Προς το περιεχόμενο

The Secret World


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

υπάρχουν invites να κάνετε σε άλλους;

 

Uhm invites?

Το game ειναι released και για να παιξεις πρεπει κανονικα να το αγορασεις κ να πληρωσεις συνδρομη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 585
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

bannersw.png

 

Μπες στην σελίδα www.argonaut.gr γράψου και θα βρεις όλες τις λεπτομέρειες για το πως θα μας βρεις. Υποχρεωτική εγγραφή στην σελίδα για invite...για να γνωριζόμαστε και καλύτερα. Εκεί θα βρεις και τον server αλλά και σε ποιους πρέπει να μιλήσεις για Invite. Επίσης 24/7 Raidcall για να τα ακούσεις και όλας :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Uhm invites?

Το game ειναι released και για να παιξεις πρεπει κανονικα να το αγορασεις κ να πληρωσεις συνδρομη

δεν είπα να μην ούτε να ΜΗΝ πληρώσω ούτε να ΜΗΝ δίνω συνδρομή,διάβασε,Αλλά δεν έχει κανά referral/invite με 14-20 μέρες trial :wub:; Σχεδόν όλα αυτά τα mmorpg έχουν..Ίσως είναι λίγο νωρίς για κάτι τέτοιο..Όταν μπουν και δεν το έχω ακόμα,αν γίνεται κάποιο invite πείτε παρακαλώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παίζει κανένα discout code απο http://www.intkeys.com/ να τσιμπήσω το secret world φτηνότερα?

 

Edit:

Τελικά βρήκα απο google -2,27$. Τελική μου βγήκε 30€ μια χαρά έχει και 30 μέρες συνδρομή.

 

Έγινα και μέλλος http://www.argonaut.gr/ οπότε μόλις φτιάξω χαρακτήρα θα σας κάνω add!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαιρετο το intkeys και εγω απο εκει το εχω τσιμπησει το game...Αξιζει κ με το παραπανω το παιχνιδι...Και εγω cerberus ειμαι αν και Illuminati καθως δεν μ αρεσει σαν lore κ ιδεολογια οι templars....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαιρετο το intkeys και εγω απο εκει το εχω τσιμπησει το game...Αξιζει κ με το παραπανω το παιχνιδι...Και εγω cerberus ειμαι αν και Illuminati καθως δεν μ αρεσει σαν lore κ ιδεολογια οι templars....

 

Πως το κατεβάζω το game αφού το έχω αγοράσει. Στο mail που μου στείλανε έχει μόνο την απόδειξη....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρω την διαδικασία αλλά ακόμη δεν μου έχουν στείλει τίποτα πέραν από την "απόδειξη αγοράς" :shock:

 

κάνει λίγες ώρες από εκεί..αν αργήσει πολύ πήγαινε στο live chat που έχουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...