Προς το περιεχόμενο

The Secret World


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 585
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σε όποιον και να κάνεις έτσι και αλλιώς μπορείς να παίξεις μετά σε κάποιον άλλον που παίζει κάποιος φίλος σου η και να μπεις σε clan που βρίκσετε σε άλλο server.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε όποιον και να κάνεις έτσι και αλλιώς μπορείς να παίξεις μετά σε κάποιον άλλον που παίζει κάποιος φίλος σου η και να μπεις σε clan που βρίκσετε σε άλλο server.

 

αα ωραία τότε.Πάω leviathan .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί δε βάζουμε εδώ κάνα char name αφού έτσι κι αλλιώς όλοι μαζί παίζουμε, τουλάχιστον να κάνουμε quests και dungeons μαζί.

 

Το δικό μου είναι Yil

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To δικό μου είναι dionissos. Παίζω σχετικά αργά το βράδι. Πάντως από κόσμο το game πάει μια χαρά. Σχεδόν γεμάτοι όλοι οι server του.

Να ρωτήσω τώρα. Εχω πάρει rifle και ανεβάζω τα rifle skll. Συναντάω όμως αρκετές φορές πολλούς που παίζουν υβριδικό built με όπλο και μαγεία. Υπάρχει γενικά κανα site να σου προτείνει τα καλύτερα built για τον χαρακτήρα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα με λενε Kuo .Εγω παιζω Elemental/Blood.Ψαχνομουνα για να βρω καποιο build και εγω αλλα απο οτι φαινετε δεν υπαρχει ακομη..Ειναι αρκετα νωρις...Μπορεις να δοκιμασεις μονος σου καποια και να βρεις αν σου ταιριαζει.Βεβαια ειναι λαθος να παιζεις μονο με rifle πχ.Θα μπορουσες να ανεβασεις και το chaos magic που ειναι αρκετα καλος συνδυασμος...Το παιχνιδι επιβραβευει αυτους που δοκιμαζουν....Τα καταφερνεις καλα μονο με rifle?Τι QL ειναι τα οπλα σ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E σχετικά καλά αν και να πω την αλήθεια δεν είμαι και απόλυτα ευχαριστημένος γιατί είναι κάπως αργό, δεν ξέρω στα μεγαλύτερα lvl τι παίζει. Μπορείς να κάνεις και rebuilt τα skill σου γενικά υπάρχει τρόπος? Εδώ και μέρες βρίσκομαι στο kingsmouth town και εκεί προσπαθώ να κάνω ότι quest βρω μπροστά μου. Καλά κάνω η υπάρχουν και άλλες περιοχές στο ίδιο lvl δλδ μπορώ να ξαναπάω agatha?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπαρχει ακομα τροπος ακομη για rebuilt.Ομως μπορεις απλα να κανεις συνεχεια τα ιδια quest για να παρεις ΑΡ και να ξεκλειδωσεις κ καποιο αλλο "sub-class" ...Θα σε συμβουλευα να παρεις το chaos ειτε το elemental η καποιο αλλο sub-class που σου ταιριαζει γιατι ειναι σιγουρο οτι μετα με ενα κλασ το παιχνιδι γινετε unplayable.Εχεις παει polaris? Τι αντικειμενα εχεις ,QL2?Εχεις τελειωσει ολα τα κουεστ που υπαρχουν?Προχωρωντας το main quest στο tier 8 νομιζω πας στην επομενη περιοχη διπλα στο kingsmouth που λεγετε savage coast.Μολις μπηκα εκει οποτε δεν ξερει τι παιζει παρακατω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν έχω τελειώσει όλα τα quest γιατί είναι και ατελείωτα.. ούτε polaris έχω πάει γιατί είδα ότι είναι με group και θα περιμένω να ανεβάσω τον χαρακτήρα μου πρώτα και προσπαθώ να ξεκλειδώσω ένα καλό όπλό τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμβουλευω να πας πολαρις τωρα γιατι τα οπλα που θα παρεις, μολις πας εκει γινονται εντελως αχρηστα....Εγω απο εκει πηρα το μισο μου εξοπλισμο μολις με 2 runs....Πηγαινε πολαρις ομως αφου εχεις κανει τα 3/4 απο τα διαθεσιμα κουεστ ομως.....Αμα θες μπορουμε να παμε μαζι κ να βρουμε κ αλλους 3 για να παμε εκει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το βράδι που θα μπω θα σας κάνω όλους add από εδώ. Ηθελα να μπω και στους αργοναύτες να πω την αλήθεια αλλά δεν ξέρω πως θα βρω κάποιο clan ingame για να κάνω αίτηση για recruit

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα με λενε Kuo .Εγω παιζω Elemental/Blood.Ψαχνομουνα για να βρω καποιο build και εγω αλλα απο οτι φαινετε δεν υπαρχει ακομη..Ειναι αρκετα νωρις...Μπορεις να δοκιμασεις μονος σου καποια και να βρεις αν σου ταιριαζει.Βεβαια ειναι λαθος να παιζεις μονο με rifle πχ.Θα μπορουσες να ανεβασεις και το chaos magic που ειναι αρκετα καλος συνδυασμος...Το παιχνιδι επιβραβευει αυτους που δοκιμαζουν....Τα καταφερνεις καλα μονο με rifle?Τι QL ειναι τα οπλα σ?

 

 

E σχετικά καλά αν και να πω την αλήθεια δεν είμαι και απόλυτα ευχαριστημένος γιατί είναι κάπως αργό, δεν ξέρω στα μεγαλύτερα lvl τι παίζει. Μπορείς να κάνεις και rebuilt τα skill σου γενικά υπάρχει τρόπος? Εδώ και μέρες βρίσκομαι στο kingsmouth town και εκεί προσπαθώ να κάνω ότι quest βρω μπροστά μου. Καλά κάνω η υπάρχουν και άλλες περιοχές στο ίδιο lvl δλδ μπορώ να ξαναπάω agatha?

Υπαρχουν τα Decks που προτεινει η Funcom για καθε faction με συνδυασμους απο abilities. Ειναι δεξια απο στο Ability Wheel μενου. Επισης οπωσδηποτε να εχεις 2 οπλα γιατι τα επιπλεον χαρακτηριστικά αθροιζονται(οχι το weapon power)αλλα και γιατι μπορεις να συνδυασεις abilities που αλληλεπιδρούν μεταξύ τους. Και για Polaris/Dead In The Water καλο εινα να εχεις Ql3 gear πάνω κάτω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ειμαι φουλ ql3 και εχω προχωρησει savaged coast.Καποιο cabal θα ηθελα να βρω αλλα ειμαι ιλουμινατι ενω οι αργοναυτες ειναι τεμπλαρς.Καλο θα ηταν οσοι παιζαμε στον Cerberus να μαζευομασταν να καναμε instances τπτ quests κτλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ τα decks ήθελα να σου προτείνω αλλά όπως τα έψαξα λίγο, είναι καλά για αρχή αλλά νομίζω αν ψαχτεί κάποιος μπορεί να βγάλει καλύτερους συνδυασμούς. Βέβαια δεν έχω δεί τα decks απο Illuminati ή Templars, αλλά των Dragons δεν μου πολυαρέσουν. Δεν υπάρχει deck πχ. για healer με Fist/Blood, μόνο DPS.

 

Πάντως έχω φτάσει Blue Mountain εγώ, κυρίως QL5-QL6 έχω gear αλλά έχω τόσο δρόμο μπροστά μου ακόμα μέχρι να φτιάξω dual-build...

 

Σας περιμένω μέσα να φτιάξουμε κάνα groupάκι να λιώσουμε τα dungeons!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...