Προς το περιεχόμενο

MMORPG (Αγαπημένα, Προτάσεις, Απορίες)


giorgos147

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για κινητό είναι αυτό? :ρ

 

οχι , old school side scroller 

ακόμα παίζω  :-D 

summoner class , βρήκαν το αδύνατο σημείο μ χΔ

Θα προσπεράσω το Albion Online δεν μου λέει κάτι, περιμένουμε για Crowfall soft-launch τελος του χρόνου και Camelot Unchained και Pantheon το 2018. Το Ashes of Creation δεν το βλέπω ούτε για 2019.. και αν το ολοκληρώσουν..

 

ωχ αυτό το ξέχασα και έχω και account lol 

Δεν έχουμε τιπτ μάγκες...

Secret word δοκίμασε κάνεις?

όντως δεν έχουμε τπτ σοβαρό

sw όχι , μακριά κ αλάργα , επειδή ξέρω τα γούστα σου πάνω κάτω μην ασχοληθείς καν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ωραίο φαίνεται. Απο Σεπτέμβρη θα φτιάξω pc για mmo , ελπίζω να έχει βγει κάτι αξιόλογο 
προς το παρόν θα παίξω albion online μιας και το έχω και dfo και poe 
όποιος απ τα 3 με κολλήσει καλύτερα θα το κάψω χαχ
Μου κάνει εντύπωση το albion , το έφτιαξαν απίστευτα απο τις beta , τότε ενώ μου άρεσε το consept (open world pvp/pk drop items etc) με χάλαγε η εκτέλεση , τώρα βλέπω ποιο fluid gameplay και γενικά όλα πάνε ποιο γρήγορα

Αγόρασα ένα νησί κ έβαλα φάρμα με καρότα (food για τα άλογα) , αύριο θα βάλω να εκτρέφω άλογα (mounts) να βγάλω καμια συνδρομή στο μπαμ μπαμ να έχω το κεφάλι μου ήσυχο και βλέπουμε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισως αγορασω κ γω το Albion σε κανα μηνα μετα τις διακοπες.. εχω ακουσει για πολυ grind κτλ και οτι ειναι εν μερη p2w μιας και μπορεις να αγορασεις gold

 

Galanos για το albion αναφαιρεσε; αυτο που διεγραψες στο 5λεπτο?

 

Οπως και να εχει σε κανα μηνα κ αν, μιας και θα υπαρχει κ πιο πληρη εικονα για το παιχνιδι μεχρι τοτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισως αγορασω κ γω το Albion σε κανα μηνα μετα τις διακοπες.. εχω ακουσει για πολυ grind κτλ και οτι ειναι εν μερη p2w μιας και μπορεις να αγορασεις gold

 

Galanos για το albion αναφαιρεσε; αυτο που διεγραψες στο 5λεπτο?

 

Οπως και να εχει σε κανα μηνα κ αν, μιας και θα υπαρχει κ πιο πληρη εικονα για το παιχνιδι μεχρι τοτε.

πριν το πάρεις δες stream και να το δοκιμάσεις αν ειναι εύκολο σε κανα φίλο σου 

η θα σου αρέσει full η θα το συχαίνεσαι , όπως πχ το lineage 2 τότε , ή σου γινόταν εθισμός η συχαινόσουν κ το όνομα 

εμένα μ αρέσει προς το παρόν , θα δούμε 

Όχι για το secret world λέει απότι κτλβ

 

 

Απλά 2 πράγματα για το albion 

1 θέλει διάβασμα έστω κ λίγο να καταλάβεις τι κάνεις ή το ιδανικό να μπεις σε μια guild

long term χωρίς guild δεν πας πουθενά απότι λένε, θα θες να μεταφέρεις stuff στις μαύρες περιοχές (open pk/pvp) και θα τρως gank , εκεί χάνεις ακόμα και το gear που φοράς 

Αυτό βέβαια ειναι κ το ωραίο κομμάτι του παιχνιδιού , 0 teleport και πρέπει να δουλέψεις για τα πάντα  

 

 post-353959-0-40200200-1500550843_thumb.jpg

 

λοοοολ , βαριόμουν το πήγαινε έλα κ πήρα τα υλικά για 3 κτήρια xD 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...