Προς το περιεχόμενο

Προτάσεις για ένα καλύτερο site


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 4,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Αν δεν έχει ξανααναφερθεί...

Όταν λαμβάνουμε e-mail με ειδοποίηση για μια απάντηση σε θέμα που παρακολουθούμε, κατα κανόνα περιέχεται και το κείμενο (ή ένα κομμάτι του -δεν είμαι απόλυτα σιγουρος) του νέου μηνύματος, ως απλό text.

Όταν το κείμενο αυτό περιέχει κάτι σε spoiler tags, θα εμφανιστεί κανονικα (χωρίς να κρύβεται κάπως) στο e-mail που παίρνουμε, κάτι ιδιαίτερα ενοχλητικό για τις Ενότητες Games και Κινηματογράφος.

Ίσως θα μπορούσε να κρύβεται πχ με "****" ή να μην εμφανίζεται καθόλου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι το ξέρω, επίσης υπάρχει και το Άνω στο κάτω μέρος της σελίδας...

 

το θέμα με το Home είναι ότι συνήθως με το ένα χέρι κρατάω το mouse και με το άλλο στηρίζω το σαγώνι, άρα όπως φαντάζεσαι το να χάνω το στήριγμα κάθε φορά που θέλω να πάω στο πάνω μέρος μια σελίδας δεν βολεύει :P (lol LAZY)

 

Υπάρχει και το πληκτρολόγιο οθόνης :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις υπογραφές μας,όταν χρησιμοποιούμε spoilers,μέσα σε αυτούς τους spoilers να γίνετε να γράψουμε και να βάλουμε άπειρες εικόνες + γράμματα ;)

Δε θα ενοχλεί κανέναν επειδή...spoiler είναι αυτός,και μόνο αν το ανοίξεις θα δεις τι κρύβει.Πως σας φένεται η ιδέα μου;Αν γίνετε κάτι τέτοιο.... :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Nαι αλλα αν βαζουμε ''πραγματα'' μεγαλου μεγεθους στο spoiler θα αργει πολυ να ανοιξει η σελιδα.

Μη ξεχνας οτι πρεπει να σεβομαστε τα παιδια που μπαινουν με pstn...

Μπορει κι εμεις να βρεθουμε στη θεση τους καποια στιγμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω κατά πόσο είναι εφικτό αλλά μήπως μπορεί να γίνει ο αριθμός που λέει τα views για ένα topic να πατιέται και να λέει ποιοι το έχουν δει το θέμα?

 

 

-----Προστέθηκε 26/12/2008 στις 03 : 33 : 10-----

 

 

Επίσης θα ήταν ωραίο να μπορούσαμε να δούμε κάποια στατιστικά του insomnia.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το μονο που θα ηθελα ειναι να επανελθει σε μιρικα πραγματα το παλιο καλο Insomnia.Δηλαδη να εκλειψουν τα epic,legendary,fail,owned και κατι τετοια που γραφουν μερικα μελη. Ειναι πραγματικα πολυ κουραστικο οταν δημιουργουνται κατα καιρους μερικα ενδιαφεροντα θεματα να τα καταστρεφουν ετσι μερικοι μερικοι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το μονο που θα ηθελα ειναι να επανελθει σε μιρικα πραγματα το παλιο καλο Insomnia.Δηλαδη να εκλειψουν τα epic,legendary,fail,owned και κατι τετοια που γραφουν μερικα μελη. Ειναι πραγματικα πολυ κουραστικο οταν δημιουργουνται κατα καιρους μερικα ενδιαφεροντα θεματα να τα καταστρεφουν ετσι μερικοι μερικοι...

 

+123456789

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το μονο που θα ηθελα ειναι να επανελθει σε μιρικα πραγματα το παλιο καλο Insomnia.Δηλαδη να εκλειψουν τα epic,legendary,fail,owned και κατι τετοια που γραφουν μερικα μελη. Ειναι πραγματικα πολυ κουραστικο οταν δημιουργουνται κατα καιρους μερικα ενδιαφεροντα θεματα να τα καταστρεφουν ετσι μερικοι μερικοι...

 

Εγώ θα ήθελα να εκλείψουν τα ποστ που δεν ξεκινάνε με κεφαλαίο, τα avatar με τον L, τα λινκ σε προσωπικά σάιτ στις υπογραφές...

 

Μα είναι λογική αυτή; Εδώ λέμε πώς θα γίνει καλύτερο το forum από την πλευρά των διαχειριστών, όχι πως θα αλλάξουμε τον τρόπο έκφρασης των μελών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ πολύ ευχαρίστως να τα αλλάξω όλα αυτά που λες ότι σε ενοχλούν αν συμφωνήσουν και άλλα μελή και πούνε ότι όντως έχουν πρόβλημα είτε με την υπογραφή μου είτε με το avatar μου.

 

Μπορείς να μου εξηγήσεις την άποψη σου ότι δεν χουν λογική όλα αυτά;

Δηλαδή δεν θα ήταν καλύτερο για εσένα άλλα και για τα άλλα μελή να υπάρχουν στο insomnia περιεκτικά και όχι ανούσια μηνύματα;

Δεν λέω κάλος είναι και ο χαβαλές ώρες ώρες άλλα όχι συνεχεία άλλωστε τα legendary ποστ έχουν το topic τους και μπορούν να σχολιάζονται εκεί,δεν είναι ανάγκη να "ξεχειλώνεται" ολόκληρο το topic με σχόλια του τύπου epic κτλ. που δεν έχουν καμιά σχέση με το θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης, να γίνει sticky αυτό --> http://www.insomnia.gr/forum/showthread.php?t=214832&highlight=%CE%BE%CE%B5%CE%B8%CE%AC%CE%B2%CF%89

ίσως γενικευμένα από ξένα φαγητά σε φαγητά γενικότερα, εντός κι εκτός έδρας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να απαγορευτούν τα avatar οι υπογραφές τα ranks και το post counter.

Οι δέκα ελάχιστοι χαρακτήρες να γίνουν 100

(έ wash) :P

,και τα τρία πρώτα ορθογραφικά να τιμωρούνται με ban.

Aν ο ανορθόγραφος δεν συνετιστεί, τότε αναγκαστικά θα πρέπει να αυτομαχαιρωθεί πισώπλατα, να αυτοτυλιχθεί σε χαλί και να πέσει κατά λάθος από γέφυρα.

 

edit: για να μην πάει και χαμένο το post, χαζή παρατήρηση αλλά από την στιγμή που το post counter δεν μετράει στο μπλα-μπλα, μήπως να σταματήσει να μετράει και στα υποφόρουμ της μουσικής και του κινηματογράφου που δεν είναι ακριβώς ...τεχνολογικά?

Επεξ/σία από liopyr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...