Προς το περιεχόμενο

Assassin's Creed 2


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οι πίνακες και οι τελευταίες αναβαθμίσεις της στολής είναι τα πιο ακριβά αλλά έχεις βγάλει πιο πριν τόσα πολλά που σου περισσεύουν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 652
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγω μετα απο λιγο,αφ οτου ειχα φτασει βενετια ειχα την στολη του altair το σπαθι του επισης και στην μπαντα 250κ:lol:

Αλλα οταν εφευγα απο το σπιτι καμια φορα το αφηνα να μαζευει:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το σκεφτομουνα χθες το ιδοι πραγμα....

Στην αρχη ετρεχα σαν χαζος μην και δεν βρω καποιο σεντουκι ή να προλαβω να παρω τα λεφτα απο η βιλα να μην γεμισει και χανω χρονο

 

και τωρα ουτε να τα χ3σω :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, σκότωσα τον Savonarola και τώρα δεν ξέρω τι να κάνω. Γυρνάω άσκοπα από πόλη σε πόλη κι αν πάω στο θαυμαστικό απλώς με πάει σε άλλη πόλη. Έχω μαζέψει 20/30 codex pages και έχω πάρει μόνο 2 ασπίδες και δεν ξέρω πως να βρω τις άλλες.. Βοήθεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα τελειώσεις το sequence 13 και πας στην Villa χωρίς να έχεις όλα τα codex τότε στα εμφανίζει στο χαρτί γιατί χρειάζεσαι και τα 30 για το sequence 14 στην Ρώμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τελείωσα.Αυτά τα ορνιθοσκαλίσματα που σου βγάζει πάζλς και ξεκλειδώνει βιντεάκια από the truth έχουν καμία σημασία;Μόνο καμιά 10αριά τέτοια μου μείναν,καμιά 90άρα φτερά και 1 όπλο(!!!) τα αγόρασα όλα δεν μπορώ να καταλάβω γιατί!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωρίζει κανείς που αποθηκεύονται τα saves του παιχνιδιού;

του θείου σκιντροου :o

Μέχρι χτες έπαιζα κανονικά, και σήμερα πριν από λίγο που άνοιξα, δεν μου έβγαζε το profile μου, μου έλεγε create new game μόνο! :shock: Τι στα κομμάτια έπαθε ξαφνικά; Πάνω που το τερμάτιζα...:cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωρίζει κανείς που αποθηκεύονται τα saves του παιχνιδιού;

του θείου σκιντροου :o

Μέχρι χτες έπαιζα κανονικά, και σήμερα πριν από λίγο που άνοιξα, δεν μου έβγαζε το profile μου, μου έλεγε create new game μόνο! :shock: Τι στα κομμάτια έπαθε ξαφνικά; Πάνω που το τερμάτιζα...:cry:

 

νομίζω (χωρις να ορκιζομαι) οτι αποθηκευονται στους σερβερ της ubisoft

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...