθελα να δωσω λευτα και το ps3 να μην λειτουργει...

ευχαριστω

 

---------- Προσθήκη στις 23:25 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 22:38 ----------

 

Ασ απαντησει καποιος ρε παιδια γιατι δεν μπορω να κατσω να διαβασω 112 σελιδες....(σ.σ. Καλο θα ηταν να ανεβαζανε στο πρωτο post το τι,πως γινεται το σπασιμο στο ps3 γιατι με ολα αυτα τα post εχουνε χαθει τα σημαντικα...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικά με το r4king, τους έστειλα και ρώτησα για το PS Jailbreak που διαφημίζουν μόνο στα $29,99 και μου απάντησαν ότι είναι "κλώνος". Οπότε προσοχή(!), μην νομίζετε ότι θα πάρετε φθηνά το πρωτότυπο PS Jailbreak και βρεθείτε με καρα-κλώνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικά με το r4king, τους έστειλα και ρώτησα για το PS Jailbreak που διαφημίζουν μόνο στα $29,99 και μου απάντησαν ότι είναι "κλώνος". Οπότε προσοχή(!), μην νομίζετε ότι θα πάρετε φθηνά το πρωτότυπο PS Jailbreak και βρεθείτε με καρα-κλώνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικά με το r4king, τους έστειλα και ρώτησα για το PS Jailbreak που διαφημίζουν μόνο στα $29,99 και μου απάντησαν ότι είναι "κλώνος". Οπότε προσοχή(!), μην νομίζετε ότι θα πάρετε φθηνά το πρωτότυπο PS Jailbreak και βρεθείτε με καρα-κλώνο.

 

χαχαχαχα ναι παιδιά προσοχή με τον κλώνο, δεν θα είναι φτιαγμένο με τα ανώτερα υλικά που χρησιμοποιούν στο PSJailbreak και δεν θα δουλεύουν τα καθημερινά upgrades που βγάζει το psjailbreak.com χαχαχαχα

 

και για όποιον δεν το είδε..

 

We will be releasing our new and improved Backup Manager v1.1 on the 20th of October. As well' date=' we would like to announce that our updates for newer firmwares will be delayed a few days, but it will be released before the end of the month. We sincerely apologize for this minor delay and appreciate your patience.

Thank you. [/quote']

 

μουχαχαχα.. τα λόγια είναι περιττά.. να ναι καλά τα open-source που τα κλέβουν για να βγάλει κανά upgrade αυτή η σούπερ ομάδα με τους καλύτερους προγραμματιστές.. μάλλον από τον Σεπτέμβριο ψάχνουν να βρουν πως θα κάνουν compile τον κώδικα του psgroove..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικά με το r4king, τους έστειλα και ρώτησα για το PS Jailbreak που διαφημίζουν μόνο στα $29,99 και μου απάντησαν ότι είναι "κλώνος". Οπότε προσοχή(!), μην νομίζετε ότι θα πάρετε φθηνά το πρωτότυπο PS Jailbreak και βρεθείτε με καρα-κλώνο.

 

χαχαχαχα ναι παιδιά προσοχή με τον κλώνο, δεν θα είναι φτιαγμένο με τα ανώτερα υλικά που χρησιμοποιούν στο PSJailbreak και δεν θα δουλεύουν τα καθημερινά upgrades που βγάζει το psjailbreak.com χαχαχαχα

 

και για όποιον δεν το είδε..

 

We will be releasing our new and improved Backup Manager v1.1 on the 20th of October. As well' date=' we would like to announce that our updates for newer firmwares will be delayed a few days, but it will be released before the end of the month. We sincerely apologize for this minor delay and appreciate your patience.

Thank you. [/quote']

 

μουχαχαχα.. τα λόγια είναι περιττά.. να ναι καλά τα open-source που τα κλέβουν για να βγάλει κανά upgrade αυτή η σούπερ ομάδα με τους καλύτερους προγραμματιστές.. μάλλον από τον Σεπτέμβριο ψάχνουν να βρουν πως θα κάνουν compile τον κώδικα του psgroove..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω αγορασα αυτο! http://www.digimartz.com/ps3-break-v12-for-ps3_p714.html δεν ξερω αν ειναι κλωνος η οχι , παντος την δουλεια του την κανει, αναβαθμησιμο ειναι, και οταν θα ξεκλειδοσει και η 3.50 θα μπορει να το κανει, οποτε μην δεινετε τσαμπα λεφτα αλου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω αγορασα αυτο! http://www.digimartz.com/ps3-break-v12-for-ps3_p714.html δεν ξερω αν ειναι κλωνος η οχι , παντος την δουλεια του την κανει, αναβαθμησιμο ειναι, και οταν θα ξεκλειδοσει και η 3.50 θα μπορει να το κανει, οποτε μην δεινετε τσαμπα λεφτα αλου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν καταλαβαινω γιατι τους κατηγορεις? Ειναι οι μονοι που εστω και ψεματα οπως λες, λενε πως προσπαθουν να σπασουν την 3,42 και την 3,50... Δεν καταλαβαινω γιατι πρεπει να κοροιδευεις. Μπορει οντως να το κανουν κ να μην τους βγαινει σωστα. Μπορει κ οχι. Μεχρι να βεβαιωθουμε ολα ειναι ανοιχτα! :)

 

Αυτο μου θυμιζει καποτε που εβγαινε το πατς στο προ με το ελληνικο πρωταθλημα. Που ολοι εμπαιναν κ εκραζαν οτι μας κοροιδευετε, αργειτε πολυ, δεν ειναι ετσι οπως το θελουμε κλπ... Και τλκ οταν με το καλο βγηκε, ολοι ηταν ικανοποιημενοι...

 

Ας αφησουμε τους τυπους να κανουν τη δουλεια τους κ βλεπουμε. Αλλωστε αυτοι πρωτοι εκαναν jailbreak αν δεν κανω λαθος. Ας τους δωσουμε λιγο πιστοτητα χρονου. Δεν εχουμε να χασουμε κατι. Και αν βγει κατι αλλο εν τω μεταξυ το αγοραζουμε κ ειμαστε ολοι μια χαρα! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...