Προς το περιεχόμενο

Προτάσεις για ένα καλύτερο site


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

σε κάθε post να υπάρχει ένα "κουμπί" TOP για να μας πηγαίνει στο πάνω μέρος της σελίδας...αρκετά βολικό όταν έχουμε 40 posts per page :-)

 

Το Home του πληκτρολογίου κάνει αυτήν τη δουλειά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Εγω θα προτεινα μια πιο lite εκδοση της σελιδας κατα την προσβαση απο κινητο τηλεφωνο!

 

απολυτα σωστο

μια εκδοση για pda οπως εχουν και σε αλλα τεχνολογικα sites

 

Για το Μπλα Μπλα να υπαρχει οριο 50 post για να μπορει να μπει καποιος

Επισης κιτρινη καρτα σε οποιον επιτιθεται προσωπικα και μετα οριστικη απαγορευση εισοδου του στο μπλαμπλα

Επεξ/σία από adi32
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Mια έκδοση optimized για iPhone δεν θα'ταν άσχημη. :-)

 

http://www.iphonemicrosites.com/articles/6-tips-to-optimize-your-current-site-for-the-iphone/

http://www.dreamcoatsoft.com/?p=267

και πολλά άλλα links για τους ενδιαφερόμενους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...επειδή προσωπικά (τελευταία αρκετά μάλιστα), με ενοχλεί η...διαδικασία του να κλικάρω τον επεξεργαστή κειμένου, αναρωτιέμαι τον λόγο ύπαρξης της "γρήγορης απάντησης".

 

Λεπτομέρεια θα πει κανείς, it's just a click away, αλλά μ' ενοχλεί και μόνο η ιδέα του να μην βγαίνει κανείς στον πλήρη επεξεργαστή κειμένου στο τέλος ενός thread, με το που θα μπει σε αυτό.

Εκτός κι αν είναι κάτι στο οποίο δεν μπορούν να γίνουν αλλαγές λόγω της κατασκευής του vBulletin, ή ξέρω 'γω υπάρχουν άλλοι λόγοι που συμφέρει να είναι έτσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα μπορούσε να γίνει κάτι όπως στο Facebook όταν έχουμε επιλέξει να παρακολουθούμε ένα θέμα και είμαστε συνδεδεμένοι να μας εμφανίζετε κάπου ότι υπάρχει καινούριο post...?

Πιστεύω θα ήτανε αρκετά χρήσιμο και δεν το έχω δει σε άλλα φόρουμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

th_20210_ScreenShot001_122_878lo.jpg

Έτσι εμφανίζεται στο Facebook...

Και είναι πραγματικά πολύ γρήγορο...

 

 

-----Προστέθηκε 24/12/2008 στις 02 : 09 : 06-----

 

 

καποιο chat?? δεν ξερω κατα ποσο θα επηρεαζε τον σερβερ...

Κανενας διαγωνισμος για τα xmass?

 

Για chat το έχουμε πει ότι υπάρχει στο irc room του insomnia.

Δεν είναι αναγκαίο από την στιγμή που το insomnia είναι φόρουμ και σκοπό έχει αυτά που λέμε να μένουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Το Home του πληκτρολογίου κάνει αυτήν τη δουλειά!

 

ναι το ξέρω, επίσης υπάρχει και το Άνω στο κάτω μέρος της σελίδας...

 

το θέμα με το Home είναι ότι συνήθως με το ένα χέρι κρατάω το mouse και με το άλλο στηρίζω το σαγώνι, άρα όπως φαντάζεσαι το να χάνω το στήριγμα κάθε φορά που θέλω να πάω στο πάνω μέρος μια σελίδας δεν βολεύει :P (lol LAZY)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[ΛΙΓΟ off δεν πειράζει]

 

...προς θεού, όχι mod τον ThReSh ρε παιδιά, με τη φόρα που έχει πάρει με τα reports, άμα αρχίσει τα λοκ/ντηλήτ/μπαν, δε θα μείνει θέμα ανοιχτό/χρήστες στην κοινήτητα...:-D

Άσε που μπορεί να μπανάρει τον εαυτό του και να τον χάσουμε :P

 

...πλάκα κάνω, όλοι το ξέρουν ότι mod o ThReSh είναι ΗΔΗ στις...καρδιές μας, και είναι γενικός λαϊκός ευσεβής πόθος να τον δούμε ΚΑΙ επίσημα...:-)

 

[/ΛΙΓΟ off δεν πειράζει]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(νομίζω ότι) Το θέμα μας δεν είναι ποιός θα είναι ο επόμενος επιστάτης/τσομπάνος,αλλά ανοιχτές προτάσεις για την εύρυθμη λειτουργία του forum.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...