Προς το περιεχόμενο

ρολόι χειρός: τί φοράτε/ποιο θα θέλατε?


ΦΡΑΝΤΣΕΣΚΑ ΣΑΝΤ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 5/9/2018 στις 2:09 ΜΜ, amagawd είπε

patek philippe απο τα lidl με τετοιο σημα 

Vacheron Constantin εννοείς μάλλον ;) 

 

 

9 ώρες πριν, vasiliasGR είπε

image.png.d0a63d98b344e34e939d420da99efebc.pngΕλπιζω καποτε να το αποκτησω!!!

Τόσο ακριβό είναι ; 

 

Επεξ/σία από AristidisZ
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

18 ώρες πριν, vasiliasGR είπε

Σχετικο/Ασχετο με το θεμα του ποστ. Θα ήθελα να ρωτησω αν εχετε να μου προτεινετε καποιο φθηνο ρολοι προκειμενου να παρω μαζι μου στο φανταριλικι.

https://www.e-oro.gr/rologia/q-and-q-rologia/q-and-q-black-plastic-strap-vp58-003.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, vasiliasGR είπε

680 εχει αρχικη τιμη

Άνετα το παίρνεις κάτω από 500 νομίζω... 

Εντάξει δεν είναι και λίγα αλλά δεν είναι και απλησίαστo :) :)

Προσωπικά βέβαια μάυρο ρολόι με χρυσή κάσα, καντράν και δείκτες (και λατινικούς αριθμούς) δε θα φόραγα, αλλά περί ορέξεως.. :) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα, η weide ειναι καλη εταιρια-μαρκα? 

σκεφτομαι να παρω το weide wd10311 δεν ειναι κατι το τρομερο προφανως αλλα μαρεσει εμφανισιακα κ ειναι μεσα στο budget μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, sipiak1992 είπε

καλησπερα, η weide ειναι καλη εταιρια-μαρκα? 

σκεφτομαι να παρω το weide wd10311 δεν ειναι κατι το τρομερο προφανως αλλα μαρεσει εμφανισιακα κ ειναι μεσα στο budget μου

Χωρίς να θέλω να στην πω ή οτιδήποτε, εσύ πόσο καλό λες ότι μπορεί να είναι ένα ρολόι των 35 € ;

Αν σου αρέσει, πάρτο από ένα μαγαζί που εμπιστεύεσαι ότι αν χαλάσει μέσα στην διετία της εγγύησης θα στο επισκευάσει / αλλάξει και μη το σκέφτεσαι πολύ :) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

καλησπερα θα αγορασω το 1ο μου ρολοϊ και θα ηθελα την βοηθεια σας, διαθετω μεχρι 100€ κατα προτιμηση απο Ελλαδα μαλλον για μπρασελε αν και δεν με χαλαει το δερματινο επισης... 

https://www.skroutz.gr/s/8383065/Casio-Edifice-EFR-552D-1AVUEF.html?keyphrase=Casio+Edifice+EFR-552D-1AVUEF αυτο εχω μπανισει θα προσπαθησω να το δω και απο κοντα αν το βρω καπου(θεσσαλονικη) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, sipiak1992 είπε

καλησπερα θα αγορασω το 1ο μου ρολοϊ και θα ηθελα την βοηθεια σας, διαθετω μεχρι 100€ κατα προτιμηση απο Ελλαδα μαλλον για μπρασελε αν και δεν με χαλαει το δερματινο επισης... 

https://www.skroutz.gr/s/8383065/Casio-Edifice-EFR-552D-1AVUEF.html?keyphrase=Casio+Edifice+EFR-552D-1AVUEF αυτο εχω μπανισει θα προσπαθησω να το δω και απο κοντα αν το βρω καπου(θεσσαλονικη) 

Μια χαρά ρολόι και η μπαταρία του κρατάει περισσότερο από 7 χιόνια. Έχω ένα περίπου το ίδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...